Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja posiadam następujący problem:

mój dekoder czyli Sagemcom DSI87 zaktualizował się dzisiaj, więc myślałem że jest to oprogramowanie dzięki któremu będę mógł nagrywać z tv. Niestety kiedy użyłem mojego pendrive został sformatowany ale niestety kiedy naciskałem przycisk nagrani wyskakiwał mi z każdym razem błąd "W urządzeniu nie jest dostępne time shift".

Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cart - właśnie testowałem na Samsung S2 640 GB, wszystko działa na oryginalnym kablu, może dekoder miał "focha" :D, u mnie po drugim włączeniu z podłączonym pendrive, po kilku chwilach zaliczył "zwiechę" :/. Przywróciłem ustawienia fabryczne i pobrałem na nowo listę kanałów, po tych zabiegach problem już nie występował.

 

Masz aktywne ustawienia "skok w przód, skok w tył" :?: Bo ja nie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do tego że mogę przesuwać i zatrzymać obraz dzięki pendrive, lecz nie działa mi przycisk nagrywania (ten czerwony z białym kołem), mogę go naciskać i nic się nie dzieje. Nie mogę nagrać danego programu a za jakiś czas sobie go otworzyć tylko mogę go przesunąć w danej chwili kiedy go oglądam, tak jak wcześniej opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze raz...

to samo.... :-(

grob...

 

Sprawdź ustawienia anteny może coś się zruszyło i pobiera z błędami, ostatnio trochę wieje, szczególnie że sam nie chciał ci znaleźć nowej wersji, ew. weź do sąsiada i spróbuj jeszcze raz w ten sposób, jak już pisałem bez problemu jeszcze w tamtym tyg. jak się nie mogłem doczekać na softa wymusiłem w ten sposób i poszło, ale wersja była ta sama. Nie ma bata jak działał wcześniej to musi pobrać i działać.

 

W najg. wypadku reklamuj bo chyba masz na gwar. zawsze możesz zwalić na ten nowy soft że coś jest nie tak po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daje sygnału wogole na TV.

Nie widoczne było nawet menu,byl tylko Blue screen,nic wiecej.

Miałem idenyczny problem. Powodem okazał się słabej jakości kabel HDMI (oryginalny od sagecoma). Kupiłem kabel i od tego czasu śmiga aż miło.

Człowieniu uratowałeś mój budżet domowy od wydatku rzędu 2400pln,już nowy tv miałem kupować,a wystarczyło kupić nowy kabelek :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace ilości h - na dysku 40Gb ile pomieści sie h programów HD/SD?

 

Jeszcze jedno pytanie USb 2.0 - 3.0 czy dysk zewnętrzny 2.5 o usb 2.0 o można wykorzystać czy misu byc o usb 3.0?

Usb 3.0 w ogóle jest niewykorzystywane w tym tunerze i podobnych.

Ilość godzin zależy :

a) od tego ile tuner sam zajmuje na timeshift

B) od jakości nagrywanych audycji , np. w HD 1h może zając około 3 GB, ale też i 6 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. znalazłem gdzieś w szafie dawno nie używany dysk 2,5" samsunga 40gb (rocznik 2006 chyba :D ), podłączyłem, sformatował i działa praktycznie bezproblemowo 8)

jest tylko jeden mały bug, mianowicie pauza na ts nie działa z pilota za pierwszym a za drugim razem ale jak widzę to nie tylko w moim przypadku.

 

testowe nagranie z C+ Sport HD: 21 minut i zajętość mojego zapomnianego dysku - 6% a więc całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...