Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście wszystko zależy od egzemplarza - ja nie mogłem na nic patrzeć podczas nagrywania - po prostu nie było dźwięku pomagało przerwanie nagrywania i reset, po za tym dwa razy skasował mi wszystkie nagrania z dysku - no jak komuś to nie przeszkadza to tunerek rewelacja ;) wolne działanie pominę milczeniem - do tego da się przywyknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest absolutnie kiepski sprzęt. Przerobiłem wiele dekoderów i takiego padła jeszcze nie maiłem. Uratowałem się zakupem Fergusona. Najważniejsze wady to:

a) problemy z nagrywaniem

B) problemy z time-shift

c) problemy z EPG

d) KOSZMARNIE POWOLNE PRZEŁĄCZANIE KANAŁÓW !!! To jest koszmar. Dekoder bardzo kiepsko radzi sobie z podstawową funkcją. Po ostatniej aktualizacji to już nie wiem co mam mówić... Podłączyłem z ciekawości żeby zobaczyć co zmieniła aktualizacja i znów poleciał do szafy. Masakra i raz jeszcze MASAKRA !

 

Ktoś tam porównywał dekoder ( sprzęt elektroniczny ) do samochodu :lol2: i pisał że dekoder BUDUJE obraz :] Nie dosyć że to porównanie nie adekwatne i kompletnie przestrzelone to ... Dekoder niczego nie buduje. Jeżeli coś już ma budować obraz to może to robić karta graficzna w Konsoli do gier czy PC. Dekoder dekoduje i podaje na wyświetlacz gotowy materiał ...

 

Podsumowując. Cyfra plus wciska ludziom sprzęt który ledwo co nadaje się do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to możesz zapytać w odp. temacie. Moderatorzy zaraz usuną i twoje pytanie i moją odp. Ale napiszę żebyś wiedział. Spisuje się OK. Mogę mieć zastrzeżenia do wyglądu listy nagrań i ew. czasami przycięcia na EPG. Generalnie do Sagema to niebo a ziemia ... Jestem zadowolony. Kanały zmieniają się błyskawicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w punkcie to tak - oni tam mają sztywne zasady narzucone przez cyfrę i koniec - tam nawet nie ma co z nimi dyskutować.

Żeby dostać coś to tylko infolinia albo mail i też trzeba być cierpliwym. Ja tez mam w darmowe użytkowanie pace'a mimo że wcześniej miałem sagema, ale tak długo ich gnębiłem aż mi dali he he ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dostałem nowy dekoder do umowy SAGEMCOM DSI83 i mam z nim problem, otóż po podłączeniu do zwykłego telewizora obraz skacze na wszystkie strony i nie wiem co robic, nic nie można zobaczyć na nim. Jakieś porady? Podociskałem wszystkie kable i dalej jest tak samo. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Sagemcom przeszedl samego siebie... Po wyłączeniu z prądu w środę wieczorem, podłączyłem go w czwartkowe popołudnie. I co zrobił ten kochanu tunerek? Elegancko wyczyścił sobie pamięć z listy kanałów ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila z informacją o problemie z włączaniem oraz wykasowaniem listy ulubionych. Oto odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że opisane przez Pana utrudnienia mogą świadczyć o usterce sprzętu.

 

Proszę o udanie się z terminalem do punktu CYFRY+ w celu jego sprawdzenia.

 

Listę przedstawicieli znajdzie Pan na stronie (proszę wybrać punkt oznaczony dopiskiem WYMIANA SPRZĘTU):

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

Jeśli pracownik stwierdzi usterkę, otrzyma Pan poprawnie działający zestaw.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...