Skocz do zawartości

Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.03.2022 o 13:55, Michu_97 napisał:

W porównaniu do swojego brata teleTOON+ to ma plusy. Po pierwsze - bieżące premiery nowych kreskówek i odcinków (teleTOON+ zakończył nowości pod koniec stycznia) a także filmy pełnometrażowe. Wczoraj np. w ciągu jednego dnia były 3 filmy Barbie. teleTOON+ oraz ZigZap nie ma takich filmów wcale. Mam także minus do MiniMini+ jeśli chodzi o godziny nadawania. Od 2009 roku kanał kończy się o 21.00, ale za to coraz szybciej startuje. Jak dla mnie mógłby być konkurencją dla TVP ABC i kończyć nadawanie 22.00/23.00, ale za to zaczynać o 5.00/4.30. Nie lubię także programów autorskich, ale to akurat muszą emitować z powodu polskiej koncesji...

na teletoonie jest od niedawna Booba, czyli to martwy i zaśmiecony powtórkami kanał, po prostu muszą oni dać coś naprawdę nowego, po od dawna nie było.

Edytowane przez SprytoniumXD
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jeżeli nikogo miałaby nie obchodzić historia kanału, to znaczy, że dawne pokolenie tej telewizji jest nieważne - przynajmniej ja tak to odbieram. Umówmy się, że 20 lat to jednak bardzo okrągła liczba. Moim zdaniem to by było smutne tak zignorować cały rozwój kanału. Chociaż ja go jakoś za często nie oglądałem, ale tak czasami w okresie około 2008-2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały dla małych dzieci raczej nie podejmują się tego typu "wspominek". Przywrócenie na jeden dzień pierwszej oprawy może ucieszyłoby nostalgików, ale na grupie docelowej nie zrobiłoby to żadnego wrażenia (a nawet mogłoby co niektórych trochę przestraszyć). Do tego jeszcze dochodzi problem innego formatu i ogólnie jakości obrazu, przez co taki zabieg wymagałby szeroko zakrojonego remasteringu - a komu by się to chciało robić dla jakiejś grupki, która i tak nie będzie ich oglądać :) Niemniej jednak rozumiem Cię i byłoby fajnie, gdyby stworzona została jakaś rocznicowo-nostalgiczna podstronka w internecie "Nasz kanał kończy 20 lat - tak wtedy wyglądaliśmy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...