Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś po regulacji anteny przez fachmana sygnał w info tech 46% (wcześniej 36%) a w instalacji programów 80%. Lepiej niestety nie będzie na starym zestawie od C+ . Generalnie już nie ma kłopotów z odbiorem HD i o to chodziło :) Tuner jednak pojedzie do reklamacji bo dziś znowu miał duże kłopoty z rozpoznaniem karty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja jestem tym szczęśliwcem???? bo nie zawiesza się,nie resetuje,i inne najgorsze przypadki,u mnie sygnał max 91%,tydzień go mam i ok, nie uniknie tylko ten soft powolny.

To by było logiczne bo mieszkasz na zachodzie Polski, ale napisz jaki masz zestaw antenowy do odbioru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko ja jestem tym szczęśliwcem???? bo nie zawiesza się,nie resetuje,i inne najgorsze przypadki,u mnie sygnał max 91%,tydzień go mam i ok, nie uniknie tylko ten soft powolny.

To by było logiczne bo mieszkasz na zachodzie Polski, ale napisz jaki masz zestaw antenowy do odbioru :wink:

 

antena 80cm z monoblokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej są problemy z dźwiękiem ( w czasie przełączania kanałów ) , tz. czy też słyszycie głośne trzaski podczas przełączania kanałów ?.

Chodzi mi o tuner podłączony z telewizorem przez kabel HDMI .

 

 

Nic nie słyszałem ani obecnie nie słysze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej są problemy z dźwiękiem ( w czasie przełączania kanałów ) , tz. czy też słyszycie głośne trzaski podczas przełączania kanałów ?.

Chodzi mi o tuner podłączony z telewizorem przez kabel HDMI .

 

Ja również słyszę delikatne "trzaski" :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej na forum ( kilka stron do tyłu ) dużo było o tym pisane , miał wyjść nowy soft , który poprawi ten mankament i jakoś do nie widać ( soft ) .

A co jest dziwne, że trzaski te występują tylko poprzez połączenie kablem HDMI , ale przez euro już nie ma trzasków . Wysłałem mail do Cyfry+ z zapytaniem o nowy soft i co oni myślą o tym problemie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie przez mój kabel (Prolink) nie ma trzasków, natomiast jak podłącze przez kabel dodawany do kompletu to lekkie trzaski są, podłączałem tak kilka egzemplarzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z kabli dobrej jakości , kupowane osobno ( nazw nie pamiętam , opakowania wyrzuciłem ) 3 kable z trzech różnych firm i na każdym kablu są te trzaski .

Kable są dobre gdyż pracują z innym sprzętem bezawaryjnie , a w tym przypadku jest ewidentna wina tego tunera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez mój kabel (Prolink) nie ma trzasków, natomiast jak podłącze przez kabel dodawany do kompletu to lekkie trzaski są, podłączałem tak kilka egzemplarzy :-)

 

Testował Pan inne kable cały czas na tym samym telewizorze Sharp? Czy ten kabel "Prolink" posiada filtry, która to wersja HDMI 1.0–1.2a, 1.3 czy 1.4 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...