Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
W nazwie kanału jest także słowo "sport", a po takim słowie w nazwie kanału oczekujemy transmisji sportowych. Co do słowa "news" to nie każdy Polak może wiedzieć, co ono oznacza, więc aż tak nie czepiałbym się jego. Poza tym to kanały prywatny, więc właściciel może nazywać go jak chce.

Idąc tym tokiem rozumowania włączając Polsat News powinienem czekać na Kiepskich i Pierwszą Miłość? :P

 

Od PSN oczekiwałem, że wreszcie doczekamy się stacji pokroju Sky Sports News HD. Naprawdę współczuję Brytyjczykom, Niemcom i Włochom takiego kanału, w którym nawet pod koniec okienka transferowego 31 stycznia późnym wieczorem i w nocy przedstawiane są informacje z ostatniej chwili dotyczące zakupów na rynku. PSN nawet nie mając praw do wydarzeń jak np. Euro 2012 czy od przyszłego sezonu LM i LE spokojnie na np. bocznym pasku mógłby pokazywać wynik live. Ale o wiele taniej i prościej zrobić Polsat Sport Demo. Chcesz więcej, weź Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nazwie kanału jest także słowo "sport", a po takim słowie w nazwie kanału oczekujemy transmisji sportowych.

Tak samo jak w SkySportsNews, też jest słowo sport, ale przez dodanie członu NEWS wiadomo że kanał ten dotyczy szeroko pojętych newsów sportowych i tym samym odróżnia się od innych kanałów SkySports, tak samo jak Polsat Sport News powinien się odróżniać od innych kanałów Polsat Sport.

 

Co do słowa "news" to nie każdy Polak może wiedzieć, co ono oznacza, więc aż tak nie czepiałbym się jego.

To może Polsat News niech emituje Kiepskich i Daleko od noszy? W końcu nie każdy Polak wie co znaczy słowo "news", a Kiepskich lubią sobie pooglądać no i kojarzą się ze słowem Polsat ;).

 

Poza tym to kanały prywatny, więc właściciel może nazywać go jak chce.

I tu leży pies pogrzebany.

 

edit: Widzę że z Polsat News uprzedził mnie @Peter Parker :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
tak samo jak Polsat Sport News powinien się odróżniać od innych kanałów Polsat Sport.

Nie odróżnia się? Czy na pozostałych sportowych stacjach Polsatu zobaczysz co godzinę Sport Flesz i paski informacyjne?

Kolejny raz piszę, że prace nad kanałem trwają. Kanał będzie prezentował się inaczej niż obecnie, ale nie ma co nastawiać się na kanał typu Sky Sport News. Wątpię tak, jak inny przedmówcy, że taki kanał miałby rację bytu w Polsce. Tak czy inaczej kanał sportowo-informacyjny w Polsce musi być uzupełniony transmisjami sportowymi.

 

@Peter Parker

Jeśli ktoś nie zna ani jednego angielskiego słówka (a są takie osoby, głównie te starszej daty) to przed przełączeniem na Polsat News mogą oczekiwać Kiepskich czy Pierwszej Miłości. Oczywiście jeśli wcześniej nie miał styczności z tym kanałem.

A tak w ogóle, jakby tak patrzeć na nazwy kanałów to czego powinienem oczekiwać po Polsacie Play, Polsacie Cafe, TVN Siedem czy TVN Style? Jeśli pierwszy raz mam zamiar przełączyć na dany kanał, a wcześniej nic na jego temat nie wiedziałem to po takim kanale mogę oczekiwać wszystkiego.

Nie wiem tylko dlaczego współczujesz obywatelom innych krajów ich kanałów sportowo-informacyjnych, które są kanałami sportowo-informacyjnymi pełną gębą? ;)

 

PS. Nie będę już więcej pisał, że prace nad kanałem trwają, gdyż widzę, że to nie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak Polsat Sport News powinien się odróżniać od innych kanałów Polsat Sport.

Nie odróżnia się? Czy na pozostałych sportowych stacjach Polsatu zobaczysz co godzinę Sport Flesz i paski informacyjne?

Kolejny raz piszę, że prace nad kanałem trwają. Kanał będzie prezentował się inaczej niż obecnie, ale nie ma co nastawiać się na kanał typu Sky Sport News. Wątpię tak, jak inny przedmówcy, że taki kanał miałby rację bytu w Polsce. Tak czy inaczej kanał sportowo-informacyjny w Polsce musi być uzupełniony transmisjami sportowymi.

No, jeśli pięciominutowy flesz co godzinę ma odróżniać kanał sportowy od kanału newsowego o tematyce sportowej to ja nie mam wiecej pytań :lol2: .

A potem się dziwimy że polskie stacje to tylko marne podróbki porządnych zachodnich stacji tv.

 

Cóż, pozostaje liczyć, że może po fuzji C+ z Nką w miejsce nSport zrobią prawdziwy polski odpowiednik SkySportsNews HD.

 

PS. Nie będę już więcej pisał, że prace nad kanałem trwają, gdyż widzę, że to nie dociera.

Po pierwsze, co mnie to obchodzi? Wystartowali już z kanałem z taką a nie inną nazwą więc oczekuję żeby był to pełnowartościowy kanał. A jak wiedzieli że nie będą potrafili takowego zrobić to trzeba było się nie rzucać z motyką na słońce.

 

Po drugie, sam przyznajesz że nie ma co liczyć na prawdziwy polski odpowiednik SkySportsNews więc jak dla mnie to czy prace nad kanałem trwają czy nie to wiele to nie zmienia w ocenie tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zarzuciłeś, że Polsat Sport News nie odróżnia się od innych stacji sportowych Polsat to przedstawiłem Ci fakt, że jest inaczej niż myślisz.

Cieszę się, że nie masz więcej pytań, gdyż strasznie przyczepiłeś się do tego biednego Polsatu Sport News. Zamiast im kibicować to marudzisz.

Błędem Polsatu było to, że zbyt późno zdecydowali się jaki kanał chcą zaoferować do Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Wiadomo, że kanału informacyjnego nie skleci się w trzy tygodnie. Trzeba zebrać ekipę, zgrać ją, przygotować jakieś studio, później przeprowadzić jakieś próby. To trochę czasu zajmuje, więc trzeba czekać cierpliwie, a nie marudzić, że to nie news tylko bis. Mam wrażenie jakbym oglądał polskie kanały informacyjne, gdzie w kółko tylko o polityce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowali już z kanałem z taką a nie inną nazwą więc oczekuję żeby był to pełnowartościowy kanał. A jak wiedzieli że nie będą potrafili takowego zrobić to trzeba było się nie rzucać z motyką na słońce.

 

A kibicować to im kibicowałem przed startem po przeczytaniu zapowiedzi uruchomienia Polsat Sport NEWS. Co z tego wyszło wszyscy widzimy.

 

Zarzuciłeś, że Polsat Sport News nie odróżnia się od innych stacji sportowych Polsat to przedstawiłem Ci fakt, że jest inaczej niż myślisz.

Błąd. Ktoś pisał że jest w nazwie Polsat Sport News i sport i news. Więc pokazałem czym się powinien różnić kanał np. Polsat Sport od Polsat Sport News, tak jak SkySports od SkySportsNews. I bynajmniej nie jest to jakiś marny pięciomitowy sport flesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News- lenistwo Polsatu aż odstrasza.Prace trwają ? Grzebali się ze startem i nie potrafili zrobić serwisu informacyjnego czy paska info.Kanał na odczep się.

 

Zgadzam się z opinią że brakuje sportowego kanału informacyjnego,ktòry byłby w jednym rzędzie z Polsat News,TVN24 czy TVP Info.Kanału bez transmisji ale z publicystyką,newsami,przeglądem prasy,wynikami live i końcowymi,tabelami,zapowiedziami,analizami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po drugie, sam przyznajesz że nie ma co liczyć na prawdziwy polski odpowiednik SkySportsNews więc jak dla mnie to czy prace nad kanałem trwają czy nie to wiele to nie zmienia w ocenie tego kanału.

Ale po co robić kanał, który nie ma szans na utrzymanie? Kanał jest tworzony pod Naziemną Telewizję Cyfrową, więc musi coś oferować (transmisje sportowe), aby przyciągnąć do siebie widzów.

Wymyśliłeś własną koncepcję kanału informacyjno-sportowego i masz pretensje do nadawcy, o to, że nie jest taki, jak to sobie zamarzyłeś.

Gdybym do tego podchodził w taki sposób, jak Ty, to nic innego nie robiłbym tylko lamentował na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja wymyśliłem że ten kanał będzie się nazywał Polsat Sport NEWS. Trzeba go było nazwać bardziej odpowiednio np. Polsat Sport Bis, Polsat Sport Promo (mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi) i nie miałbym żadnych pretensji że w tym kanale jest kilka transmisji live, masa powtórek i kilka magazynów, bo byłoby wiadomo że kanał ma promować ofertę płatnych kanałów Polsat Sport.

 

Tymczasem dali nadzieję na pierwszy polski prawdziwy kanał informacyjny o tematyce sportowej, taki odpowiednik właśnie SkySportsNews czy ESPNews, wiec nie ma się co dziwić że krytycznie oceniam ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz - w takim razie spokojnie można zapuścić Kiepskich, Pierwszą Miłość i Daleko od noszy w Polsat News, a newsy ograniczyć do pięciominutowego flashu co godzinę. Też będzie news? Też, a o ile taniej to wyjdzie :P.

 

Przepraszam że spodziewałem się od polskiej stacji profesjonalności i czerpania wzorców od najlepszych. Zapomniałem że to tylko Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I widzisz Ty dalej swoje. Nie mówię, że to co jest teraz jest dobre i tak powinno być. A tylko czekam cierpliwie na zapowiadane zmiany i wtedy wydam swoją opinię. Wydaje mi się, że tym razem trzeba dać Polsatowi szansę i trochę poczekać na nową odsłonę Polsatu Sport News. Mam nadzieję, że inni zrobią podobnie. Uważam także, że wieszanie psów już teraz jest za wczesne.

Jest szansa, że po zmianach, jakie zajdą w Polsacie Sport News wydasz jeszcze raz swoją ocenę na temat tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też zaznaczyć jedną sprawę.

Tu nie chodzi o to że kanał, który się zwie Polsat Sport News jest złym kanałem. Jest po prostu źle nazwanym kanałem, jeśli mieć ramówke taką jak obecnie i pełnić rolę promocji płatnych kanałów sportowych Polsatu (czyli tych dostępnych tylko w CP i kablówkach).

 

Jeśli natomiast ramówka ulegnie zmianie, będzie więcej programów newsowych czy magazynów, jak za najlepszych czasów Orange Sport Info to już nie będzie tak źle. Dosyć pozytywnie oceniałem OSI, za wyjątkiem paska info. Tutaj marzyłby mi się pasek prezentujący głównie tzw. breaking news oraz żeby w trakcie weekendu leciały na nim uaktualniane na bieżąco wyniki najważniejszych meczów.

 

Natomiast ewentualna (ze specjalnym naciskiem na to słowo) transmisja live żeby była tylko miłym dodatkiem do programów informacyjnych czy magazynów a nie głównym punktem programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
a kto powiedział że słowo "NEWS" ma oznaczać informacje i gdzie jest tak napisane?

Ok. Od dziś czekam na Kiepskich w Polsat News, X-Factor w TVN Meteo, siatkówkę w Polsacie Futbol i koncert death metalu w Religia TV. Bo przecież nazwa nie ma żadnego znaczenia, a tym bardziej jakiś tam opis dystrybutora tegoż kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się doprawdy. Najpierw jeden kolega,że przecież nie każdy musi wiedzieć co to jest NEWS,a teraz drugi kolega :D Po pierwsze mogę tutaj napisać,że Pawel85 nic sobie nie wymyślił,tylko po prostu pisze jak wygląda kanał skysports news czy ESPnews. I oczekiwał by ,żeby kanał ,który ma w nazwie news właśnie tak wyglądał. A te zdania,że skoro słowo news jest inieistotne to może niech tam będą Kiepscy,daleko od noszy ,świetna uwaga,dodałbym jeszcze Malanowskiego :D Zresztą Pierwsza Miłość,Samo Życie,Malanowski, Agentki , Ekipa lecą w Polsat Film,więc to nie jest pomysł z kosmosu dla Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mylmy informacji ogólnych z informacjami sportowymi.

 

Otóż do wszystkich fachowców którzy uwarzają żę jak mogą istniec kanały informacyjne niech uwzględnią to że tam informacje pojawiają sie w każdej chwili zawsze jest coś nowego, pojawi sie jakas sensacja, coś wydarzy w sporcie nie ma czegoś takiego aby kanał mógł funkcjonowac na podobnej zasadzie, bo jak długo można pisac żę mecz legia=wisła skończył sie wynikiem 1-1. A pozatym informacje sportowe w środku tygodnia mogą sie powtarzac cały dzień bo nic w sporcie sie nie dzieje. Jak chcecie zrobic sobier kanał z informacjami cała dobe to wolna droga możęcie sie postarac i zrobic taki kanał jak wam to wypali to może będziemy to oglądac a wy będziecie bili z tego kase. Na dzis PSN jest kanałem bardzo dobrym bo daje informacje sportowe co 60minut i w dodatku pokazuje dużo transmisji live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a kto powiedział że słowo "NEWS" ma oznaczać informacje i gdzie jest tak napisane?

Ok. Od dziś czekam na Kiepskich w Polsat News, X-Factor w TVN Meteo, siatkówkę w Polsacie Futbol i koncert death metalu w Religia TV. Bo przecież nazwa nie ma żadnego znaczenia, a tym bardziej jakiś tam opis dystrybutora tegoż kanału.

To co mówisz to nadinterpretacja, gdyż mowa jest o angielskich słowach w nazwach polskich kanałów. A religia raczej jest polskim słowem, a nie angielskim, a przynajmniej spolszczonym i powszechnym w języku polskim, a taki news jeszcze nie. Do tego można jeszcze dorzucić liczby w nazwach kanałów. Ale słowo religia mówi nam dokładnie czemu poświęcony jest kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale kogo interesują magazyny o saneczkach czy łyżwiarstwie, były kanały informacyjne w polsce i w jakim miejscu są dzis, miał byc eurosport news, orange sport info czy nsport i co sie dzieje z tymi kanałami. Chyba w Polsacie nie pracują ludzie głupi i wiedzą czego oczekuje rynek, i doszli do wniosku że rynek polski nie chce samych newsów bo kanał upadnie.

 

Był odkodowany SkySportNews i dla mnie ten kanał to porażka oglądałem ten kanał przez około 2minut przez miesiąc i więcej nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział że słowo "NEWS" ma oznaczać informacje i gdzie jest tak napisane?

Ok. Od dziś czekam na Kiepskich w Polsat News, X-Factor w TVN Meteo, siatkówkę w Polsacie Futbol i koncert death metalu w Religia TV. Bo przecież nazwa nie ma żadnego znaczenia, a tym bardziej jakiś tam opis dystrybutora tegoż kanału.

To co mówisz to nadinterpretacja, gdyż mowa jest o angielskich słowach w nazwach polskich kanałów. A religia raczej jest polskim słowem, a nie angielskim, a przynajmniej spolszczonym i powszechnym w języku polskim, a taki news jeszcze nie. Do tego można jeszcze dorzucić liczby w nazwach kanałów. Ale słowo religia mówi nam dokładnie czemu poświęcony jest kanał.

Aha, no to w takim razie Polsat w Polsacie News może pokazywać Ekstraklasę, Plus Ligę, Pierwszą Miłość, filmy etc. Na siłę próbujesz coś udowodnić, ale nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przepraszam kolego, kto im zabroni pokazywać Ekstraklasę w Polsacie News? I nie chodzi o to, co dany kanał może pokazywać tylko o to, że nazwa kanału (zwłaszcza ze słownictwem angielskim) nie wszystkim mówi o zawartości tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...