Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko nadzieję, że F1 zostanie wciąż w Polsacie albo w PSN. Na innych sportach mi tak nie zależy jakoś przeboleję, ale jak zabiorą F1, np. od 2014 do PSW to będzie lipa totalna, bo jestem fanatykiem tego sportu. Ewentualnie zostanie mi gra na PC. :D

od sezonu 2014 będzie nowy kontrakt i nie będzie takiego wymogu F1 w otwartej TV więc będziesz mógł się trochę zdenerwować że tylko 9-10 wyścigów w sezonie będzie na żywo na otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kebabów nie jadam, ja bardzo zdrowo jem, hehe. Ale fakt muszę coś się zastanowić nad platformą, w tej NTC kanałów trochę jest, ale co z tego jak oglądać nie ma co za bardzo, a jak będzie PSW to pewnie jeszcze mniej.

 

Wybór platformy dla mnie będzie przede wszystkim pod kątem sportowym. Filmy, seriale, muzyka czy informacje wystarczają mi w NTC. Jedynie Polsat News by się przydał, choć to na Ipli mogę mieć SMSem za 11 zł miesięcznie. Zdecydowałbym się na CP, ale nie wiadomo co z prawami do F1, czy np. nie przejdzie do Canal+. Mało to prawdopodobne, gdyż mamy ten sport na antenach Polsatu od 2004 roku, czyli teraz jest 10 sezon, ale kto wie... Muszę dlatego poczekać, żebym się potem nie pukał w czoło. nc+ ma Canal+ z najlepszą piłką nożną, koszem i też widzę żużel, ale do mnie bardziej przemawia siatka, ręczna, MotoGP czy nawet golf. Dlatego mam nadzieję, że Telewizja Polsat nie utraci praw do F1, no i pana Borowczyka przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ja właśnie z piłki to oglądam tylko największe imprezy jak ME, MŚ, Puchar Konfederacji czy pucharowe mecze LM. Czasami też ważniejsze mecze towarzyskie Polaków, a to mamy wszystko w TVP. Kosz jest ok, ale nie pasjonuję się nim bardzo, żużla też zbytnio nie lubię. Nie każdy żyje tylko piłką nożną pamiętajcie, każdy ma swój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, siatka ręczna golf i Motogp to są lepsze rzeczy od najlepszych lig piłkarskich, najlepszym koszem i najlepszym żużlem?

Wszystko zależy od danej osoby. Polsat też ma bardzo silną ofertę : F1 , Wimbledon,Turnieje Masters 1000 ATP , Moto GP, bardzo popularną u nas siatkówkę na wyłączność : LŚ ,WGP,Ligi krajowe,Ligę Mistrzów i Mistrzyń; do tego największe gale bokserskie, Diamentowa Liga ,Golf,Beach soccer, Piłka ręczna ( ligi krajowe, Liga Mistrzów,kadra ) i ktoś kto jest fanem sportu może wybrać Polsat, ważna tu jest cena bo wszystkie te wydarzenia relacjonowane przez Polsat można mieć w CP za 24,90 zł ,a w ramach TV Mobilnej za 14,90 . Canal+ jest droższy,więc wielu może dojść do wniosku,że interesujące go mecze kopanej obejrzy w inny sposób,a tu ma wachlarz pozostałych interesujących go dyscyplin. Naprawdę nie wszyscy kibice w tym kraju to fani piłki nożnej , powiem inaczej - w ostatnim czasie poznałem wielu co w ogóle futbolu nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 lat przecież est to oczywiste - chcesz piłkę nożna bierzesz Cyfre lub n-ke (LM) a teraz wszystko w ncplus.

Chcesz piłkę ręczną czy siatkówkę to bierzesz polsat.

Teraz trochę ncplus ma mocniejszą pozycję bo ma też polski żuzel na wyłączność a fanów żużla w Polsce niemało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że w Polsce on ma większe zainteresowanie od Motogp z powodu że Polacy mają w żużlu sukcesy.

Jeśli kierujesz się sukcesami Polaków i wynikającym z tego zainteresowaniem, to jak możesz twierdzić, że transmisje z Ligue 1 czy WNBA są bardziej wartościowe niż siatkarska Liga Światowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mają chwilowy kryzys formy, ale spokojnie na ME pokażą znowu najlepszą siatkę. Nie można być ciągle na szczycie. Przykładem jest Brazylia, która teraz nie radzi sobie tak jak kiedyś. Najlepsi są obecnie Rosjanie, ale i to się zmieni.

 

Kupiłem sobie pakiet iplaSPORT na 30 dni i mam dostęp do PS, PSE, Eurosportu i Eurosportu 2. To będzie takie przetarcie przed platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News jak sama nazwa wskazuje jest kanałem informacyjnym. A i tak jest dużo pozycji na żywo za chwile bedzie koszykówka. Prawa sportowe kosztują a stacje w pierwszej kolejności chcą dawać coś tych kanałach co sie za nie płaci a jak coś sie nie miesci lub jest niszowe to dawać do PSN. A Orange Sport nie chce do DVB-T Chciało Orange Sport Info. Nawet TVP nie dało swojego kanału sportowego do DVB-T. Był taki okres sezon że żadna stacja nie dawała eliminacji LE wiec ważne ze jest transmisja a poza tym dlaczego Polsat ma promować na otwartym kanale rozgrywki konkurencji? ITI ma w [beep]ie kibicowi nie puszcza eliminacji wcale chodź to oni mają prawa do pucharów a jak przyjdzie co do czego to nie puszcza nawet meczu fazy LE na otwartym kanale tylko na TVN Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym atutem Orange Sport są serwisy sportowe, które są dłuższe niż te na Polsat Sport News. Wadą tego kanału pseudo sportowo-informacyjnego jest także brak magazynu podsumowującego dzień. Obecnie mamy tylko powtórkę serwisu sportowego z Polsat News. Pasek Polsat Sport News jest dobry wtedy, kiedy przełączamy na ten kanał tylko dla informacji. Podczas powtórek przeszkadza on w oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są sto lat świetlnych za Orange Sport, który kanałem informacyjnym nie jest. Był Orange Sport Info, ale jego już nie ma.

 

Jak nie są jak są masz serwis co godzinę masz wiec są. Jakościowo PSN jest dużo lepszy od OS informacje, wyniki, dwa czytelne paski i godzina. OS: Czasami wkurzające z paskiem gdzie informacje pchają w dwóch turach a zmieściliby spokojnie na jednym

 

Orange chociaż robi porządne magazyny a Polsat to zero jakichkolwiek magazynów produkcji własnej.

 

Przepraszam że co?

 

Głównym atutem Orange Sport są serwisy sportowe, które są dłuższe niż te na Polsat Sport News. Wadą tego kanału pseudo sportowo-informacyjnego jest także brak magazynu podsumowującego dzień. Obecnie mamy tylko powtórkę serwisu sportowego z Polsat News. Pasek Polsat Sport News jest dobry wtedy, kiedy przełączamy na ten kanał tylko dla informacji. Podczas powtórek przeszkadza on w oglądaniu.

 

Sztucznie wydłużane bo maja mniej prawa do skrótów. Serwis w kółko powtarzający to samo jest zbędny poza tym na PSN to sie nazywa własnie Flash. Co do podsumowania maja robić osobno dla PSN i PN? te powtórki Sport Raport 24 :D PSN z tego co wiem nie może puścić magazynów niektórych na ogólnopolskim kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News jak sama nazwa wskazuje jest kanałem informacyjnym.

No właśnie. A informacji tam tyle co kot napłakał.

 

Jak już to sportowo-informacyjnym. Poza tym o zawartości programu decyduje koncesja, a nie nazwa. Kanał mógłby się nazywać nawet Polsat Sport Maliny Ale Urwał, ale jeżeli w koncesji ma zapisane (a ma), że to po prostu kanał sportowy to jest to kanał sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są sto lat świetlnych za Orange Sport, który kanałem informacyjnym nie jest. Był Orange Sport Info, ale jego już nie ma.

 

Jak nie są jak są masz serwis co godzinę masz wiec są. Jakościowo PSN jest dużo lepszy od OS informacje, wyniki, dwa czytelne paski i godzina. OS: Czasami wkurzające z paskiem gdzie informacje pchają w dwóch turach a zmieściliby spokojnie na jednym

 

Orange chociaż robi porządne magazyny a Polsat to zero jakichkolwiek magazynów produkcji własnej.

 

Przepraszam że co?

 

Głównym atutem Orange Sport są serwisy sportowe, które są dłuższe niż te na Polsat Sport News. Wadą tego kanału pseudo sportowo-informacyjnego jest także brak magazynu podsumowującego dzień. Obecnie mamy tylko powtórkę serwisu sportowego z Polsat News. Pasek Polsat Sport News jest dobry wtedy, kiedy przełączamy na ten kanał tylko dla informacji. Podczas powtórek przeszkadza on w oglądaniu.

 

Sztucznie wydłużane bo maja mniej prawa do skrótów. Serwis w kółko powtarzający to samo jest zbędny poza tym na PSN to sie nazywa własnie Flash. Co do podsumowania maja robić osobno dla PSN i PN? te powtórki Sport Raport 24 :D PSN z tego co wiem nie może puścić magazynów niektórych na ogólnopolskim kanale.

 

Powiedz mi, jaki teraz na Polsacie Sport News jest nadawany magazyn produkcji Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...