Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem bardzo dobrze co mowię. Sam byłem tym zdziwiony, gdy okazyjnie zapytalem w przypadkowym punkcie sprzedaży o dekoder Sagemcom ESI 88 przy pakiecie Familijnym. Powiedzieli że nie ma problemu i że mogę dostać ten dekoder przy takiej umowie i nie musi to byc tylko HD5000. Podpisalem umowę na 36 miesięcy z 5 miesięczną promocją, po której schodzę do pakietu familjnego 39.90 plus opłata za dekoder. Chcecie to wierzcie, nie to nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE! JESTEM TU ZUPEŁNIE NOWY, WIĘC JEŚLI PYTAM O COŚ OCZYWISTEGO TO PROSZĘ O WYBACZENIE... WŁAŚNIE PRZYMIERZAM SIĘ DO SKORZYSTANIA Z OFERTY POLSATU NA DEKODER ESI-88 I TERAZ MOJE PYTANIE: CZY W TYM DEKODERZE WYJŚCIE HDMI I WYJŚCIE SCART DZIAŁAJĄ RÓWNOCZEŚNIE??? (rozprowadzam sobie sygnał ze scarta na inne telewizory w domu i nie chciałbym ciągle coś przełączać, moje pytanie wynika z faktu, że do tej pory używałem n-boxa i tam niestety była taka przypadłość, że jeżeli wyjście hdmi było aktywne to scart nie działał i odwrotnie, czyli mnóstwo przełączania przy chęci korzystania z drugiego źródła sygnału, było to delikatnie mówiąc wkurzające). BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY ZA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ (oczywiście dzwoniłem na infolinię polsatu ale odpowiadają tak bez przekonania, że wolę się upewnić). Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by tak było naprawdę, to wycofali by Sagema całkowicie i mieliby spokój. Po prostu uznali, ze nie ma tyle Sagemów, aby oferować go od Familijnego.

 

Jeśliby wycofali - to by znaczyło przyznanie racji tym, którzy takie problemy im zgłaszają. A CP twierdzi, że taki problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy na forum. Borykam się z problemem opisywanym tutaj już wielokrotnie - przerywane po kilku minutach nagrania. Dekoder mam podłączony do konwertera typu TWIN dwoma przewodami.

Potwierdzam że jedyne co zwiększa szanse na poprawne nagranie to częsty restart dekodera.

Od jakiegoś czasu walczę z cyfrowym polsatem próbując reklamować sprzęt. Co mi zaproponowali ostatnio to wymiana dekodera na HD5000.

Mam pytanie - Czy warto wymieniać ESI-88 (z jego niedoróbkami i błędami, ale z nadzieją że w końcu coś poprawią w sofcie) na starszy model dekodera jakim jest HD5000 ?

Czy HD5000 ma taką samą funkcjonalność jak ESI-88 ? Czy jest ktoś kto mógłby porównać oba modele ?

Z góry dziękuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD5000 to produkt Cyfrowego Polsatu, dysk zewnętrzny działa tylko ich i tylko zewnętrzny, Sagemcom jest pod tym względem lepszy. HD5000 nie ma wyświetlacza alfanumerycznego, ma same cyfry i to pomarańczowe. Poza tym jest mniejszy - 2/3 wielkości Sagemcoma. Ma tylko jedno LNB więc nie wiem jak mogą chcieć Ci wymienić dekoder PVR na dekoder singiel. Na HD5000 nie można nagrywać czegoś z HB i oglądać Astrę. Acha w HD5000 nie można przesuwać kanałów na liście ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...