Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zachwycacie tym FOXem, ale zerknijcie sobie na ramówkę - 4 - 5 seriali puszczanych w kółko. Chyba bardziej się jaracie logo FOX niż faktycznie jego zwartością. Czas też najwyższy aby Cyfra dokonała porządnego przeglądu kanałów i powyłączała zbędne śmieciowe kanały, które tylko zajmują miejsce na transponderach a mają kiepską jakość techniczną i zawartość programową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zachwycacie tym FOXem, ale zerknijcie sobie na ramówkę - 4 - 5 seriali puszczanych w kółko. Chyba bardziej się jaracie logo FOX niż faktycznie jego zwartością. Czas też najwyższy aby Cyfra dokonała porządnego przeglądu kanałów i powyłączała zbędne śmieciowe kanały, które tylko zajmują miejsce na transponderach a mają kiepską jakość techniczną i zawartość programową.

Pokaż mi kanał, który codziennie można oglądać od rana do wieczora z wypiekami na twarzy. Wszędzie są powtórki.

Też brakuje mi FOX HD ale w pakiecie Kompakt - u konkurencji jest w podstawowych paczkach więc nie ma powodu by w C+ był w Optimum.

Poza tym ESPN America i Viasat History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista życzeń:

scifi hd

boomerang hd

tv1000 hd

vh-1 hd

mtv rock hd

discovery hd

 

Czy ty w ogóle wiesz co jest realne? nie ma czegoś takiego jak MTV Rock HD i zresztą pozostałych oprócz Discovery HD zdaje się, że także. Idąc tym nurtem zaraz się pojawią tacy, którzy chcą zobaczyć Trwam HD lub coś podobnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realnie patrząc to co można dodać "tylko" poprzez dołączenie kodowania: Fox SD/HD, AXN HD, Discovery HD, Boomerang, Nickolodeon, Nick Jr, Disney Playhouse, ESPN America (simulcrypt ze SkyItalia), dużo tego nie ma.

 

oferta dla dzieci zaniedbana i taka pozostanie :( w canalsacie może być ponad 10 kanałów z bajkami, u nas ledwo 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze oferta dla dzieci w Cyfrze kuleje... To jej bardzo slaby punkt i dziwie sie, bo kanaly dla dzieci sa przy wyborze platformy bardzo wazne. Ze nie wlaczyli od razu BBC CeeBeeBies, to az mnie dziwi a Boomerang, to sam ogladam, tylko ze na CP! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...