Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to wysoce prawdopodobne, gdyż zapowiadano jego wyłączenie (wraz z 13th Street, Zone Romantica i Religia.tv dla dekoderów SD), szczegóły: https://satkurier.pl/news/84243/cyfra-zm ... ia-br.html

Mi z rana już 13th Street nie świecił, mimo, że na satelicie fizycznie jeszcze był na transponderze - brak uprawnień, ESPN Classic akurat nie sprawdzałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra wiadomość! ;)

W chwili obecnej jestem w pracy, więc nie mam teraz możliwości sprawdzić, czy te kanały jeszcze są, ale jak piszecie, że już ich nie ma to znaczy, że tak jest. 8)

"Pisemko" mam już przygotowane. ;) Po Świętach tylko wysłać. :D

 

Nurtuje mnie tylko jeszcze jedna rzecz.

Jak już wyślę to wypowiedzenie z powodu usunięcia kanały 13th Street Universal to czy konsultanci nie będą mi wydzwaniać i namawiać mimo to do pozostania? I czy przypadkiem nie zechcą mnie "egzaminować" ze znajomości zawartości tego kanału? Bo przyznam, że zerknąłem na niego tylko parę razy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co prawda nie zdecydowałem się na 100%, ale zastanawiam się nad przejściem do Cyfrowego Polsatu.

CYFRĘ+ odbieram na swoim własnym sprzęcie (tuner Ferguson) i istnieją pewne obawy, że za jakiś czas system Seca może przy kanałach CYFRY+/nc+ zostać wyłączony i wtedy będzie lipa.

Poza tym, moi rodzice na dole w salonie mają n'kę, z której też chyba zrezygnują i myślimy nad tym, aby wziąć właśnie najwyższy pakiet w CP z Multiroom'em (dla mnie moduł CAM, a do salonu dekoder CP) i "podzielić" się abonamentem. ;) Dodatkowo wziąć drugi abonament w CP i też Multiroom, ale już dwoma dekoderami i tańszym pakietem (za 39,90 zł) i zrobić Multiroom u góry na sypialnię i pokój mojego brata. Obecnie mój brat ma Multiroom "ode mnie" z CYFRY+ w postaci dekodera Sagemcom i drugiej karty Cameleon. Jedną kartę obecnie mam ja w moim Fergusonie.

Wszystko to w ramach jednego domku jednorodzinnego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje pisac do UOIKiK w sprawie wylaczenia kanalow i braku informacji o tym na pismie

 

aders email:

uokik@uokik.gov.pl

 

Przykładowa tresc:

 

Szanowni Państwo,

 

Jestem abonentem platformy cyfrowej Cyfra+, w dniu dzisiejszym zostałem pozbawiony odbioru kanałów 13th Street Universal, Zone Romantica, ESPN Classic.

O tym że te kanały zostaną wyłączone nie zostałem w żaden sposób poinformowany.

Nikt nie poinformował mnie na piśmie o wycofaniu tych kanałów z oferty i o przysługującym mi z tego tytułu prawie do wypowiedzenia umowy.

Czy abonent nie musi być o takich zmianach informowany w formie pisemnej ?

 

Proszę o interwencje w tej sprawie.

 

Z wyrazami szacunku

......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie!

Ja żadnego pisma od CYFRY+ w tej sprawie nie dostałem.

Co niektórzy z forumowiczów dostali taką informację mailem. Ja do dziś nie dostałem nawet tego. :/

O tym, że kanały te zostaną usunięte z oferty CYFRY+ dowiedziałem się ze strony "Sat Kuriera" i tutaj z forum. Na stronie nc+ został też zamieszczony o tym komunikat. Jednak o nim też dowiedziałem z forum "Sat Kuriera"... :roll:

Coś tu chyba jest nie teges! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też dodać w mailu, że te kanały były gwarantowane w umowie.

 

W ostatnim, najnowszym regulaminie CYFRY+ z dnia 3.12.2012r. spośród tych kanałów, które wylatują (już wyleciały) gwarantowany jest tylko kanał 13th Street Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak, bo ostatni regulamin jest z dnia 3.12.2012r. A w nim jest gwarantowany kanał 13th Street Universal.

Zresztą, po tym, jak ja umowę z CYFRĄ+ przedłużyłem ostatnio 1 marca br. to w aneksie, który potem dostałem do domu, jest też wykaz kanałów i w moim pakiecie jest właśnie kanał 13th Street Universal. Więc myślę, że jego usunięcie jest podstawą do wypowiedzenia umowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie!

Ja żadnego pisma od CYFRY+ w tej sprawie nie dostałem.

Co niektórzy z forumowiczów dostali taką informację mailem. Ja do dziś nie dostałem nawet tego. :/

O tym, że kanały te zostaną usunięte z oferty CYFRY+ dowiedziałem się ze strony "Sat Kuriera" i tutaj z forum.

 

Nie jesteś jedyny,ja również nic nie dostałem żadnej informacji z cyfry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak, bo ostatni regulamin jest z dnia 3.12.2012r. A w nim jest gwarantowany kanał 13th Street Universal.

Zresztą, po tym, jak ja umowę z CYFRĄ+ przedłużyłem ostatnio 1 marca br. to w aneksie, który potem dostałem do domu, jest też wykaz kanałów i w moim pakiecie jest właśnie kanał 13th Street Universal. Więc myślę, że jego usunięcie jest podstawą do wypowiedzenia umowy. :)

 

Ja tez przedłużałem umowę w marcu i sprawdziłem. Faktycznie z kanałów które znikają po 1.04 .20014 w spisie kanałów gwarantowanych na dzień 3.12.2012

jest tylko 13 th Street. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...