Skocz do zawartości

Cinemax czy nFilm?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem co wybrać a chciałbym dokupić sobie jakieś kanały filmowe. Mam abonament w n i interesuje mnie albo Cinemax albo nFilm, tylko nie wiem, na którym lecą lepsze filmy. Nie jestem kinomaniakiem, ale od czasu do czasu lubię obejrzeć dobre kino, a że zbliżają się zimowe wieczory to myślę, że trochę czasu spędzę przed TV. Z góry dzięki za rady. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej weź HBO bo nowości na nFilmach niektórych rozczarowują

 

Podobnie jak nowości na HBO czy Canal+.

Jeszcze się taki nie urodził co by mu wszystko pasowało. HBO ma więcej wytwórni, ale jest droższe. Czy premiery są lepsze? Nie, po prostu jest ich trochę więcej niż na nFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będąc na czasie nieokreślonym umowy dostałem propozycję "full dla abonentów" za 99 PLN i to w sumie jest najlepsze jeżeli chodzi o ilość premier, ale wcześniej miałem nFilm+nSeriale za 30 PLN bo uważałem że sam nFilm nie był wart tej ceny i często korzystałem z VOD, bardziej opłacało się HBO jako samodzielny produkt, ale już z nSerialami wolałem nFilm - w pakiecie było to już bardziej atrakcyjne. Nie wiem jaka jest teraz cena samego nFilm w twojej promocji więc nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...