Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@geistchen

Gdyby były sortowane wszystkie programy według godziny ( tak jak Ty byś chciał ) to tuner , który ma w pamięci około 900 programów po prostu nie dał by rady wszystkiego posortować , musiałby mieć pamięć Ram komputera , ale to jest tylko tuner satelitarny i takiej funkcji nie ma w żadnym tunerze satelitarnym - nawet w takim za 3600 zł.

Jak mnie pamięć nie myli to było sortowanie wg godziny zarówno w philipsie jak i w peace. Jak ktoś ma możliwość sprawdzić to niech potwierdzi bądź zaprzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ten dekoder jako używany na allegro za małe pieniądze i jestem ogólnie zadowolony. Nie występują u mnie żadne problemy opisywane wcześniej na forum :P może mój pochodzi z "lepszej serii" przełączanie kanałów mogłoby być nieco szybsze ..po za tym naprawde nie jest źle :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie moim zdaniem z tym wolnym przełączaniem kanałów! Miałem już Fergusona 8900HD, miałem Kathrein UFS, mam Philipsa 6201 i praktycznie nie ma różnicy w szybkości. Za to nagrywanie na HDD działa absolutnie bezproblemowo, nie ma kłopotów z polskimi znakami i z EPG, ani z transponderem 11411. W sumie jestem zadowolony i to za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie wyłączyli programy wchodzące w skład HD PROMO .

Pozostał mi tylko sam canal+optimum bez żadnych dodatków .

Zgasły między innymi obydwa Eurosporty .

Czy muszę teraz skasować całą listę ulubionych i ułożyć ją od nowa ,

czy mogę wstawić np eurosport SD w środek istniejącej listy :?:

Uważam że jest to nie fair że wyłączyli mi również te programy które nie mają wersji SD

czyli np ; BBC HD , TVPHD, MTVliveHD.

Pani na infolinii powiedziała mi że powinienem na tym modelu dekodera korzystać z testowych wersji

usług internetowych . Dekoder mam podłczony do routera kablem Ethernet , jednak żadna testowa wersja usługi internetowej mi się nie pojawiła . Czy to znaczy że pani z infolinii mnie okłamała :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, wgrał się nowy soft i przy podłączeniu dekodera przez kabel hdmi nie ma obrazu a jest tylko dźwięk. Wszystko jest ok jak podłącze przez euro. Czy wie ktoś co może być nie tak? Przed wgraniem softu wszystko było ok.

 

U mojej siostry która ma ten dekoder to samo. Nie potrafię jej pomóc. Żadne włączenia i wyłączenia nie pomagają. Jakieś pomysły?

 

 

O.K. wyjaśniło się. Pomoc techniczna Cyfry + przeprasza, ale jest mały bug w nowej aktualizacji i dekodery przestały współpracować z pewnymi modelami telewizorów (w tym tym, które swego czasu można było kupić na rabaty Cyfry+). Do czasu nowej aktualizacji proszą aby oglądać przez kabel Euro.

 

Wspominali może kiedy będzie?:S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z poczatkiem kazdego miesiaca przy opcji multiroom, trzeba recznie ustawiac uprawnienia? Po powrocie z pracy dekoder nie swiecil. Przelozylem karte do Philipsa PVR i czekam na aktualne uprawnienia. Na sagemie nie przeszly.

 

Nie , od roku jeszcze ani razu nie miałem przerwy w uprawnieniach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem , że odtwarzacz multimedialny w Sagemcom DSI87 działa bez włożonej karty abonenckiej . To dobra wiadomość dla tych , którzy mają te tunery na własność i po zakończeniu umowy oraz oddaniu karty do dystrybutora będą mogli korzystać w dalszym ciągu z odtwarzacza multimedialnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam nowy soft na mały plus w stosunku do poprzedniego. Poprzedni to był porażką, bo w porównaniu do tego bez nagrywania to był ogromny krok w tył jeżeli chodzi o działanie tunera.

Widocznie nowy soft ma skopaną kompatybilność z tv skoro u niektórych nei ma dzwieku po HDMI albo inne dziwne rzeczy sie dzieją. Najlepiej zglaszac wszystko do C+ zeby jak najszybciej wyszedl kolejny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem dziś takie zjawisko ; gdy po zaprogramowaniu nagrywania i pozostawieniu dekodera w stanie STAND-BY na chwilę odłączyłem zewntrzny dysk od USB i po kilku minutach podłączyłem go z powrotem to o wyznaczonej godzinie nagranie nie rozpoczęło się . Czy inni zetknęli się z odobnym zjawiskiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...