Skocz do zawartości

FEC 5/6


slivkam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle było narzekań że sygnał się pogorszy a tu zmiany zaszły bezproblemowo (po wcześniejszym wpisaniu nowych transponderów) . Odbiór się nie pogorszył (chyba, bo to zależy od ustawienia anteny, pewnie też plam na słońcu :D ).

Już widzę jak zaraz zaczną się narzekania i jęki - że np. jest brak sygnału bo ktoś nie zmienił z 3/4 na 5/6.

 

 

 

P.S. Swoją drogą napisałem e-maila do firmy sensor czy można liczyć na aktualizację do odbiornika Humax 2000 ale odpowiedzi już chyba się nie doczekam (wysłałem 19 lipca). Dziwię się, że tak akurat traktują swoich klientów - chyba napisanie odpowiedzi nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz z gniazdka na 2 minuty i ponownie przeprogramuj - myślę że pomoże. Ale jeśli pobiera już aktualizację nie należy wyłączać odbiornika bo może to spowodować jego uszkodzenie! A najlepiej jak wam coś nie działa "bombardujcie" telefonami swoją platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to administratorzy satkuriera śpią czy co? Przecież już dawno powinna być informacja o tym, że już nastąpiła ta zmiana na stronie głównej z jakimś zdjęciem. Swoją drogą to chyba zacznę u was pracować - żeby tak istotne informacje były napisane :D

 

No może jest jakiś błąd w aktualizacji. Dzwońcie do swojej platformy po szczegółowe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś z przeglądarką i nie mogę wejść na powyższe linki, a chciałem zobaczyć co tam nasmarowali o komunikacie... odnośnie komunikatu na kanałach...

 

Nie zniknie dopóki C+ nie upora się z problemem technicznym, który powoduje ciągłe pokazywanie się komunikatu po włączeniu kanału, na którym jest jego transmisja. Wiadomym jest, że wcisnięcie 2 razy "+" zamknie okienko, lecz pojawi się ono ponownie po włączeniu kanału, na którym wyłączyliśmy okienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...