Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnośnie tego dekodera. Na którym kanale dekoder ten pobiera sobie uprawnienia na kartę? dzięki za informacje

 

Miałem Fergusona, na którym normalnie działała karta Cyfry. Kupiłem DSI87 i nagle nie mógł czytać uprawnień z tej karty. Infolinia zaleciła wybór kanału 71 (National Geographic) i aktywacja zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej rażące błędy, które mnie denerwują:

 

-czasem będac na np. kanale 20, gdy wcisne szybko 2 razy przycisk który przełącza kanał o 1 do przodu(by szybko przełączyć na 22) robi się taki myk ze dekoder tak jakby pamięta kanał który był przed tym-20 czyli np. 30 i przełącza na 31-->32

 

-trzaski przy przełączaniu kanałów.

 

-brak obejzenia epg wstecz(to co było np. 1 godzine temu)

 

 

Licze ze to w końcu naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie naprawią , o tych wadach Cyfra+ była informowana od początku wprowadzenia tych tunerów . Nie biorą tych uwag na serio i olewają całą sprawę . Poczytaj ten dział kilka stron do tyłu i sam się przekonasz , że było o tym pisane już wielokrotnie , ale pozytywnego efektu brak . Nie łudził bym się więc i nie czekam już na poprawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej rażące błędy, które mnie denerwują:

 

-czasem będac na np. kanale 20, gdy wcisne szybko 2 razy przycisk który przełącza kanał o 1 do przodu(by szybko przełączyć na 22) robi się taki myk ze dekoder tak jakby pamięta kanał który był przed tym-20 czyli np. 30 i przełącza na 31-->32

 

-trzaski przy przełączaniu kanałów.

 

-brak obejzenia epg wstecz(to co było np. 1 godzine temu)

 

 

Licze ze to w końcu naprawią.

 

 

Pilot mi nie wariuje, nic mi nie trzaska, EPG wstecz - po co mi to... Mam egzemplarz idealny? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dekoder od kilku miesięcy i jak na razie chodzi idealnie...nie mam żadnych z wymienionych wyżej usterek.Przedtem użytkowałem kilka lat Philipsa 6201 i chyba już mu starość zaczęła dokuczać,ponieważ obsługa go to był koszmar.Miałem obawy biorąc sagemcoma, czytając uwagi o nim,ale nic z tych uwag nie zuważyłem....kanały przełączają się bardzo szybko,epg jak trzeba,HD ,szczególnie na kanałach niemieckich z Astry żyleta,jest mały,nie przegrzewa się.Mam zewnętrzną nagrywarkę ,z którą dobrze współpracuje.Być może,niektóre egzemplarze są wadliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wynegocjowałem sobie ofertę C+Optimum w cenie 57 zł oraz możliwość dobrania w każdym momencie wynajmu dekodera PVR HD w cenie 15zł/mc, oraz dodania opcji HD Optimum w cenie 11zł/mc ( standard ), niedawno dostałem telefon z propozycją podłączenia opcji HBO w cenie 15,40zł/mc oraz zakupu dekodera Sagemcom HD w cenie 129zł. Wczoraj nad tym rozmyślałem i zdecydowałem że lepszym wyborem będzie kupno tego dekodera Sagemcom HD ( nawet dlatego że od listopada będzie to dekoder PVR USB), i zrezygnować z "rarytasów" Pace, oraz dobranie tej opcji HBO w cenie 15,40zł/mc i HD w cenie 11zł ( wyjdzie razem 83,40zł/mc, a tak by wyszło 83zł/mc z pvr ale bez HBO ).

I teraz mam do was wielką sprawę ( pytanie ) : Czy na tym dekoderze będzie działać przesył sygnału z tego splittera ( współpraca ) ? : http://allegro.pl/splitter-spliter-turb ... 80177.html, gdyż korzystam z tego splittera i jest on cały czas potrzebny.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź,

Colsman123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówiąc między nami, to bardzo się dziwię, że C+ jeszcze nie zablokowała obsługi splitterów na każdym ze swoich sprzętów, jako że lepiej jest chyba jednak brać chociaż 15 złotych od abonenta, niż godzić się, że będzie dzielił rachunek przez dwa, albo i większy mianownik bez dodatkowej opłaty. :)

 

Temat jest szczególnie aktualny teraz, kiedy dają w ramach MR dwie karty abonenckie, zamiast poprzedniego, dość u p i e r d l i w e g o systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg regulaminu uzywanie urzadzen do podzialu sygnału (poza multiroom) sa niedozwolone. Podpowiem jedynie ze niedlugo bedzie nowy soft ktory odblokowuje np usb. Tylko niektore splitery dzialaja z sagemcom

Wiesz może jakie te splittery obsługuje ? Może jest szansa że będzie obsługiwał ten splitter "leśnego dziadka" wkońcu on jest skonstruowany tak prosto jest tak blisko tego dekodera a w dodatku jest połączony kablem. Jeśli nie, to widzicie jakieś inne dla mnie rozwiązanie, najtańszym kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie obsługuje żadnych spliterów. Teoretycznie karta pod Sagemcom, która pracuje pod Nagrą mogłaby działać ze spliterami bo nie ma parowania z tunerem (dało się to zrobić dla kart Nagra niemieckiego Premiere) - praktycznie zaś producent Clone się z tym tematem grzebie od kilku miesięcy . Producenci innych spliterów nawet nie podjęli tematu.

 

Jeśli ktoś twierdzi, że są splitery współpracujące z tym Sagemcomem to mija się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...