Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bomerang,MTV Dance,MGM,TVP SPORT powinien być w pakiecie podstawowym.Co do oferty Sportowej,to pakiet Podstawowy jest nic nie wart w porównaniu do Familijnego Polsatu a cena bez promocji większa. A i kanał BBC z serialami reszty nie trzeba dodawać.

 

Ale ile osób mających pakiet Podstawowy płaci za niego 42,90? Prawie nikt, większośc ma na niego zniżkę.

A ile osób mających pakiet Familijny płaci za niego 37,90? Większośc, bo CP nie daje prawie żadnych zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni poprawić EPG na dekoderach marki Mediasat oraz zaktualizować ich oprogramowanie. Mile widziane byłoby również odświeżenie interfejsu graficznego (zwłaszcza na starych dekoderach).

 

Poza tym, chciałbym aby do oferty dodali następujące kanały:

- BBC CBeebies,

- BBC Entertainment,

- BBC Knowledge,

- BBC Lifestyle,

- Boomerang,

- Discovery HD Showcase,

- ESPN America,

- MGM Movies,

- Nat Geo Wild (SD+HD),

- Nickelodeon,

- TVN HD

 

i dodatkowo jakiś kanał emitujący turnieje pokerowe (najlepiej 24/7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej powinni dołączyć Canal+ HD i Mezzo Live HD bo już nawet Polsat przegonił Cyfrę pod względem ilości nadawanych kanałów HD. Koszt dołączenia praktycznie żaden. Problem jest tylko z wynajęciem transpondera. Do tego brakuje kanałów muzycznych, ale z muzyką a nie zaśmieconych music boxów z konkursami esemesowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DXmaniac może zamiast dodawać nie wiadomo ile jakich średniej jakości kanałów HD,lepiej dodać jeden lub dwa dobre.

Z resztą według mnie liczy się jakość a nie ilość. A co do Canal + HD to myślę ze raczej nie ma na niego szans,w końcu od premier filmowych w HD jest Canal + Film HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni dodac jak najszybciej:

-Viasat History, Explorer,Viasat Nature Ktory wystartuje 1maja 2010r

-kanal e! w zadnej polskiej platformie cyfrowej go nie ma tak samo jak tv1000

-comedy central Family ,spike i comedy central extra ktore niedlugo wystartuja

-Nat geo wild i nat geo wild hd, Nat geo Music Paczka mtv Mtv base hits dance vh1 europe i vh1 classic

-History Hd, oraz Wild TV HD i Fox Live hd,Mezzo Live hd

-Polsat,Boomerang,Nbatv-bardzo by sie ten kanal przydal dla fanow Nba

Powinni stworzyc Canal+Hd i Canal+sport2 hd,4XBbc(Entertainment,Knowledge, Lifestyle i CBeebies)

Na\razie wtedy by tyle kanalow nowych starczylo ale dla mnie najwaniejsze zeby dodali paczke programow Viasat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...