Skocz do zawartości

CANAL+ W JAKOŚCI HD W CYFRZE+ rewelacja!!!!


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w cyfrze mysła małzami i mackami w n ce jajami :D a jakie ceny będa za canal + HD po kilku miesiacach to sie okaze wszystko zrewiduje rynek napewno bedzie to z kozyscia dla klienta i kazdy sobie wybierze oferte konkurencyjna pod względem tresci a nie ceny jak bedzie miał do wyboru cos nowego lub starocie co wybierzesz chyba nowe przynajmniej ja tak to wszystko widze a czy to bedzie premium czy supr premium nie ma znaczenia liczy sie tresc jak na dzień dzisiejszy bardziej mi lezy canal + zobacze co bedzie na MCM mam nadzieje ze nie to co w ofercie programowej jak w gazecie bo to dla mnie jest odpowiednik cinemaxa pomieszanego z ale kino :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dzis na stronie Humax.pl mozna przeczytac, ze Cyfra+ zapowiada wporwadznienie na rynek juz w grudniu specjanego modulu (byl prezentowany na SatKrak2006) do odbioru kanalow pakietu, ale co wazne bedzie on specjalnym modulem umozliwiajacym odbior Canal+ Sport HD bez najmniejszych problemow...

 

Oto cytat: Na targach SatKrak testowaliśmy również Humaxa HDCI-2000 z modułem przygotowywanym na transmisję HD Cyfry+. Jak zapewnia nadawca już w grudniu moduły mają być dostępne.

 

Caly artykul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Narazie to nic nie wiadomo wiecej na ten temat. Cyfra+ tez nie potwierdza zadnych informacji na ten temat, wrecz robi z tego tajemnice. Jak zadalem im to pytanie w mailu to odpisali to co zwykle, ze nie maja na ten temat zadnych wiadomosci... ble ble ble :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ciekawe czy bedzie lepszy od Astona, bo ja chetnie bym taki modul sobie kupil zamiast Astona, tylko czy ten modul pozwala tylko na odbior HD, czy takze pozostalej czesci paczki C+, bo jakos tak to jest napisane, ze wynika, ze testowali tylko HD wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 150zł.za moduł :shock: to mniej niż ; darmo ; :lol:

ps.właśnie poszperałem w moim ;archiwum;i w SAT KURIERZE nr.5 z 2004!r.czytamy;moduł Media Guard dedykowany tylko dla C+ pojawi się najpóżniej do końca Listopada.Dystrybutorzy w Polsce Wisat i Globo,trzeci w tajemnicy.Powodem pojawienia się modułów dla C+ jest szybko starzejący się sprzęt-terminale Cyfry+.Cena około 260-280zł.

Myślę że jesli moduł ;wejdzie; na rynek to jego cena będzie o wiele większa bo ma HD odbierac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomijając moduły - czy ktoś wie, w "jakim" HDTV będzie C+HD?

720p czy 1080i? Słyszałem (nie pamiętam gdzie), że technicy C+ uważają, że lepszy jest 720p.

Tak na marginesie, to ciekawe, czy ten nowy Philips będzie miał możliwość zmiany rozdzielczości na wyjściu - na 1080i jak by było 720p i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stwierdzenia:

Zaraz cię zjedzą od A do Z. Poglądy masz nie te Laughing Laughing Laughing

to myslałem, że bedzie ostrzej, ale jakoś temat sie rozmył i przeszedł w rodzielczość -> prponuje poszperać, a znajdziecie rozdzielczości z jakimi obecnie nadawane są dal nas programy, zenada. Okazuje się,że najlepszy bitrate utrzymuje TVN i Polsat, reszta to niezly przekręt, oszczędzają na pasmach, szkoda, że nie dają za te oszczedne nadawanie zniżek w abonamencie?!

Co do oferty (nadal zastanawiam się nad wyborem platformy) do finału przechodza C+ i n-ka (CP bez szans). Dlaczego? Otóż:

1. Tylko te dwie platformy oferują programy HD

a) n-kia juz i poszerza ofertę

B) C+ niedługo

2. Obie platformy pozbawione są Polsatu..hm..wreszcie otwierajac lodówke nie bedę się obawial, że zobaczę Ibisza 8)

3. Programy sportowe

a)Oferta piłki nożnej jest zdecydowanie lepsza w C+, ale musze dokupić pakiet C+ za 29 pln

B) n-sport, jak narazie lipa (ale HD), ale jest już TVP Sport, NASN (jak dla mnie wreszcie jakas odmiana w NASN będą mecze LIVE (NHL, MLB, NFL, NCAA) Powtorki w HD beda na Nsport.) ), pakiet wraz z TVN Turbo I Eurosportami za 16 pln

4.Filmy

a) C+ to przede wszystkim płatne opcje za dodatkowe 29 pln C+ i HBO

B) Nka proponuje tylko MGM, Kino polska, TCM, ComedyCentral, Wojna i Pokój, TVP Film (przyszłościowo od wiosny chyba), pakiet AXN (AXN, Crime SF)<- które w C+ są dodatkjowo platne 8 pln

5.VOD

a) C+ proponuje recorder w cenie 699 pln i nie wiadomo jeszcze jak ma byc dokaldnie oferta, oraz kiedy dokładnie to ruszy

B) recorder 449 pln, dostepny ma byc od 27.11.06 a opcja VOD rusza do początku grudnia (cokolwiek ma to znaczyć), wiadomo, ze 10 premier/miesiąc + zapchajdziury programowe, narazie (5-6 miesięcy) 30 pln, później ??

6. Ocena ogólna (spojrzenie tak czy inaczej subiektywne, chociaż staram sie wysilić na maksimum obiektywizmu):

a) C+ Oferta droższa od konkurentki (nTV) przypomnę pakiet prestiż 145 pln/m + VOD (?) + kanały w jakości HD (?)

- opcja dla przecietnego Kowalskiego:

pakiet tematyczny 25% znizki na 12 miesiecy za + pakiet sport, lub pakiet filmy (21 pln/m), lub + multi premium 51pln/m

Dodajmy: 35+21=56 pln, lub 35+51=86 pln (dla chorych psychicznie chyba?)

B) nTV dostepne (już!) dwa kanały w HD, od grudnia VOD, ale problemy z EPG, ogólnie wiele niedoróbek (choroby wieku dzieciecego?).

Wersja Max --> 68 pln/m w cenę wliczone wszystkie dostępne kanały, zarówno sportowe jak i filmowe, oraz rozrywkowe+VOD 30 pln/m= 98 pln/m

Wersja J. Kowalski:

- dwa tematyczne płatne z drozszych (z trzech): kity filmowe+sport=32 pln/m, lub kity fimowe+kultura (z Discovery Historia na pokładzie)=32 pln/m, lub kultura+sport=32 pln/m do tego dochodzi VOD (na razie cena obnizona) 30 pln/m

Teraz dopiero możecie mnie zjeść, bo jesli chodzi o spojrzenie na ofertę pod kątem jakość/cena zdecydowanie wygrywa oferta ITI, cena w wersji najbogatszej jest o ponad 50% nizsza niż w C+ ( i nikt mnie nie przekona, że C+ oferuje bogatszy zestaw kanałów , ponieważ ani Al-Jazziry, ani innych dziwnojęzycznych kanałów - jak wiekszośc chyba Polaków nie oglądam).

Podsumowanie: starałem się robiąc to porównanie postawić się w sytuacji przeciętnego Polaka, ale jak widać nie udało mi się :evil: , głównie dlatego, że stac mnie na zakup najdroższej oferty C+ (wypaczone pojecie dobra luksusowego, lub definicji zbytku), ale po co?! No niech mi ktoś powie, dlaczego mam placić dużo większe pieniądze skoro interesuje mnie tylko ok 1/5 oferty prestiż -> sport i filmy, no i oczywiście informacje. tak więc, skoro w ofercie n=-ki mozna dostać to za 32 pln miesiecznie ( w tym co najmniej jeden kanał HD) + VOD za 30 miesięcznie, to po kiego licha mam przepłacać, czy tylko po to, zeby sie pochwalić przed znajomymi?

Akurat z tego wieku to już wyrosłem, nie interesuja mnie nabajerzone oferty, tak jak i nie interesuja już telefono-kombajny, których i tak używam głównie do dzwonienia, (do zdjęć mam aparat, do muzyki sprzęt audio).

Czekam na krytykę..hehe, najlepiej konstruktywną i sorki za trochę przydługi post.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robard a po co taki laborat przeciez wiadomo że wybierając daną platformę kierujemy się głównie jej zawartością programową ,swoimi zainteresowaniami co chcemy oglądać i co z tego możemy wybrać z uwagi na zawartość naszego portfela.To chyba jest jasne.Ciebie zadawala platforma 'N" to się ciesz oglądając ją mnie akurat bardziej C+/mam komfort+Canal+,pact AXN i chwilowo za złote plusy HBO/za co płacę 108 i póki mnie będzie stać to tak zostanie.I nie mam zamiaru udawadniać wyższości jednej platformy nad drugą tobie bardzie pasi n-ka a mi C+ a która ewentualnie pozostanie na placu boju,lub wchłonięta jedna przez drugą to bajka na inną okazje.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robard dla Ciebie może to być dobre rozwiązanie. Niektórzy jednak mają żony i dzieci i wtedy niestety 2 pakiety to może być za mało. Z kolei brak telewizora HD niepozwala się cieszyć wysoką rozdzielczością. Dlatego większość Kowalskich wybiera CP. W podstawowym pakiecie znajdzie się coś dla każdego ;)

Ja mam C+, bo oprócz przyzwoitych kanałów filmowych mają jeszcze dużą ofertę kanałów dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż C+ a N,

n jest tansze i ma b.dobrą jakoś,a c + jest droższe i ma b.dobrą oferte programową,

jak dla mnie vod moze zastapic spokojnie hbo i c+film,gorzej ze sportem jak troche nad nim popracują N będzie nie do przebicia,ale popracują porządnie nawet kosztem podwyzki pakietu do dajmy 20 zloty(sportklub i wiecej rzeczy live w n-sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kolego Pawop nie widział. Pogadamy jak wystartuje. Wtedy porównamy VOD do twojego kochanego"premium" :lol::lol::lol:
To narazie kilka tytułów jest znanych. I tak naprawdę po 3-4 miesiącach będzie można ocenić Vod ITI. Te tytuły mogą być na zachętę tylko i potem mogą pojawiać się gorsza czy może tez tak być ze będą pojawiały się lepsze filmy. O tym się przekonamy. Ale co dla mnie nie zmienia faktu, że Vod jest dodatkiem do oferty premium. Vod nie jest dla każdego. Dlatego, że trzeba mieć do niego droższy sprzęt a kanał premium może mieć każdy abonent platformy wystarczy, że wyżmie odpowiedni pakiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Fakt faktem, ze Miasto Grzechu, ktore bylo niedawno w HBO jest w ofercie VOD. Poza tym maja takie tytuly jak: "Jak w niebie", czy "Statysci", czyli filmy nowe lub zupelnie nowe, a wiec jest szansa, ze sie wybija :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kolego Pawop nie widział.

To chyba źle patrzyłeś. Na konferencji mówili z kim mają umowy podpisane na VOD.

Nie. Na konferencji mówili z kim do tej pory podpisali umowy. To jednak jest różnica. Nie przekręcaj wypowiedzi jeśli brakuje ci argumetów bo można to uznać za nadużycie symantyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieżartuj. Pokazali nawet plansze z producentami, z którymi mają umowy. Był tam m.in. MGM, SPI, Lions Gate, Europa Corp. i kilka innych. Poza tym nie wymienialiby tytułów filmów, które będą, gdyby nie byli pewni że je dostaną. Zobaczymy co będzie z Major Studios. Cyfra i HBO też chcą uruchomić VOD, więc nie będzie łatwo o kolejne umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cyfre i n i wczoraj nawet było hbo w 16/9 co do oferty filmowej na dzień dzisiejszy n wypada blado zaznaczam to jest moje zdanie i nie jest mnie nawet w stanie przekonac ze bedzie mgm w hd jak nie zobacze oferty programowej bo jak do tej pory to mozna szukac ze swieca na nim hitów nowszych niz 2000 rok co do vod wszystko zalezy ile bedzie kosztowac po tych 6 miesiacach i co bedzie na nim nie jestem maniakiem sciagania wszystkiego co się ukaze na dvd wybieram tylko to co mnie interesuje a za 30 zł to jest 6 pozycji srednio 5 zł tyle płace jak cos potrzebuje i tak bardziej do mnie przemawia sala kinowa a znajac realia to długo ta cena sie nie utrzyma .Co do sprzetu ciekawi mnie czy przez wejscie usb w tunerze c+ bedzie mozna podłaczyc do komputera i nagrywac fily na dyst jezeli była by taka mozliwosc to jest rewelka ale to dopiero zobacze jak dostane ten tuner ale to dopiero grudzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...