Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dekoder w połączeniu z TV Samsungiem LE37C650 tak jak pisałem potrafił bardzo często pokazać niebieski ekran przy włączaniu i tylko reset pomagał. Wymiana kabla hdmi nic nie pomogła. Najlepsze jest to, że wymieniłem go na nowy bo myślałem, że jest uszkodzony i następny miał identyczną wadę, więc to byłą wina softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder się zaktualizował i wydaje się, że nic nie zepsuli :-)

 

Potwierdzam, że:

-wreście poprawnie działa przycisk e,

-działa wyszukiwanie programów,

-tv rachunek na 190,

-odtwarzacz multimedialny w menu (jeszcze nie próbowałem),

-nowe opcje w ustawienia nagrywania,

-przewijanie, skoki,

-bluescreena nigdy nie miałem.

Nadzieje:

-że nie będzie się już zawieszać ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odtwarzacz multimedialny to bieda:D nie widzi plików jpg z aparatu, zobaczył plik testowy jpg z netu - waga 80 kb, rozdzielczość 800x600, ale go nie wyświetlił, jest tylko zielony kwadrat... brakt odtwarzania mp3 to porażka, ilu z Was trzyma swoją muzykę w WAV? Miało być odtwarzanie plików filmowych - dobrze, że tego nie dali, bo by się skompromitowali do końca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mnie wkurzyło, to że zniknęła mi lista ulubionych - muszę ją tworzyć na nowo.

Biorąc pod uwagę że pewnie jeszcze zmiany softu będą, to może by cyferka pomyślała o mozliwości zapisywania/wczytywania listy kanałów (chociaż ulubionych) z pliku. A jak już - to może tak kilka list ulubionych?

Zdjęcia - super - moje zdjęcia bodajże 5MP z Canona wyświetla szybko i bezproblemowo.

Co do odtwarzania avików - przypomnę że oficjalnie to ten soft tego nie potrafi :) - a więc że coś widać to jest super :):)

Mi w każdym razie odtworzył aviki nawet w 1080i - bez przycięć - no tyle że bez dźwięku :(

No nic - od tego mam TV - tam odtwarzanie z pena nie sprawia problemu.

 

Co do blue screena - jestem pełen obaw - bo tuner zachowuje się trochę dziwnie i mam wrażenie że po paru włączeniach/wyłączeniach będzie potrzebny restart.

Już podczas załadowania softu nastąpił problem - tuner nie przekazywał obrazu po HDMI i wyglądało że po wgraniu softu się zawiesił. Nauczony doświadczeniem z poprzedniego softu podłączyłem na chwilę tv po eurozłączu - wszystko ruszyło. Tyle że dość śmiesznie - jak podłączyłem euro, to tak jakby przypomniał sobie jakie klawisze wciskałem zanim podłączyłem kabelek i nastąpiło "falowe" przełączanie kanałów.

 

A i jeszcze jedna sprawa która mi się nie podoba. Jak się włączy pena, to tunerek pyta się czy go formatować - jak ktoś nie przeczyta pytania to łatwo można stracić jego zawartość. Chyba lepiej jakby formatowanie było wewnątrz menu, a nie tak do przeprowadzenia "z marszu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Również mam ten dekoder i muszę przyznać że rozczarowała mnie ta aktualizacja kompletnie. Nie potrafię sobie wytłumaczyć dlaczego twórca oprogramowania nie pomyślał o ludziach, którzy nie chcą ciągle przełączać urządzeń na porcie usb. Mam dysk i na nim pliki. Chciałbym na nim móc też nagrywać audycję. A tu zonk. Muszę mieć 2 dyski i je przełączać. Na dodatek odtwarzacz multimedialny nie widzi mi żadnego urządzenia. Myślę, że to przez system plików NTFS, ale jestem w trakcie sprawdzania. Jakby nie było tego dosyć to jeszcze tu czytam, że ten odtwarzacz prawie nic nie odtwarza. Muszę przyznać, że sagemcom potrafi załamać człowieka. A liczyłem na uruchomienie portu LAN jak zaczęła aktualizacja się pobierać. Co do bluescrrenów to ja mam je nadal i to chyba częściej. Jedyna poprawa to to, że jak wystąpi na starcie to dek mi się nie zawiesza jak to miało miejsce w poprzednim sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie urządzenia wam rozpoznaje odtwarzacz multimedialny? Ja próbowałem z dyskiem z kilkoma partycjami w NTFS, FAT32 i ext2 oraz z pendrive formatowanym w FAT32, NTFS, ext2, ext3 i w odtwarzaczu mam "BRAK URZĄDZEŃ. PODŁĄCZ DYSK USB...". Dodam, że jak się wybierze opcję "formatuj" na deku to nagrywanie i time shift przebiega normalnie na tych urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...