Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chodzi od ponad roku i trzech miesięcy i nic mu się nie dzieje. Czasem mniej więcej raz na trzy miesiące sie zawiesi, ale za każdym razem inaczej. To udaje, że mu zginął dysk, to nie reaguje na pilota, albo nie chce przełączyc programu i się wyłączyć. trzeba wtedy oczywiście wyciągnąć wtyczkę z sieci. Tak jak już powiedziałem robi to raz na trzy, czasem dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ten dekoder od 15 miesięcy i ogólnie to nie mam na co narzekać , wszystko chodzi płynnie , można tworzyć własną listę co jest dużym plusem dla dekodera. jedyny kłopot jaki miałem to dysk , który popsuł się w rok po użytkowaniu , ale pojechałem do APS-u i wymienili mi na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem użytkownikiem dekoderka niemal od początku wprowadzenia na rynek i po przejściu wszystkich aktualizacji mam już spokój :) Początki były niezbyt przyjemne, ale PVR zdecydował, że zostaje przy nim na dobre i złe. Teraz jestem zadowolony ale jak widać po postach innych, może być różnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten dekoder posiadam od marca 2011 roku, dzięki czemu mam już zapełniony dysk różnymi filmami, a w szczególności Herosami. :mrgreen: Nie działa on najlepiej, ale lepiej niż mój poprzednik, Echostar DVR-747. Jednak mimo to do stabilności ma daleko od mojego poprzednika poprzednika - Samsunga DSR-7000, który działał mi najlepiej, choć ostatnie oprogramowanie, które miałem trochę to zepsuło. Wracajac do głównego tematu, to już nie raz mi się zawieszał, miał problemy z nagrywaniem (z HBO HD, bądź AXN SPIN na początku nagrania mialy przyśpieszone napisy, po czym nagranie stawało na 15 minut nagrania), problemy z LivePausem, czy nawet odbiorem. Mimo to dekoder jest nie najgorszy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jakosc obrazu na Sagem ESI 88 PVR HD porownujac z innymi dekoderami CP ,bo ja mam porownanie z Samsungiem HD a Echostarem 7200 HD to jakosc na Echostarze jest jak dla mnie duzo gorsza i do tego brak listy ulubionych jednym slowem tragedia , a Samsung HD byl zyleta szkoda ze sie zepsul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabylem wlasnie ten sprzet ,i u Was tez tak sie dlugo uruchamia ,poprzednio mialem Samsunga HD ale trwalo to duzo krocej a do tego brak podgladu wszystkich kanalow poprzez przycisk ok na pilocie jak mialo to miejsce w Samsungu i ten skrzypiacy pilot oraz bez sensu numer kanalu na wyswietlaczu poprzedzajacy nazwe kanalu a pozniej juz brak miejsca na cala nazwe kanalu bardzo brzytko to wyglada .Myslalem ze sa bedzie lepszy od Samsunga HD lecz sie mylilem .Pisalem do CP aby udostepnil nowy soft z poprawkami zobaczymy jak dlugo to potrwa i czy wogole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z nagrywaniem i jednoczesnym oglądaniem innego kanału. Przykładowo, gdy nagrywam tvn, mogę oglądać polsat, ale już tvp1 i tvp2 nie. Tak samo odwrotnie, gdy nagrywam tvp2, nie mogę oglądać tvn. Mam podłączone dwa kable do dekodera, więc teoretycznie powinno wszystko działać. Orientuje się ktoś i może mnie oświecić gdzie tkwi problem? Czy może jest to błąd w ustawieniach dekodera? Albo może mnie odesłać do strony, gdzie ewentualnie były omawiane takie przypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co nabylem nowy Sagecom ESI88 i czesto mi sie zawiesza ,wczesniej mialem samsunga HD i jak zawiesil mie sie raz na pol roku to gora a ten przy czestym przelaczaniu kanalow prawie co drugi dzien czy to normalne .Musimy pisac o nowe oprogramowanie poprawiajace te usterki ( szybsze uruchomianie dekodera bo jest totalny mul ,problemy z czestym zawieszaniem sie ,dopracowac wyswietlacz aby wyswietlal cala nazwe kanalu ,zlikwidowac numer kanalu poprzedzajacy nazwe kanalu bo jest zbedny zostanie wiecej miejsca na nazwe kanalu ) jest tego troche ale za cos wkoncu placimy to i zadamy .Napiszcie co o tym sadzicie? i kiedy mozliwy jest nowy soft ,ja wiem ze nie dawno byl ale co wniusl dobrego nie wiem bo jeszcze dekodera nie mialem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...