Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W dobie coraz bardziej powszechnego netu jaki jest sens drukowania gazetki papierowej, kiedy może być ona dystrybuowana via e-mail (np. plik PDF) lub do ściągnięcia ze strony www CP. CP pozostał chyba jedyną platformą, która ma papierową gazetkę.

 

Usłyszę zaraz głosy wołania, że nie wszyscy mają dostęp do netu, itp, itd. Ale prawdę mówiąc - koszty druku i dystrybucji własnych materiałów są znaczne. Chyba, że reklamodawcy finasują koszt druku - to wtedy trochę inna historia. Ale i tak suma summarum płacimy za to wszyscy...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem na początku, ale dla mnie jednak papierowa wersja jest wygodniejsza nawet gdy mam odpalonego laptopa pod ręką. Nie wspomnę już o starszym pokoleniu. Dla mnie szczerze mówiąc te gazetki nie są potrzebne. Gdyby nie była ona darmowa to nie kupowałbym innej. Dodatkowo jest epg. A co do kosztów TV2 to jestem przekonany, że CP nie dopłaca do tego : reklamy, sponsorzy itp. A wręcz może zarabiać. Darmowy, bezpośredni dostęp do tysięcy ludzi. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni numer tej super gazety otrzymalem przed Swietami.W tym roku jeszcze nie dotarla.Pojechalem do APS, to powiedzieli mi ze oni juz nie dostaja i nie beda dostawac. Wiec do [beep]y nedzy panie Libicki oglos pan na swojej antenie koniec prenumerty tej gazety i wszyscy sie dowiedza ze to kolejny niewypal POlsatu, anie rob pan ludzi w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy TV2tygodnik jeszcze wysyłają? Pytam, bo skoro twierdzą, że "numer został wysłany" to z opóźnieniem, ale powinienem dostać poprzedni numer (nie mówiąc o aktualnym). Przecież Poczta Polska czy InPost nie sprawdzają, czy to stary, czy nowy numer. Otrzymują przesyłkę z adresem odbiorcy i dostarczają, choćby z opóźnieniem. To samo dotyczy pierwszego numeru (z Kasią Cichopek na okładce), który podobno został wysłany do wszystkich abonentów. To dlaczego, z opóźnieniem, wielu go i tak nie otrzymało? (to pytanie retoryczne). Można snuć teorie spiskowe, ale coś tu jest nie tak. Skoro kilka osób otrzymało dwa ostatnie numery, to znaczy, że je drukują. Druk paru egzemplarzy jest nieopłacalny, dlatego wnioskuję, że wydrukowali "dla wszystkich" chętnych. Tak jak pisałem powyżej - z opóźnieniem, ale powinny trafić do odbiorców! Gdyby to była wina Poczty Polskiej i InPostu i przez ich bałagan abonenci na czas nie otrzymali gazety to otrzymaliby ją z opóźnieniem. Listonosze nie patrzą przecież na przesyłki - "o to stara gazeta, więc nie będę mu już jej wrzucał do skrzynki!". Biorą listy, idą w teren i roznoszą. Jeżeli adres się nie zgadza, albo ktoś odmówił przyjęcia, wtedy odsyłają do nadawcy. Coś tu jest więc nie tak...Tylko kto nam to naprawdę wyjaśni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z stale powtarzającymi się informacjami o braku dostarczenia TV2Tygodnika reklamację można złożyć w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży (APS). Tego typu zgłoszenie skutkuje 'ponownym' wysłaniem do abonenta przewodnika telewizyjnego.

Niezbędny będzie numer pesel oraz numer sprzętu, którego reklamacja dotyczy.

 

"Po otrzymaniu zgłoszenia TV2TYGODNIK zostanie ponownie wysłany do Abonenta."

 

Tak wygląda stanowisko CP w tej sprawie.

Dodatkowo APSy nie posiadają już TV2Tygodnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie,że CP robi sobie ze swoich abonentów kpiny i tylko chwalić się potrafi swoimi "sukcesami".Niestety,życie ponownie zweryfikowało bujdy na resorach pana Libickiego i jego świty.TV2 CP prawdopodobnie jest w stanie agonalnym i w najbliższym czasie dokona swego krótkiego żywota.Ja przestałem w tej sprawie do nich pisać,bo oni totalnie olewają tego typu monity,a odpowiedzi z ich strony to sloganowe formułki z epoki kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw narzekanie, że [beep], że niepotrzebne, teraz narzekanie, że nie ma

ludzie zdecydujcie się

 

 

Ja tam nie narzekałem, wyraziłem zgodę na przyjmowanie to powinni się wywiązywać. Nie prosiłem się ich, a oni mi ją zaproponowali. Ale masz rację domeną polaków jest narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
... dzwoniłem do CP to po mlaskali po chrumkali ...

Wiele razy dzwoniłem do CP. Zdarzyło się, że milkli, bo nie wiedzieli, co powiedzieć, ale nie spotkałem z mlaskaniem czy chrumkaniem. Chłopie, miałeś kupę szczęścia. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiam treść maila od CP w sprawie wysyłki TV2 tygodnika :lol2:

Witam

 

Dziękujemy za zainteresowanie TV2TYGODNIKIEM cieszymy się, że zaproponowany przez nas tytuł zyskał Państwa aprobatę. W chwili obecnej Cyfrowy Polsat prowadzi działania, które w konsekwencji zmierzają do stworzenia Klubu Cyfrowego Polsatu. Już dziś prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami, aby proponowane w ramach Klubu oferty były atrakcyjne i sprostały oczekiwaniom naszych Abonentów, prezentacja przygotowanych przez nas ofert specjalnych będzie połączona z wysyłką TV2TYGODNIKA. W związku z powyższym obecnie częstotliwość dostarczenia magazynu będzie uzależniona od przyjętego przez Cyfrowy Polsat harmonogramu wysyłki korespondencji do określonych grup naszych Abonentów.

Liczymy, że przygotowane oferty na stałe zagoszczą w Państwa domach.

 

...............................................................

 

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax.: (22) 356 66 77

icok@cyfrowypolsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że trudno im się przyznać do porażki. Ja upatruję dwie przyczyny niepowodzenia TV2tygodnika, albo nawalił dział marketingu, bo gazeta miała się utrzymywać z reklam, widocznie przedstawiciele handlowi nie dotarli do potencjalnych reklamodawców, bo w gazetce nie było zbyt wiele reklam, a te co były w dużej mierze należały do Cyfrowego Polsatu. Drugą przyczyną mogło być poczucie zagrożenia ze strony dużego potentata na rynku prasowym. Przychody jednego wielkich wydawnictw mogły zacząć gwałtownie spadać gdy klienci przestali kupować gazety bo dostawali je za darmo do domu. Komuś więc mogło zależeć na upadku tego projektu, ciekawe tylko jaki to mogło mieć wpływ na zaprzestanie wydawania gazety...... ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...