Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra rozumiemy, ale nie musisz chyba o tym wszędzie rozpisywać?

Mecz Ajaxu to niezbyt ciekawe widowisko. Głównie chodzi o temperaturę, gdyż nie chcą grać szybkich piłek a Roda cały czas siedzi na 30 metrze i nie chce wyjść. No nie powiem, Eriksen wyszedł z ładnym podaniem do De Jonga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem do Ajaxu szacunek po tym jak zatrudnił tego parodyste Bojana.

A co do Eredivisie tak liga jest dziwna, kiedyś zanim miałem Cyfre+ to byłem jej fanem i oglądałem każdy mecz, dziś sobie tego nie wyobrażam ta liga jest po prostu nudna nawet jeśli w meczu jest 8 bramek (co jest częste w Holandii) to i tak się idzie wynudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mogli by się postarać od nowego sezonu o pakiet otwarty Ekstraklasy. 4 mecze w sezonie mogły by polecieć albo w Polsacie albo w Polsacie Sport News a w PSN magazyn podsumowujący każdą kolejkę. PSN to idealny kanał na pakiet otwarty ekstraklasy. Istnieje jesnak duże zagrożenie, że zamiast pokazać szerokiej publiczności 2 krotnie Polskie Gran Derbi, czyli mecze pomiędzy Legią i Lechem to oni by pokazali 4x Śląska zamiast meczów pomiędzy Legią i Lechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie Gran Derbi... mhm, jak nawet oryginalne starcie w Hiszpanii nie jest pod nazwą Gran Derbi (patrząc na hiszpańskie portale czy prasę). Ale to taki off-top.

 

Co do pomysłu zmiany posiada praw na pakiet otwarty Ekstraklasy to niewątpliwie jednym z plusów byłoby pozostawienie najciekawszych meczów o najlepszej porze, a nie jak TVP daje o wczesnej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by się postarać od nowego sezonu o pakiet otwarty Ekstraklasy. 4 mecze w sezonie mogły by polecieć albo w Polsacie albo w Polsacie Sport News a w PSN magazyn podsumowujący każdą kolejkę. PSN to idealny kanał na pakiet otwarty ekstraklasy. Istnieje jesnak duże zagrożenie, że zamiast pokazać szerokiej publiczności 2 krotnie Polskie Gran Derbi, czyli mecze pomiędzy Legią i Lechem to oni by pokazali 4x Śląska zamiast meczów pomiędzy Legią i Lechem.

 

 

Polsat straci niedługo prawa do ekstraklasy, a NC+ nie zamierza im sprzedać sublicencji

poza tym TVP musi wyemitować 4 mecze w sezonie. 2 w rundzie jesiennej i 2 wiosennej.

zwykle transmitują mecz koło godziny 16, a wielka szkoda, bo wtedy zwykle oglądam BPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. z tego co pamiętam to emitowali w okolicach 16 ostatni mecz. grała chyba Legia z Lechem.

 

co do PSN to wczoraj miał być mecz Eredivisie (powtórka), a gdy włączyłem to co? Hymny przed siatkówką.

Przedwczoraj też miał być mecz eredivisie i też powtórka. druga połowa zaczęła się mniej więcej w tym momencie w którym powinna się skończyć. oni to naprawdę przesadzają. połowa trwa 45 minut, więc mają 5 minut na flash i 10 na reklamy. niestety rzeczywistość wygląda inaczej

to tylko w epg wygląda tak, że możemy obejrzeć całe spotkanie.

przykładowo powtórka zaczyna się o 20:05

1sza połowa kończy się o 20:55.

psn nadaje reklamy do 21:05 i wtedy puszczają flash

flash trwa jakieś 5 minut więc 21:10

teraz zaczyna się maraton reklamowy do 21:40 i puszczają drugą połowę

druga połowa według PSN trwa przecież tylko 20 minut i kończą mecz o 22:00 i znowu zaczyna się flash i maraton reklamowy.

 

nie wiem co na to KRRiT

skoro jest napisane MECZ to chcę obejrzeć MECZ, a nie powycinane urywki.

 

to tak jakbym chciał kupić półlitrowe piwo i dostałbym 200ml w 0,5l butelce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. z tego co pamiętam to emitowali w okolicach 16 ostatni mecz. grała chyba Legia z Lechem.

 

co do PSN to wczoraj miał być mecz Eredivisie (powtórka), a gdy włączyłem to co? Hymny przed siatkówką.

Przedwczoraj też miał być mecz eredivisie i też powtórka. druga połowa zaczęła się mniej więcej w tym momencie w którym powinna się skończyć. oni to naprawdę przesadzają. połowa trwa 45 minut, więc mają 5 minut na flash i 10 na reklamy. niestety rzeczywistość wygląda inaczej

to tylko w epg wygląda tak, że możemy obejrzeć całe spotkanie.

przykładowo powtórka zaczyna się o 20:05

1sza połowa kończy się o 20:55.

psn nadaje reklamy do 21:05 i wtedy puszczają flash

flash trwa jakieś 5 minut więc 21:10

teraz zaczyna się maraton reklamowy do 21:40 i puszczają drugą połowę

druga połowa według PSN trwa przecież tylko 20 minut i kończą mecz o 22:00 i znowu zaczyna się flash i maraton reklamowy.

 

nie wiem co na to KRRiT

skoro jest napisane MECZ to chcę obejrzeć MECZ, a nie powycinane urywki.

 

to tak jakbym chciał kupić półlitrowe piwo i dostałbym 200ml w 0,5l butelce.

 

A ja od kilku tygodni nagrywam pozycje oznaczone w EPG jako "FIFA Futbol Mundial". Za każdym razem leci co innego - a to siatka, a to beach soccer. Brak mi słów na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...