Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta lista uwzględnia wydarzenia, które powinny być pokazane w kanale otwartym ALE DOTYCZY TO PRZYPADKU, gdy NADAWCA MA TAKĄ MOŻLIWOŚĆ

Więc nie ma mowy o tym, że jak Eurosport ma prawo to musi odkodować sygnał

Dotyczy to przypadku np.

jesli transmisja z listy jest w TVP SPORT to powinna być pokazane w kanale otwartym TVP

jesli Polsat ma prawa to w PSN /POLSAT/TV4/TV6

jeśli TVN to w TVN/TTV/TVN 7

inny nadawca posiadający kanał w DVB-T

 

 

Pozostaje kwestia platformy nc+. Ona tez jest częściowo w rękach TVN (ITI), więc można by uznać, że platforma nc+ ma możliwość pokazania wydarzenia must carry w kanale otwartym

 

Teoretycznie nawet każdy inny nadawca posiadający polską koncesję, który nie posiada kanału otwartego, bez opłat powinien być zobligowany do przeprowadzenia próby (skutecznej lub nie)sprzedaży sublicencji na wydarzenie w kanale otwartym (oczywiście z tej listy must carry)

 

 

Dorzucam Puchar Davisa (jakby nie patrząc to drużynowy tenis)\

 

 

Co do zmian tej listy: można wpisac klauzulę, że jest obowiązek pokazania startów naszych REPREZENTANTÓW, a nie imprezy niezależnieod tego, czy są Polacy czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Można by uznać", nie można tylko trzeba bo tak jest ;)

Jeśli np. Będzie finał DMS na żużlu w Polsce z udziałem Polaków, nc+ musi pokazać to w TVN. Chyba, że prawa ma jeszcze Cyfra+ a nie nc+, to jakoś mogliby się wymigac. Tak na marginesie, znów niezapowiedziana transmisja, znów Wimbledon ;) To mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja wynikała z przeciągającego się meczu Janowicz- Melzer, tylko cud, że nie przerwali go jak rok temu z Janowiczem

Nie zmuszałbym TVN do obowiązku emisji ale raczej nc+ do sprzedaży na zasadzie sublicencji transmisji z udziałem naszych reprezentantów dow. podmiotowi zainteres. oczywiście po rozsądnej rynkowej cenie i z uwzględnieniem charakteru transmisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, po zakończonym meczu Radwańskiej transmisję live z kortu centralnego do końca dnia przeprowadzono w PSN, a na PS w tym czasie leciała powtórka Kubota. Dziwne zagranie - chyba próbują rekompensować żałosny weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli pokazać mecz , którego część abonentów nie widziała,bo nie mogła lub wybrała mecz Janowicza. Też wolałem spojrzeć na Łukasza,a nie na Andy czy Nole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało realne, żeby jeszcze jakiś mecz Wimbledonu tegorocznego był na żywo w PSN, no chyba, że zrobią niespodziankę dla kibiców i może jakiś finał z Radwańską lub Janowiczem pokażą w polsacie otwartym, lub PSN.

 

A ja dzisiaj widziałem wróżke zebuszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak podkreślić,że Polsat wbrew przeciw zapowiedziom bardzo dużo spotkań pokazał w PSN, w którym pierwotnie miały być jedynie retransmisje o 23.15. Trzeba podkreślić,że PSN pokazuje mecze Polaków - co prawda w formie retransmisji,ale zawsze i abonenci NC+ mają do nich dostęp, abonenci CP do treści sportowych emitowanych w NC+ już nie. Myślę,że to może ulec zmianie za kilka miesięcy po wprowadzeniu Polsatu Sport Weekend,ale na razie jest jak jest, a patrząc na fakt fakt,że pory rozgrywania spotkań nie są przyjazne dla wielu chętnych taka powtórka jest cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało realne, żeby jeszcze jakiś mecz Wimbledonu tegorocznego był na żywo w PSN, no chyba, że zrobią niespodziankę dla kibiców i może jakiś finał z Radwańską lub Janowiczem pokażą w polsacie otwartym, lub PSN.

 

A ja dzisiaj widziałem wróżke zebuszke

I miałem rację, tylko jutro Janowicz będzie miał bardzo trudno, a Radwańska niestety odpadła po pięknej walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Sorek21 Polsat sport news stoi od startu tego kanału w miejscu ani porządnych informacji sportowych a potecjał jest tylko brak wysikuł przykładem jest Artur królikowski który jest w Polsacie sport news a nic nie robi a zy Orange sport potrafił zrobić porządny informacjny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up@ Polsat pokazał jak szybko można zmienić cała ramówke aby nie pokazać meczy polaków w psn

Mógł w ogóle ich nie pokazać lub darować sobie relacjonowanie spotkań siatkówki, żużla , tak samo jak mógł nie pokazywać w ogóle spotkań Djokovicia,Federera,Murraya, a nie puszczać je w PSN. Gdyby prawa miał Eurosport czy Canal+ to w ogóle takiej dyskusji by nie było i pretensji również, daj palec wzięliby całą rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat się zgodzę, bo mimo wszystko transmisje na żywo w PSN są, w niewielkiej ilości, ale zawsze, a równie dobrze mogliby oprzeć cała ramówkę tylko na serwisach sportowych i magazynach, dziś od 14.50 siatka mężczyzn Brazylia - Bułgaria, jutro równie drugi mecz tych zespołów oba na żywo, jutro również na żywo transmisja Diamentowej Ligi z Paryża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie transmisje są tylko wtedy, kiedy na pozostałych kanałach sportowych też są transmisje LIVE. Po uruchomieniu Polsat Sport Weekend nie ma co liczyć na jakąś transmisje w Polsacie Sport News. Moim zdaniem wszystkie magazyny sportowe Polsatu np. Cafe Futbol, Magazyn Liga, Magazyn T-mobile Ekstraklasy powinny być na żywo w Polsacie Sport News, a nie jak dotychczas jako powtórki z Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...