Skocz do zawartości

macie kino domowe?


S.F_36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Zamierzam wymienić moją wieżę na jakiś nowy sprzęt do słuchania muzyki i zastanawiam się nad kinem domowym, a przy okazji oglądanie filmów przyniesie mi więcej wrażeń i frajdy. Myślicie, że to dobry pomysł? Kwota jaką mogę przeznaczyć na ten cel to 2.500 - 3.000 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja również mam podobny problem. Posiadam Telewizor samsung LE32A330J1N i nie wiem czy można podłączyć zestaw kina domowego tak aby można było oglądać programy telewizyjne(mecze itp.) a nie tylko poprzez filmy na dvd.

I nie jestem pewien czy można to zrobić na tym konkretnym modelu tv

Jestem zielony w tym temacie (bądźcie wyrozumiali :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko sport, ale i wieczorne seanse z kinem domowym przyniosą pewnie więcej emocji. W takim razie klamka zapadła i pora wreszcie wybrać jakieś fajne kino domowe. Co polecacie na dobry początek? Macie jakieś pomysły?

 

Ja z czystym sumieniem mogę Ci polecić kino domowe, które ja niedawno zakupiłem: Philips HTS5590/12. Spokojnie możesz kupić w granicach 2.000 zł - 2.400 zł w internecie. Prosta obsługa, świetny dźwięk i na przyszłość 3D Ready.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telewizor Samsung LE32A330J1N HD Ready i dekoder CP Echostar HDS-400E i nie wiem czy można podłączyć zestaw kina domowego tak aby można było oglądać programy telewizyjne(mecze itp.) a nie tylko filmy na dvd.

Nie jestem pewien czy można to zrobić na tym konkretnym modelu tv. Jeżeli wiecie jak to zrobić to piszcie będę wdzięczny!

Jestem zielony w tym temacie (bądźcie wyrozumiali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam telewizor Samsung LE32A330J1N HD Ready i kino domowe AEG DVD 4611 HC (takie jak to http://allegro.pl/zestaw-kina-domowego- ... 64139.html) Nie wiem jak podłączyć je tak aby w trakcie oglądania meczów filmów w tv dźwięk szedł z głośników kina domowego. Jaki potrzebny jest kabel i czy trzeba coś ustawiać?? pomóżcie proszę męczę się z tym od trzech dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino domowe! Jeśli już, to polecam markowe. Sony, Philips itp.

A może polecisz konkretny model? Myślę, że tak do 3 tyś. powinienem kupić coś markowego, dobrze grającego a jednocześnie ładnego wizualnie. Zerknąłem ostatnio na kino domowe kolegi, może i nie grało tak źle ale te wielkie drewniane kolumny mnie odstraszyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam amplituner Yamahy RX-V667 podpiety pod PS3 i glosniki Jamo. Zestaw wymiata jak ch..... :) Tak przy okazji ma ktos moze polska instrukcje obslugi do amplitunera Yamaha? Nie musi byc akurat do tego mojego modelu moze byc juz od serii 567 itp. Ja mam tylko angielska instrukcje ktora mialem na plycie CD w zestawie ale zeby w pelni wykozystac ten sprzet przydala by sie polska wersja. Pisalem do jakiegos sklepu prosbe o wyslanie mi takowej instrukcji ale zazyczyli sobie 100zl +koszty wysylki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...