Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem komunikat Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie, gdy miałem aktywne dwa nagrywania na HBO HD i Cinemax 2 HD. Po zatrzymaniu jednego nagrywania i zmianie kanału, było ok. Gdy znowu zacząłem drugie nagrywanie po kilku minutach pojawił mi się komunikat Tego kanału...reset boxa i było ok (dwa nagrywania i brak komunikatu tego kanalu....). Ciekawe kiedy problem wróci? Macie też z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tym dekoderem, po odlaczeniu go od kabla antenowego i sieci( remont), po ponownym podlaczeniu nie ma sygnalu, dzwonie do Centrum abonenta i mowie ze mam problem a oni ze wina kabla albo anteny. podlaczylem dekoder z cyfry i smiga ze milo. podlaczylem dekoder ten sam model od kumpla i na nim jest sila okolo 50 % i jakosci tez cos kolo tego, poratujcie bo nie mam mozliwosci teraz wymiany dekodera bo jestem poza granicami naszego kraju :( Co moge zrobic??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy cyfrze sygnal mam bardzo dobry, ale tak jak pisalem na dekoderze od kumpla dekoder ten sam czyli sagemcom esi88 jest sygnal i wszystko dziala, probowalem restartowac wyciagajac wtyczke i nic nie dalo. Nawet wrocilem do ustawien fabrycznych i uruchomila mi sie pierwsza instalacja i nie moge isc dalej bo nie mam 0% sily sygnalu :( Dziwny ten dekoderek. Chyba tzreba bedzie wybrac sie jednak do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Widzę, że dekoder sprawuję się wyjątkowo dobrze wszystkim, bo zero komentarzy na jego temat. Odświeżam wątek. :D

Wiadomo może coś nowego na temat aplikacji Ipla która miała zagościć na tym dekoderze? Kiedy może się to stać no i czy będzie możliwość odbioru naziemnej tv :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
Nie wiadomo kiedy będzie i czy będzie Ipla na ten dekoder. Odbioru telewizji naziemnej na pewno nie będzie, bo nie ma w tym dekoderze gniazda antenowego dla naziemnych anten.

Ale wyposażony jest w port USB, więc nie powinno być problemu z zastosowaniem sticka USB po wcześniejszej zmianie oprogramowania. Oczywiście na dzień dzisiejszy, nie wydaje się, aby Cyfrowy Polsat chciał w taki sposób ubogacać dekodery niewłasnej produkcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...