Skocz do zawartości

TV2 - czasopismo Cyfrowego Polsatu


Dr.Hause
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam taką nadzieję, skoda było by tego programu od Cyfrowego Polsatu, jeśli ta gazeta nie utrzymuje się z reklam , to mogli by pomyśleć o przeniesieniu jej do kiosków i sprzedawać, była by konkurencja z To&Owo.

Chyba raczej dla Tele Świata oraz TV 14 bo to one są dwutygodnikami. W każdym razie byłby to niezły ruch i Axel Springer zadebiutowałby przy okazji na rynku prasy telewizyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nie przyglądałem się dokładnie, tylko go przejrzałem. Co mi się rzuciło w oczy to: na okładce napisane 80 stacji (było chyba ostatnio 81). Kanałów BBC nie ma jest, za to na 100% jest Playhouse Disney (oznaczony w koło czerwonym "markerem" z napisem "Nowość", zresztą Disney reklamuje się na paru stronach) i Fox/Fox HD. Czy jest NGC? Nie wiem, nie zauważyłem. Poprawiona jest za to reklama na ostatnich stronach Cyfrowego Polsatu. Z pakietu familijnego usunięte BBC, dodane nowe kanały. Tyle wiem teraz, w razie dalszych pytań musicie czekać aż wrócę do domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy numer przewodnika został wydany i przekazany do dystrybucji zgodnie z harmonogramem – zapewnia nas Olga Zomer

 

Myślę, że coś zaciemniają z tym harmonogramem. Ostatnie dwie faktury jakie dostałem miały datę wysyłki na stemplu późniejszą niż termin płatności a w ostatniej jest nawet kartka że w związku z opóźnieniem wysyłki termin płatności jest przesunięty.

 

W każdym razie jeszcze nie czas żałoby za darmowym dwutygodnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dla ścisłości nie piszemy, że ma być tylko w APSach, a jedynie, że jest już dostępny w APSach i brak konkretnych informacji od Cyfrowego Polsatu skąd opóźnienie. A później czepialscy mają jakieś ale, że coś nie tak piszemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest 30.1. Oto mail z wczoraj:

"Witam

 

Uprzejmie informuję, że tv2TYGODNIK Cyfrowego Polsatu jest wysyłany na Pana adres korespondencyjny co dwa tygodnie.

Ostatni numer magazynu został wysłany na Pana adres korespondencyjny w dniu 24 stycznia 2011 r.

W przypadku gdy Pana adres korespondencyjny uległ zmianie prosimy o jego aktualizację poprzez iCOK.

"

Nie wiem jak oni to wysłali skoro do dziś nic nie przyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaCz, i co z tym najnowszym numerem? Miales napisac co i jak.

 

Dobra dobra tylko mnie nie bijcie :wink:

 

Porównuje aktualny z poprzednim numerem:

 

W nowym na okładce Agnieszka Popielewicz :D

Na okładce 116 stron i 80 stacji (-1 stacja w porównaniu z poprzednim TV2) ( hmm, w nowym naliczyłem 72 kratki z programem a w poprzednim 74 kratki, nie wiem jak oni to liczą że wychodzi im 80 stacji :| )

W nowym brak kanałów BBC (w miejscu BBC Knowledge programy z lewej przesunięte o jedną "kratkę" i pod programem TELE5 reklama Cyfrowego Polsatu; w miejscu BBC Entertainment wydłużyli reklamę która była pod nim; w miejscu BBC CBbeebies program Playhouse Disney [trochę poprzestawiane kanały dziecięce ale generalnie w tym samym miejscu)

Co do FOX: wcześniej było FOX HD nowość w tej chwili jest Fox/Fox HD i ta sama ramówka.

Nat. Geo. Channel jeszcze nie ma.

Jak już wcześniej pisałem zaktualizowali swoją reklamę na ostatnich stronach i "wyrzucili" z pakietów BBC, dali nowe kanały (czyli Playhouse Disney i Fox) o NGC ni widu ni słychu :wink:

Tak poza tym żadnych większych zmian nie stwierdziłem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...