Skocz do zawartości

Nowości w Cyfrze+


Marcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Moderatorze:):D od paru godzin nikt nie usunal zdebnego tematu na forum CP nikt mi nie potrafi odpowiedziec kto usunal i z jkiego powodu moj post w jednym z tematow na forum CP ale widze ze da sie bo tutaj zostaly usuniete:| zostaly usuniete bo niektorzy uzytkownicy milo sobie pogadali:D zboczyli z tematu OK twarde zasady tzreba regulaminu pzresrtrzegac ale chyba nie wszedzie tak jest o czym piasalem wyzej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekJaw: No nie denerwuj się już tak...

 

Ja napisałem tutaj bo koncert Madonny na C+ to w końcu news jest...

Ale na pogaduszki kto do kogo wpadnie na Canal+ to raczej powinniśmy się przejść do HydeParku...

 

Zresztą wcale się nie dziwie moderatorom... może nie chcą dopuścić tego teamu tak jak się przez przypadek wymyka temat Nowości Cyfrowego Polsatu... (mam na myśli ciągłe kłótnie)

 

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni już tak wykombinują, aby najtańszy pakiet był mało atrakcyjny....wiedzą co robią.moim zdaniem powinien być pakiet podstawowy z ogólnodostępnymi kanałami tak jak TVP POUBLICZNA, TVN itd. powiedzmy za 10 zł. i jeśli abonent np. chciałby dołączyć kolejne kanały do tego podstawowego pakietu, powinien za każdy osobny kanał płacić dodatkowo np.3-4zł. w ten sposób każdy płacił by za to co chciałby oglądać.oczywiście kanały typu CANAL+, HBO nie były by w tak niskiej cenie... marzenia ściętej głowy... :wink: co z tego, że jest teraz kanałów kilkadziesiąt jak oglądamy z tego kilka.a płacimy za cały pakiet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego, że w CP będzie pakiet Mini też nikt z nas nie przewidział. Jestem gorącym zwolennikiem jakiegoś pakietu za 15-20zł do którego będzie można dokupić C+ i HBO. Nie powinno być tak że de facto płacąc za Tematyczny dopłaca się do C+/HBO.

W tym pakiecie mogłoby nie być wielu kanałów, które każdy mógłby dokupić jako opcję. Idealnie byłoby tak: pakiet za 10-15zł tylko z jednym kanałem dla dzieci, tylko z jednym muzycznym (albo bez bo jest VivaPl) i jednym popularnonaukowym: z możliwością dokupienia tego co się chce w ramach kilku opcji tematycznych. Jeśli ktoś nie ogląda bajek i nie ma dzieci to po co mu 4-5 programów dla dzieci? Nawet nie wiem ile ich jest :) Jeśli abonentem jest 70-latek to po co mu kanały typu MTV2? Itd.itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...