Skocz do zawartości

Lemon070+Reality Cam problem po zmianie FEC na5/6


pablo4612
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Posiadam Lemona 070S,wersja kompilacji 214.104,moduł Reality Cam,pakiet Cyfry+ i problem z odbiorem paczki kanałów po zmianie FEC na 5/6..Nie odbieram żadnego z tych kanałów(przy użyciu modułu),nawet tych niekodowanych z tym FECem .Pozostałe chodzą bez zarzutu. Jeśli wyciągnę moduł to niekodowane odbieram bez problemu,włożę go z powrotem przełączam na kodowany z tym FECem,nie odbiera,wracam na niekodowany i też nie odbiera .Na kodowanym kanale pojawia się napis" No right to watch this program".Podejrzewam że wiesza się moduł(wersja V1.1).Sygnał z Astry 58% a z Hotbirda48% podobny na obydwu głowicach.Czy ktoś ma podobny problem? Czy tylko zmiana modułu wchodzi w grę? A może coś z softem tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andy76, ale wiem co ten komunikat oznacza ,przesłałem świeże uprawnienia,wyszukałem ponownie kanały i bez zmian.Wyłączenie tunera z sieci też nic nie daje, odbieram wszystko z wyjątkiem tych z FEC5/6.Pawel mam pytanie do Ciebie,jaką masz wersję tego Astona(jedno czy dwu strumieniowy i jaki soft) bo to jest chyba jedyne wyjście z tej sytuacji? Otrzymałem tez odpowiedź z Cyfry gdzie konsultant poleca mi wyszukiwanie kanałów nie w trybie auto lecz ręcznie z parametrem FEC5/6 i taki zapis tych kanałów, już tak robiłem,i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie na te niekodowane pomoże wyjmowanie karty czy kontakt z cyfrą.:D

Przeczytaj uważnie jeszcze raz czego dotyczy problem.

Przeczytałem uważnie i chodziło mi tylko o kodowane programy, mam taki sam moduł i u mnie chodzi bez problemu.

 

@pablo4612 a próbowałeś ten moduł na innym tunerze czy też są takie problemy z odbiorem kanałów z tym FEC 5/6, jeżeli by odbierały to znaczy ,że moduł jest dobry. Ja mam też taki moduł i tuner Humaxa i nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...