Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pakiecie "Powitalny" są programy z wielu działow / segmentów program./, ale brakuje wg. mnie 1 - go kanału sport.,niewiem ..... może np. Eurosport SD / tzw. 1 -nka / lub Orange Sport Info . Jak wejdzie w PL NTC , to "Powitalny " będzie " gołym " pakietem w ofercie "C+".

Nie wiem czy o tym myślą czy też nie , ale taka jest moja ocena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest ze eurosport czy OSI powinny być w pakiecie powitalnym. Choć radziłbym ci porównac po ile te kanały są u konkurencji. pewnie około 40 zlotych a nie 19. Pamietaj ze za około 40 złotych z powitalnym mozesz mieć multipakiet i wydaje mi sie ze jśli stać Cie na opłacanie 20 złotych za powitalny stać cie będzie zapłacic 20 zlotych wiecej za 2 porządne kanały filmowe i sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza MiniMini to nic fajnego nie ma dla dzieci. Moja 3 letnia córka ogląda Boomerang-a i MiniMini a Cartoon nie chce bo te bajki są nie takie jak wcześniej. Wszystkie kultowe kreskówki: Jestsonowie , Wielki wyścig , Flinstonowie , Tom i Jerry oraz inne są teraz na Boomerangu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBI666 to nie zmuszaj córki do ogladania , moze dy chciała wyjść do piaskownicy z tatą ,dziecią trzeba poświęcać trochę czasu .Jakiś kanał xxxl cało dobowy by się przydał i coś z Viasat.

a moze Twoja zona tez by chciala zebys jej poswiecil wiecej czasu a nie tylko XXXTV :D (chyba ze singiel :P )

 

Tez glosuje za Boomerangiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...