Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nikt nie piszę o problemie nie pokazującego się rodzaju audycji w EPG, czyli kolokwialnie tłumacząc, czy leci np. komedia, dramat czy horror przecież to było: w starym i zasłużonym Mediasacie, jest w Philipsie, ma to również Pace, dlaczego w Sagemcom’ie ma nie być?? Czy naprawdę nikomu to nie przeszkadza, że ma w EPG tylko tytuł audycji bez jego rodzaju?? Co wam mówi sam tytuł ?? NIC !!! Może warto również zająć się tym problemem i zainteresować Cyfrę ??? Naprawdę Wam to nie przeszkadza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tunery są dedykowane do Cyfry+ i mają tylko i wyłącznie podstawowe funkcje . Niczego więcej nie spodziewajcie się ujrzeć w tych tunerach . Pisałem już wcześniej na ten temat . Są to tunery ,, nisko-budżetowe ,, ot takie cudeńka , widać coś ? to dobrze i na tym koniec ich funkcji . Gdyby pisać o wszystkich brakach i niedoróbkach tego tunera , to kilka stron bitych by zajęło . Doszedłem do wniosku , że szkoda nerwów i zachodu , skoro Cyfra+ olała już ten tuner ( widzę po odpowiedziach na maile ) i liczy na rozpłynięcie się tematu w/w tunera . Proponuję dać sobie spokój , a najlepiej kupić swój prywatny ( ja tak zrobiłem ) i mieć spokój .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zawiesić ten tuner :jupi: i to przez przypadek! efekt osiągnąłem poprzez regulacje głośności w tunerze i tv dwoma pilotami na raz. Może to mieć związek z opisywanymi wcześniej problemami wpływu jakiś niewidzialnych sił na ten tuner i zawieszaniu go ;) Cyfro+ - czekam na nowy soft :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten tuner czasami "wysypuje się", gdy zostanie wyłączony na "Canal+ HD" - może zbieg okoliczności. Po włączeniu następuje "stop klatka", albo ciemność, menu i przełączanie kanałów zazwyczaj działają (raz czy dwa zawiesił się "totalnie", pozostało odcięcie zasilania), ale nie wyświetla się obraz, pomaga wyłączenie i włączenie pilotem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tunery Sagemcom DSI87 (HD) to najgorsze jakie cyfra wypuściła na rynek , wiadomo sa ładne ale to tylko wizualnie , a srodek bardzo tania chińszczyzna , najlepszym rozwiazaniem za ta kase zakupic sobie w własnym zakresie tuner w modelu Ferguson , Opticum , Azbox lub Openbox sa mozan to ująć o niebo lepsze i maja stabilniejsze softy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł chyba rozwiewa nadzieje wszystkich, którzy liczą na odblokowanie USB w Sagemcomie. :(

https://satkurier.pl/news/64775/nowa-pro ... entow.html

Cytat: "Ze względów formalno-prawnych żaden operator mający usługę VOD nie może sprzedawać dekoderów PVR (...) wynika to z licencji programowych o praw do programów - tłumaczy członek zarządu CANAL+ Cyfrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoderów pvr owszem nie mogą sprzedawać, ale pvr ready już tak. N'ka nie robi problemów i nawet za darmo rozdaje dekoder pvr ready, do którego można spokojnie podpiąć własny dysk. Tak więc jak by Cyfra chciała to by mogła udostępnić taką funkcjonalność w Sagemcomie, ale sami dobrze wiemy, że spodziewanie się po cyfrze czegokolwiek ponad minimum funkcjonalności jest sferą marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że w moim terminalu w MENU->INFORMACJE->INFORMACJE TECHNICZNE: SIŁA SYGNAŁU niezależnie od kanału wyświetlane są następujące wartości: raz 52% a raz 0%, zmieniające się naprzemiennie co ok. 10 sekund :?: Obraz stabilny na wszystkich kanałach. Czasem przy starcie zawiesza się :/. Ten terminal tak ma, czy do wymiany :?::? Ma ktoś z Was podobne do moich dysfunkcje "Sagemcom'a DSI87"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na PVR ready nie będzie VOD, @lawrence, nie siej paniki. Prawda jest taka, że boją się spadku dzierżaw PVRów i dlatego do dziś nie ruszono tematu USB. A jak już ruszą to pewnie i cena dzierżawy PVRa spadnie. Jak dla mnie to max. 10zł powinno być a w promocji gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...