Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko działa ok. Na penie 8Gb , 6 minut nagrania z TVP HD zajmuje 10% objętości pena . W komputerze nic nie odtworzy , pokazuje ,, system RAW - zajęte miejsce 0 i wolne miejsce 0 ,, . Time shift pracuje idealnie . Sprawdzałem peny LEXAR 8Gb , Kingston 16 Gb i Kingston 8 Gb - wszystkie pracują poprawnie . Mam dwa Sagemcomy i nagrane na jednym nie jest odtwarzane na drugim Sagemcomie , tuner formatuje pena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restart dekodera z wlozonym pendrive. Wkladanie na "zywca" nie zadziala. Wtedy bedzie mozna formatowac

Żeby nie było wątpliwości - jak już pen jest sformatowany - można spokojnie wyciągać i wkładać.

Swoją drogą .... kiedy będzie instrukcja do "nowego" tunera ?

Dochodzenie do funkcji nowego softu metodami prób i błędów jest wkurzające :)

 

Mam jeszcze taką prośbę - jak by można było całkowicie wywalić funkcję timeshiftu to byłbym wdzięczny. To jest trochę uszczęśliwianie na siłę - ja bym wolał go nie mieć , a mieć całą powierzchnię pena na nagrywanie. Bo tak jak jest teraz, to na 8GB penie można nagrać tylko 1h materiału HD - tak mniej więcej. Jakby tego ts nie było - byłyby 2 godzinki, a więc jakiś filmik by się zmieścił.

 

Oczywiście - do wyboru, czyli jak ktoś chce to tylko nagrania, jak nie - to ma ts + nagrania.

Tak mam w swoim opticumie i bardzo mi się to podoba. Wiem że nasi operatorzy cyfrowi (n, Polsat, cyfra) lubują sie w ts, ja też go często używam, ale chciałbym mieć wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą .... kiedy będzie instrukcja do "nowego" tunera ?

Dochodzenie do funkcji nowego softu metodami prób i błędów jest wkurzające :)

 

Mam jeszcze taką prośbę - jak by można było całkowicie wywalić funkcję timeshiftu to byłbym wdzięczny. To jest trochę uszczęśliwianie na siłę - ja bym wolał go nie mieć , a mieć całą powierzchnię pena na nagrywanie. Bo tak jak jest teraz, to na 8GB penie można nagrać tylko 1h materiału HD - tak mniej więcej. Jakby tego ts nie było - byłyby 2 godzinki, a więc jakiś filmik by się zmieścił.

 

Oczywiście - do wyboru, czyli jak ktoś chce to tylko nagrania, jak nie - to ma ts + nagrania.

Tak mam w swoim opticumie i bardzo mi się to podoba. Wiem że nasi operatorzy cyfrowi (n, Polsat, cyfra) lubują sie w ts, ja też go często używam, ale chciałbym mieć wybór :)

W Fergusonie DS9000PVR timeshift nie zajmuje dodatkowej pojemności dysku - tworzy tymczasowy plik, później kasowany po wyjściu do odtwarzania live. Nie przypuszczam, żeby tu było inaczej.

 

Są betatesterzy z zamiłowania, którzy nie czytają instrukcji i tak dochodzą do wszystkich funkcji - ja do nich należę :)

 

"Instrukcja jest dla cieniasów" ;) takie kiedyś zdanie słyszałem, oczywiście bez obrazy. D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taką prośbę - jak by można było całkowicie wywalić funkcję timeshiftu to byłbym wdzięczny. To jest trochę uszczęśliwianie na siłę - ja bym wolał go nie mieć , a mieć całą powierzchnię pena na nagrywanie. Bo tak jak jest teraz, to na 8GB penie można nagrać tylko 1h materiału HD - tak mniej więcej. Jakby tego ts nie było - byłyby 2 godzinki, a więc jakiś filmik by się zmieścił.

Funkcję Time Shift możesz wyłączyć , jeżeli nie uaktywnisz tej funkcji to Time Shift nie działa i możesz całą zawartość pena wykorzystać na nagrywanie wybranych przez Ciebie pozycji programowych. W tym tunerze funkcja Time Shift działa podobnie jak w telewizorach z twardym dyskiem , jest możliwość włączenia i wyłączenia tej funkcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...