Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jestem posiadaczem dwóch dekoderów ds187cpl i szczerze nie jestem zadowolony. Ciągle się zawieszają ( niebieski ekran i brak reakcji ), długi czas uruchamiania, znikający dźwięk przy zmianie kanałów, te dekodery to jakaś masakra :x . Piszę to tylko po to żeby wybić z głowy zakup tego typu dekodera każdemu, kto się nad tym zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem posiadaczem dwóch dekoderów ds187cpl i szczerze nie jestem zadowolony. Ciągle się zawieszają ( niebieski ekran i brak reakcji ), długi czas uruchamiania, znikający dźwięk przy zmianie kanałów, te dekodery to jakaś masakra :x . Piszę to tylko po to żeby wybić z głowy zakup tego typu dekodera każdemu, kto się nad tym zastanawia.

zgadzam się z tym w 100%,żaden dekoder cyfry nie działa nawet przyzwoicie ,jedynym sposobem jest kupić sobie coś na rynku ale to znowu koszty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder 83 to totalna padaczka... Przełączanie kanału trwa około 6 - 10 sek. Najpierw Dekoder przy kliknięciu kanału UP wyświetla belkę z EPG następnego kanału, ale na ekranie nadal leci to co oglądaliśmy, chwile czeka i wali czarnym ekranem... po następnej dłuższej chwili pojawia się dźwięk z kanału którego belkę podziwiamy już jakiś czas i potem pojawia się wizja ...

 

Nie wspomnę o tym że dekoder zwiesza się. Tak np. Ostatnio zwiesił się na kanale 9. Przełączała się belka, wyświetlała EPG z kolejnych kanałów ... ale na wyświetlaczu dekodera widniała 9 a kanał się nie zmieniał :brawo: ... Dekodera nie dało się wyłączyć z pilota. Próba wyłączenia powodowała że lampka na dekoderze zmieniała radośnie kolor z zielonego na czerwony ... I tak sobie migała aż do wyjęcia wtyczki :D

 

 

Kochana Cyfra pisze mi na maila że problem znają, że za jakiś czas chyba naprawią ... a jak mam jakieś ale , to proszę bardzo ! Mogę wymienić dekoder na PACE za 20 zł miesięcznej dzierżawy :curious:

 

Czas chyba wytoczyć ostateczne działo i posłać pisemną reklamacje ! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że problem z wieszaniem się dekodera to przez podpięty dysk zewnętrzny a tu okazuje się że nie. U mnie kanały co prawda przełączają się dobrze ale także się wiesza w dokładnie opisany przez Ciebie sposób. Chyba przyłącie się do ćiebie z tą pisemną reklamacją. Ojciec ma polsat i nigdy nie miał kłopotów a tu wiecznie. Jak nie zwiechy na strongu. to wieszający się pace pvr to tu następne dziadostwo. Taki sprzęt to o kant d..... rozbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było i jest dobrze - chyba to zależy od egzemplarza.
Nie, nie zależy od egzemplarza, a przynajmniej nie to co tu jest opisywane. Jeżeli coś działało przed aktualizacją a po niej już nie to nie jest to wina egzemplarza a softu :wink: Udowodnij mi np że działa Ci odtwarzanie multimediów z pendrive sformatowanego na fat32 :lol: Mam dwa te dekodery DSI87 i kolega ma też dwa. Po ostatniej aktualizacji odtwarzanie multimediów nie działa na żadnym, więc nie uwierzę że komukolwiek to działa. Nie ma możliwości aby wszystkie 4 naraz padły. Proste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim DSI87 w zasadzie nie bawię się w nagrywanie czy odtwarzanie. Ale z ciekawości na pena FAT32 nagrałem dwa krótkie filmiki o wiadomej treści :P Jeden avi i jeden mpg. Śmigają aż miło. Mam najnowszy soft. Nie wiem jak było na starszych bo nie sprawdzałem. To gdzie jest prawda ? Soft czy egzemplarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłączony non stop do niego HDD LG750GB i nie ma żadnych problemów z nagrywaniem i odtwarzaniem. Programuję z EPG bo to najwygodniejsze.

Tuner może być włączony lub wyłączony przed nagraniem, bez różnicy.

Do odtwarzania plików z sieci (avi, mkv itd) uzywam innego HDD podłaczanego do BD lub bezpośrednio do TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...