Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doczytałem się w teście dysku Samsung S2 3.0 640 GB, że: "Podczas odczytu S2 potrzebował 2,5 W, w trybie spoczynku 1,6 W, w spoczynku 1,4 W. Nośnik nie powinien sprawiać żadnych problemów podczas podłączania, np.: przez dłuższe kable przedłużające, gdyż podczas rozpędzania potrzebuje tylko 2,6 W. To mało biorąc pod uwagę, że niektóre modele na starcie pobierają nawet 4,7 W" a co do USB w dekoderze to nie wiem jak to sprawdzić, może ktoś będzie miał te informację? Tak się jeszcze zastanawiam czy USB 3.0 w dysku może gryźć z USB dekodera 2.0??

 

Troszkę mnie zmartwiłeś, też mam ten dysk, muszę zrobić backup danych, podłączę go do "sagemcoma" i zobaczę czy u mnie też występuje ten problem. Wczoraj testowałem nagrywanie na "pendrajwie" :D 16GB i było OK.

 

cart - napisz jeszcze jakiego kabla użyłeś (tego oryginalnego czy innego - dłuższego/krótszego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przydałaby się jeszcze jedna funkcja na pilocie do szybkiego przywoływania listy dokonanych nagrań żeby ni trzeba było za każdym razem wchodzić głęboko w menu. Przy dość wolnej reakcji tunera na komendy jest to dosyć u[beep]liwe. Poza tym przydałoby się nagrywanie natychmiastowe po wciśnięciu czerwonego kółeczka bez potwierdzania OK. Czasami każda sekund jest ważna. No ale może to już nadmiar dobrego by było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz...

to samo.... :-(

grob...

 

Po update mój jest w takim stanie, że jak uda mi się go jakoś włączyć to jest ok, ale gdy go wyłączę na stand by to już go nie włączę. Dopiero wyłaczając zasilanie i po włożeniu starej !!! karty zaczyna się budzić żądając nowej, no i znowu loteria, zaskoczy czy nie. Kupiłem na własność więc tylko gwarancyjna wymiana lub coś w tym rodzaju...

A miało być tak pięknie... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam dysk z napięciem wejściowym prądu przemiennego 100-240 VAC to będzie działać z tym dekoderem?

To nie ma znaczenia jesli dysk ma zewnetrzny zasilacz. Do dekodera masz wpiac tylko usb.

 

Bo to dysk WD 500GB bez zewnętrznego zasilania. Ma tylko kabel USB i w specyfikacji wyczytałem informację o takim napięciu.

Stąd nie wiedziałem, czy będzie działał. Spróbuję dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wykonana. Było trochę kłopotów, na początku wyglądało, że coś poszło nie tak. Dekoder stawał na init. Pomogło wyjęcie karty i odpięcie od zasilania.

Włożyłem pendrive 8 GB. Na próbę chciałem nagrać "Katyń" na Canal+ hd. Starczyło miejsca chyba na 40 minut. Pendrive 16 GB nie chce się sformatować, błędy usb jakieś. Wydaje mi się, że wolniej działa zmiana kanałów z pendrivem w porcie usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...