Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uda im się utrzymać Kane i resztę:)

Nawet jak nikogo nie sprzedadzą to i tak Totki, to zespół który nigdy nic nie wygra, taki Kean bije rekordy strzeleckie i co z tego ma, ten zespół nie ma piłkarzy doświadczonych którzy coś w życiu wygrali na wysokim poziomie, jak taki klub uważa za sukces że jako jedyny klub z Londynu gra w LM, to można im pozazdrościć ambicji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Levy to skąpiec jak nikogo nie sprzeda, to nie wyda nawet funta. I tak Pochettino robi tam świetną robotę. Poza tym porównaj sobie pensje w Totkach do tych w MU. Widzisz różnicę? Nic dziwnego, że oprócz Leicester od wielu lat w Anglii ligę wygrywa ktoś z trójki Chelsea, MU, MC. Ja mam nadzieję, że Liverpool w zbliżającym się sezonie powalczy z drużyną Pepa. Warunek jest jeden- żadnych osłabień oraz wzmocnienie pozycji bramkarza i środkowego obrońcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie ogloszą bo ponoć to plotki o jakichkolwiek testach medycznych.Prezydent Lyonu wczoraj powiedział wczoraj że daleko do umowy i nie sądzi by stało się to przed mundialem

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problemy z kolanem po poważnej kontuzji z 2015 http://www.lfc.pl/69949/dlaczego-transfer-fekira-upadl

Nie dziwię się Liverpoolowi, Premier League jest dużo trudniejszą ligą niż francuska, a do tego Klopp lubi jak gracze grają na wysokiej intensywności. Trochę szkoda, bo chciałbym zobaczyć jak Fekir grałby pod wodzą tak świetnego coacha i w tak dobrej lidze. Ciekawe co teraz? Może jednak Lemar? Spekuluje się nawet o Dybali, ale w to akurat nie chce mi się wierzyć. Ponoć też blisko jest Shaqiri, który mógłby być dobrym zmiennikiem dla Mane lub Salaha, a jest dostępny za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "L'Equipe" nie jest wiarygodnym źródłem, to chyba "The Sun" czy inny brukowiec nim jest. :) Co miał Fekir napisać- mam problem z kolanem? Na pewno miał testy medyczne, bo wiele osób je potwierdziło. Pewne jest to, że Nabil miał poważną kontuzję. Czy to jest główny powód pewnie nigdy się nie dowiemy. Zresztą nie można przesądzać, że ten transfer na 100% upadł. Wystarczy przypomnieć sobie choćby niedawne perturbacje z Van Dijkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kolejka 11/12 sierpień

 

 

  • Bournemouth v Cardiff City
  • Arsenal v Manchester City
  • Fulham v Crystal Palace
  • Huddersfield Town v Chelsea
  • Liverpool v West Ham United
  • Manchester United v Leicester City
  • Newcastle United v Tottenham Hotspur
  • Southampton v Burnley
  • Watford v Brighton
  • Wolverhampton Wanderers v Everton

 

Niezły mecz na start,City obronę zaczyna w Londynie na Emirates.A United swoją walkę  o top 15 zaczynają z Leicester.

A tu derby :

 

 

  • Man City v Man Utd: Listopad 11
  • Arsenal v Tottenham: Grudzień 1
  • Liverpool v Everton: Grudzień 1
  • Tottenham v Arsenal: Marzec 2
  • Everton v Liverpool: Marzec 2
  • Man Utd v Man City: Marzec 16
  •  

http://www.skysports.com/football/news/11661/11401451/premier-league-fixtures-201819-arsenal-host-manchester-city-on-opening-weekend

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Fabiański będzie grał w Premier League, bo w dwóch najsilniejszych ligach, czy hiszpańskiej i angielskiej Polaków jest jak na lekarstwo. Coraz więcej plotek łączy go z Młotami, oby się udało. Szczerze mówiąc liczyłem, że Lewy trafi do którejś z w/w lig, ale niewiele na to wskazuje. Ja bym go widział w City, w miejsce Aguero. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się, że Bayern go nie puści i dalej będzie się kisił w tej coraz słabszej lidze. Inna sprawa, że nikt nie kazał mu podpisywać tak długiego kontraktu. Gdyby Pep naprawdę go chciał, a Kun zgodziłby się odejść do Bundesligi, to na taką wymianę być może Bawarczycy by poszli, bo mieliby zastępstwo w ataku. Ale to raczej mrzonki, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...