Skocz do zawartości

Wasz ulubiony kanał muzyczny


lpm11
 Udostępnij

Jaki jest Twój ulubiony kanał muzyczny  

153 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twój ulubiony kanał muzyczny

    • 4fun.tv
      7
    • VIVA
      17
    • Eska tv
      27
    • Rebel tv
      22
    • MTV/MTV Rocks/MTVNHD
      10
    • VH1
      17
    • Inne
      40
    • Wolę radio :)
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał wybierać tylko jeden kanał muzyczny, to pewnie byłby to Deluxe Music (19°E). Ale jest też przecież wiele innych dobrych stacji na różnych satelitach, np. The Vault i NME TV (28°E), M2 i Enter (4°W), The Voice (39°E), Balkanika i Carli TV (16°E), Očko TV (23°E), C Music (9°E), Go TV (19°E).

 

Kiedyś było tylko MTV. Dzisiaj też jest i to prawie w każdym kraju inne. Z tych ogólnodostępnych można nawet ułożyć swój własny ranking:

1. MTV Italia (12°W).

2. MTV Austria (19°E).

3. MTV Germany (19°E).

4. MTV Türkiye (42°E).

5. MTV Ukraine (4°W).

6. MTV Arabia (26°E, 7°W).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze na obu kanałach leci ta sama muzyka (choć może to być tylko wynik drobnych przesunięć czasowych). Ponadto MTV Austria nadaje z nieco lepszą jakością obrazu — 720x576 i ~4 Mbps (MTV Germany — 544x576 i ~3 Mbps). U Austriaków chyba też częściej pojawia się format 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość MTV Germany jest gorsza, m.in. dlatego, że nadaje on na tr. Viacom'u, na którym kanały są poupychane (w sumie jest ich chyba ponad 10). Co do tej innej muzyki to tak jak przypuszczasz jest to tylko wynik drobnych przesunięć czasowych. Długość tego przesunięcia zależy od czasu emisji reklam. Ostanie, jakie zaobserwowałem trwało ok.5,5minuty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Generalnie wychodzę z założenia, że przede wszystkim muzyki się słucha a nie ogląda. :smile: Jeśli chodzi o mnie to zawsze Viva Polska była tym kanałem, który mi najbardziej odpowiadał ale to jeszcze za czasów gdy było tam mało reklam, gier sms na ekranie czy też show rodem z MTV. Teraz nie mam już swojego ulubionego kanału muzycznego, wszystkie traktuje tak samo, jeśli akurat leci coś co mi się podoba to zostawiam, słucham i oglądam. :) Dość często oglądam Rebel tv oraz MTV Rocks bo jest tam sporo muzyki, którą lubię. Szkoda, że nie ma kanału, który emitował by więcej muzyki trance, klipów nie brakuje ale jakoś nie jest on zbyt popularny choćby u naszych rodzimych nadawców. :/ A ostatecznie swój głos oddałem na Rebel tv. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż brakuję zagranicznych kanałów w ankiecie, a te są dużo lepsze od naszych i też je oglądam. Kiedyś VH1 teraz ostatnio prawie w ogóle nie oglądam, może dla tego, że jak przełączę to leci jakiś klip który nie wpada mi w ucho i zaraz przełączam.

 

Ogólnie:

RTL 102.5 HIT (coś na wzór naszej Czwórki, którą też lubię)

Gem Music i Deejay TV potem długo długo nic i ... gdzieś nasze polskie kanały muzyczne Rebel TV, 4Fun TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...