Skocz do zawartości

czy posiadacie więcej niż jedną platformę cyfrową/kablówkę


Gość Anonymous
 Udostępnij

czy masz więcej niz jednego operatora tv??  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy masz więcej niz jednego operatora tv??

    • tak
      33
    • nie
      44


Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku posiadam Polsat cyfrowy cyfre+ vectre i dolsat (lokalna tv kablowa) a jestem ciekaw czy wy posiadacie więcej niż jednego operatora tv :D

 

Edycja Burli: Poprawiłem pytanie w ankiecie aby było bardziej czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak myślałem mało w Polsce szaleńców:)aby się rzucić na tyle co ja mam:) no ale fakt taki nie mam ich w jednym domu :) w bloku dolsat kablówka w domku na przeciwko vectra cyfra i Polsat na zmianę:) jak dekodera przeniosę:) albo tu albo tu:) wiem może ktoś mnie nazwie szaleńcem ale tak za kablówki płaci ktoś inny:) :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam CP i to mi wystarcza. Wcześniej miałem Wizję ale mi się jej odniechciało :wink: Znam kilku maniaków co mają wszystkie platformy a taki jeden mój sąsiad codziennie przeszukuje satelitę po kilka razy i chwali się ile znalazł kanałów. A ja mu wtedy na to czy je wszystkie ogląda i wtedy kończy sie rozmowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie posiadam zadnej. kablowki u mnie nie ma, platformy nie potrzeboje bo sa zbyt drogie w stosunku do oferty. nie ma wielu kanalow ktore mnie interesuja (sa w kablowkach) nie ma ofert dodatkowych (typu internet, etc) a pakiety standardowe (nie rozumiem co fajnego posiadac prestizowy w cyfrze z milionem chu... slabych kanalow, ktorych sie nie oglada i placic za to monstrualne kwoty) ktore by mnie interesowaly nie oferuja ciekawych kanalow (fta + kilka standardowych ktore mam naziemnie + kilka pier[ekhm]doł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...