Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wywalą te to odezwą się ci, którzy to oglądają. Niestety chyba nie ma uniwersalnej oferty... Wg mnie powinna być jakaś podstawowa oferta (np. 2-3 pakietów) a poszczególne kanały do dokupienia indywidualnie. Można by było sobie dobrać to co kogo interesuje. Obawiam się, że takie rozwiązanie nie przejdzie w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie , nie samym telewizyjnym sportem człek żyje.Ciekawe kiedy to byś wszystko oglądał, chyba po tygodniu , a wtedy to takie lizanie loda przez szybkę

Ligi zazwyczaj grają w weekend i przez cały tydzień canal + powtarza te mecze;/, a Puchary są w środku tygodnia, więc byłyby także 2,3 mecze do obejrzenia w ciągu tygodnia. A co do Nhl to mecze są w nocy i z chęcią zarwałbym jedną noc w tygodniu, aby obejrzeć prawdziwy hokej.

Wcale tego sportu w cyfrze oprócz weekendów tak dużo nie ma. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczoraj do c+ w sprawie kanału Boomerang,to mi odpisali,że C+ nie prowadzi rozmów z producentem kanału Boomerang .Więc jak widać nie są zainteresowani dołączeniem tego kanału do oferty i tak już od kilku lat. :(:(:(

Dołączyli Polsaty to powinno nam wystarczyć na kilka lat :D

 

A tak na poważnie. W sumie to jeśli mają dołączać takie „rarytasy” jak Boomerang czy BBC w różnych odmianach to faktycznie niech lepiej sobie dadzą na luz i (jak już ktoś wcześniej napisał) nie ilość a jakość się liczy. Niech zajmą się polepszaniem obecnych kanałów a nie dorzucaniem kolejnych gniotów w wersji SD i w 4:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni wywalić takie perałki jak Polonia1 lub Tele5 a z kanałów o kiepskiej oglądalność poprostu zrezygnować.

 

 

Ale te perełki są chyba jeśli sie nie mylę FTA.

Dla mnie do kasacji na pierwszy rzut powinien pójść Movies 24. Odkąd mam ten kanał nie obejrzałem na nim żadnego programu i prawdopodobnie wiele osób również. N-ka poszła po rozum do głowy i kanał ten skasowała bo zabierał tylko niepotrzebnie miejsce.

 

No a czego brakuje ?

Wg. mnie Cyfra olewa sobie widownię dziecięcą. W pakiecie Start i Kompakt mamy ledwie 2 programy dla dzieci. W pakiecie Optimum "aż" 6, podczas gdy N-ka ma 8 a Polsat ma tych kanałów 7. Teraz po zawirowaniach z kanałami BBC wychodzi na to że N-ka będzie miała kanałów już 9 a Polsat pozostaje z 7 (bo za jeden odchodzący ma dodać jednego Disneya).

Gdy czytam komentarze dotyczące usunięcia z oferty Polsatu kanałów BBC widzę, że sporo osób zapowiada zmianę operatora na N-kę ponieważ tam ma być kanał BBC Cbeebies. Chyba Cyfra przespała ten moment bowiem kanał ten naprawdę jest lubiany przez maluchy a dołączenie go do oferty mogło przysporzyć wielu nowych abonentów.

Warto dodać, że dla dla Polsatu i N-ki opłacało się nawet utworzyć osobne pakiety z bajkami podczas gdy Cyfra pozostała w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcami. Ja mam 4 letniego bajtla, do tej pory ogladala MiniMini. Teraz oglada jeszcze JimJam. Na ZigZap, CN to strach aby przelaczala, bo sam bym sie tych bajek bał. Juz wole jak na TV Puls oglada Reksia, Bolka i Lolka itp. Oferta Cyfry pod tym wzgledem jest słabiutka. Polityka Cyfry ze nie dodajemy nic, bo nam ogladalnosc MiniMini spadnie jest kulawa i zgubna.

 

Mi zas osobiscie brakuje jeszcze VH-1 Classic. Bo tak naprawde to kanaly FTA typu VIVA PL, ESKA, 4FUN, REBEL, teraz RADIO NA WIZJI tworza główna oferte muzyczna Cyfry i gdyby nie one to nie byloby czego sluchac za wyjatkiem VH1 Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takich typowo z bajkami to przydał by się Boomerang dużo jest w nim starych kreskówek Tom i Jerry czy Zwariowane melodie w pakietach na kartę to tylko są oferowane Mini Mini i Zig Zap, kanały Viasatu też by się przydały History i Explorer. Do stacji Radiowych mogli by wrzucić Radio Wawa i jakąś uniwersalną stacje z każdym rodzajem muzyki coś typu Radio Jard lub HIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...