Skocz do zawartości

Naziemna telewizja cyfrowa


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny kierunek w jakim możesz cokolwiek złapać to Śrem bo jest najbliżej. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tę Piłę skoro nic w NTC stamtąd nie nadaje. Polecam (uważną!) lekturę http://radiopolska.pl/wykaz/polskadv.php. Masz tam wykaz wszystkich nadajników MUX 1 w Polsce. Dodatkowo ze Śremu jest jeszcze MUX 3, który nadaje z mocą 20 kW. MUX 1 powinieneś łapać, MUX 3 tylko w przypadku dobrej anteny na dużej wysokości.

 

PS. Na przyszłość zanim zaczniesz się rzucać proponuję zapoznać się z wątkiem o poprawnym zadawaniu pytań. Jak będziesz zadawał tak skonstruowane pytania jak Twoje poprzednie to będziesz otrzymywał głupie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co jest grane z TVP HD ? , od wczoraj są problemy, po południu były wyświetlane jakieś testowe napisy, od wczorajszego wieczoru jest obraz ale bez loga TVP HD i bez dźwięku, czasami obrazu w ogóle nie ma. Odbieram ten program ze Śremu. Czy u was ten problem też występuje ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie przy dobrej instalacji antenowej jak najbardziej możliwe. ja mam 10 letnia pordzewiała antenę siatkowa z 15 metrów nie najlepszym przewodem jeszcze starszym od anteny, antena znajduje sie pod dachem (na strychu) i odbieram dvb-t z Raszyna, odległość ~95km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co jest grane z TVP HD ? , od wczoraj są problemy, po południu były wyświetlane jakieś testowe napisy, od wczorajszego wieczoru jest obraz ale bez loga TVP HD i bez dźwięku, czasami obrazu w ogóle nie ma. Odbieram ten program ze Śremu. Czy u was ten problem też występuje ? :(

może mają jakieś problemy z nadajnikiem. Wczoraj Polsat analogowy ciął się co kilka sekund znikał obraz, robiła się pikseloza i znikał dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Forum Emitela aż huczy. Chyba wyłączyli przekaz TVP HD ze Śremu pod naciskiem lobby satelitarnego i kablowego , gdzie za ten kanał trzeba płacić.

W tej chwili mam czarny ekran (SAMSUNG LE26C450 i antena TelMor-a DIGIT pasywna. Maszt w Górze koło Śremu widze z okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że zakodują wszystko i trzeba będzie płacić... :| Żałosne... Tak, żeby było najlepiej platformom satelitarnym, a o naziemnej mają gdzieś, no ładnie... Ciekawe co jeszcze zakodują, kodowacze jedne... :/ Aż żal.

 

PS. Czy u innych też jest czarny obraz? A głos jest?

A odbiera inne kanały dobrze, czy też gdzieś coś zakodowali? :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...