Skocz do zawartości

Naziemna telewizja cyfrowa


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Polsat z TV4 zrezygnują z NTC to TVN i PULS powinien podpisać umowę z firmą Emitel do jutra a w wolne miejsca dołożyć po 1 programie w razie potrzeby zająć cały multipleks .

Jeśli zostaną wolne miejsca TVN i PULS do 20.10.2010 powinien wyszukać chętnych a KRRiT do 15.11 powinna wydać pozwolenie na nadawanie dla nowych stacji .

2013 r. Bay Bay Polsat . :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam,

 

emisja programów w MUX-2 zostanie rozpoczęta zgodnie z harmonogramem prac

ustalonym pomiędzy UKE, KRRiTV i TPEmitel po uzyskaniu stosownych

pozwoleń.

W kwestii dostępności programów z satelity czy cyfrowej telewizji

naziemnej w wersji FTA - nie jestem upoważniona do udzielania informacji w

tym temacie, ale proszę pytanie skierować do odpowiednich rzeczników

prasowych.

 

Dział Techniki Naziemnej TVN

Augustówka 3

02-981 Warszawa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla każdego piszącego na forum , ale nie Polonia 1 , proszę ... bez jaj , naprawdę ...

 

A widziałeś Polonię1 gdy nadawała naziemnie? To, że teraz wegetuje nie znaczy, że za jakiś czas tak musi być.

 

Z całym szacunkiem dla każdego piszącego na forum , ale nie Polonia 1 , proszę ... bez jaj , naprawdę ...

to już lepsze by było tele 5.

Mimo ze nie oglądam to jednak uważam że w pierwszym muxie powinna się znaleźć TV TRWAM

 

Ja też jestem za TV Trwam w DVB-T. A co do Tele5 to już zależy od nadawcy, czy chce wstawić swój obecnie lepszy kanał, czy odegrać się za odebranie im koncesji naziemnej w latach 90=tych i wstawić Polonię 1, która by stała się kanałem ogólnopolskim (już bez telezakupów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już wolę Tele5 (od pazdziernika w 16:9) ( ps. polonia1 tele-top to kiedys była mocna marka, na równi z polsatem konkurowała o rynek naziemny i przegrała, inaczej by dzis wyglądał polsat i inaczej polonia1 )

 

czyli od 1 pazdziernika w Poznaniu DVB-T bedzie mialo juz Tvn7 ?! do kiedy nowe 3 kanały muszą wystartować? tv6, puls2, polsat sport news... chyba do 31 grudnia jest koncesja tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za TV Trwam w DVB-T

Szkoda multipleksu na taki śmieciowy kanał.

 

W DVB-T powinien znaleźć się przynajmniej jeden kanał katolicko-narodowy lub przynajmniej katolicki, bo w Polsce katolików wiele. TV Trwam jest właśnie stacją katolicko-narodową (również określana jako katolicko-społeczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jest Twoje zdanie, wielu się z nim nie zgadza. Jaka by nie była jego tematyka, jest to kanał mocno kontrowersyjny.

Według mnie ci którzy chcą ten kanał oglądać mają anteny wycelowane w Astrę albo mają go w kablówce. W DVB-T nie jest moim zdaniem potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV TRWAM nigdy nie znajdzie się w telewizji naziemnej, ponieważ utrzymują się ze sprzedaży zestawów telewizji satelitarnej (przepłaconych zresztą). Tak samo znajdują się w płatnych pakietach telewizji kablowych i czerpią z tego zyski. Gdyby faktycznie im zależało na pokryciu DVB-T, dawno by już nadawali w testowych multipleksach.

 

Ciekawym kanałem może być Religia TV i mam nadzieję, ze TVN zawalczy dla nich o miejsce w 1mux.

 

Cyfra+ też chciała wprowadzić niekodowane programy do DVB-T, podobnie jak to zrobiło CanalSat we francji. Na pewno nie będą nadawali paczki Canal+, ponieważ założenia KRRiT wyraźnie mówią iż można nadawać tylko niekodowanie. Ale Kino! czy Planete mają zbyt dużą wartość. Innymi kanałami są MiniMini, ZigZap/Hyper, Domo oraz Kuchnia TV i one mają szansę zawalczyć o wolne miejsca. Są również tacy nadawcy jak np. 4fun.tv/Rebel TV, Eska, Tele 5 i inni, którzy również są chętni na nadawanie naziemne.

 

Równie dobrze mogły by dołączyć takie kanały jak Disney Channel, Nickelodeon, Comedy Central, Eurosport, CNN. To są pobożne życzenia, ale jak widać, na zachodzie się spełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...