Skocz do zawartości
  • 0

Tuner/Dekoder HD do c+ i tnk za max 1500-1600zł


klima
 Udostępnij

Pytanie

Tak jak w temacie poszukuję magiczną skrzyneczkę która spełni moje poniższe potrzeby :), liczę na doświadczenie tutejszych userów :).

 

- urządzenie musi jednocześnie obsługiwać i bardzo dobrze radzić sobie z kartami c+ w HD oraz tnk w HD (CP w ogóle mi niepotrzebny), najlepiej bez żadnych modułów, tylko bezpośrednie włożenie kart abonamentowych.

- pvr konieczny, jednak wystarczy ready nie musi być z zbudowanym dyskiem, głównie chodzi mi o automatyczne nagrywanie nocnych meczów NBA z cyfry , chciałbym by nagrywanie odbywało się bez ucinania początku bądź końca audycji.

- obsługiwany sharing mile widziany.

- to wszystko będę oglądał na tv46" full HD więc dobry, ostry przejrzysty i bez żadnych smug obraz jak najbardziej pożądany :).

 

Siedzę i myślę co wybrać już od 4 dni po 2-3h, i im więcej czytam tym mniej wiem :(, wiem jedno rezygnuje z n`ki i w piątek podpisuję umowę z cyfra+ i jak najszybciej muszę nabyć tuner :).

 

Liczę na doświadczone propozycję :).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Karta C+ działają z każdym tunerem a kart tvn ( mini N ) HD działają z orginalnym dekoderem oraz tylko z ich modułem ponieważ są parowane :P

Shar nie to forum taki coś jest nielegalne , co do tunerów , masz golden , opticum ( bardzo dobry obraz jak i HD i SD) , tunery na linux jak dreambox , AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, Kathrein, Vu+ Solo/Duo, wszystkie spełniaja opcje 1 i opcje 2 jakim jest prv , fergusona Arivy nie polecam chyba że stać cie na nerwy i ciągłe naprawy kiepskich ich zasilaczy czy ciągle siadających głowic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie zastanawiam się nad następującymi modelami:

 

1. AZBOX PREMIUM HD

2. Dreambox 800

3. TECHNOMATE 8000 HD COMBO PVR

4. TechniSat DigiCorder HD S2

5. VU+ Duo TWIN

 

* Miał ktoś może do czynienia z tymi tunerami i może mi potwierdzić, który z nich bezproblemowo radzi sobie z cyfra+ HD, i TNK ?,

 

* Który z nich ma najmniejsze problemy z PVR, czyli nagrywa zgodnie zaprogramowany kanał, bez obcięć.

 

* Także jeżeli można się dowiedzieć, to przed którym z nich jest większa przyszłość rozwoju i wspomagania wszelkimi aktualizacjami i ewentualnymi poprawkami.

 

* Który z tych tunerów oferuje najlepszy obraz dla kanałów SD/HD ?.

 

* Z autopsji wiadomo który z nich jest najmniej lub najbardziej awaryjny ?.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@klima mając te odbiorniki do wyboru wybrałbym Technisata, odbiornik prawidłowo współpracuje z kartami Cyfry + i TNK i dodatkowo czas przełączania pomiędzy kanałami jest dość krótki. Jeżeli chodzi o przyszłość rozwoju to na pewno najlepszy w tej kwestii będzie VU+ Duo TWIN jest to odbiornik oparty na linuxie, ale raczej dla zaawansowanych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za uszczuplenie decyzji.

Jednak pytania się nie kończą :).

Czy zarówno w TechniSat DigiCorder HD S2 oraz w VU+ Duo TWIN, by w pełni cieszyć się z oglądania i nagrywania kanałów c+ film HD oraz c+ sport HD będę potrzebował jakieś specjalne moduły ?, czy wystarczy samo złożenie karty c+.

Oraz co będę musiał dokupić czy do tych dekoderów mógł zamontować TNK ?.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...