Skocz do zawartości

Kandydat na prezydenta - Krzysztof Kononowicz


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

danielpes5 napisał:

...Współczuje mieszkańcom Białegostoku

 

Nie ma czego nawet, może jeszcze sie okaże że Białystok będzie miał tak niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju pod względem charakteru Prezydenta :lol::lol:

I humor od razu lepszy :lol:

 

He, he, he, z początku jak pierwszy raz oglądałem ten filmik to nic nie zajarzyłem, dopiero wczoraj zobaczyłem że znam tego kandydata na prezydenta Białegostoku. Hehe, mieszka ok. 1 km od mojego miejsca zamieszkania. Bardzo wielkie zaskoczenie, nigdy bym się nie spodziewał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jestem pełen podziwu dla treści wymowy Kononowicza,i bardzo

ciekaw jestem na czym leci i na jakiej jest fazie,ale z drugiej strony jaż

żal serce ściska że żyjemy w kraju gdzie nawet [beep] może kandydować

do wyborów, to jednak może być zrozumiałe bo cała nasza Polska.....

rzeczywistość polityczna oparta jest na farsie i robieniu sobie jaj.

Jak napisał Kuba Sienkiewicz; ''to co się dzieje,naprawde nie istnieje,

więc nie warto mieć niczego,tylko karmić zmysły...'' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi JKM: "Demokracja to najgorszy ustrój polityczny. Tylko w demokracji tak jest że głos głupca liczy się tyle samo co głos uczonego" Lub: "Demokracja to ustrój, w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych." 8)

 

 

albo jak ktoś inny mądry powiedział: "Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to jest demokracja?

Demokracja to ustrój polityczny, w którym władzę sprawuje społeczeństwo. Termin wprowadzony w starożytności prawdopodobnie przez grupę sofistów, upowszechniony przez Demokryta, potem przez krytyków demokracji ateńskiej: Platona i Arystotelesa. Obecnie termin „demokracja” używa się w 4 znacze¬niach:

1) władza ludu, narodu, społeczeństwa,

2) forma ustroju politycznego państwa, w którym uznaje się wolę większości obywateli jako źródło władzy i przyznaje się im prawa i wolności polityczne gwarantujące sprawowanie tej władzy

3) synonim samych praw i wolności politycznych, których podstawą jest równość obywateli wobec prawa oraz równość ich szans i możliwości,

4) ustrój społeczno-gospodarczy zapewniający powszechny i możliwie równy udział obywateli we własności i zarządzaniu narodowym majątkiem produkcyjnym, dostęp do dóbr kultury, oświaty i ochrony zdrowia; jest to tzw. demokracja społeczna i ekonomiczna, na której znaczenie kładą nacisk różne odmiany ruchów i ideologii lewicowych, np. socjalistyczne. wyb. z sciąg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kononowicz, stał się zabawką kreowaną na potrzeby mediów,

ale wirtualnie rzeczywiście z takim poparciem mógłby zostać,

prezydentem Muppet Show, tak napisano taka prawda, ale wiadomo ze to osoba jest chora nikt nie spojrzał czy można się śmiać i żartować z takiej osoby.

My internauci mamy zabawę i wykreowaliśmy taką osobę, z której śmieją się wszyscy, chyba nie, więc moje zdanie, dajmy sobie luz i przejdźmy do innych ciekawszych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obecne stanowisko co do Kononowicza zmieniło się o 180st.

Po jego ostatnich wystąpieniach w mediach jasno można zrozumieć że

został wykorzystany do własnych celów przez ludzi którzy nazywają się

demokratami,wystawili go i zdarli z niego łacha,to smutny rozdział z kolejnych kart naszej histori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...