Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamontowalem dzis zeza i podlaczylem pod HD5000 ale coś nie działa.

Sygnał z astry 19.2e mam na zielono oba paski, przy wyszukiwaniu recznym pokazuje jednak Bład instalacji... na każdym Tp.

W ogole, dlaczego ta Astra jest tak dziwnie nazwana w menu? Astra 1F/1G ? Przeciez te pozycje to 31.5 oraz 51.0 e, innych do wyboru w menu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra 19.2 jest opisana Astra 1F/1G/1H co jest żartem programisty bo F i G to poleciały gdzie indziej. Ale to jest ten satelita.

 

Zmień na DISEQC podłączenie HB na 2 i Astra na 1. Zobacz czy wtedy przeskanuje.

 

Możliwe też że zamiast Astry 19.2 znalazłeś Eutelsata 16 lub przy małej czaszy Astrę 23.5 (Astra 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chcę podpisać umowę na 29 miechów familijny hd + sport hd + extra hd + wymiana dekodera z s305g na hd 5000. Nie mam telewizora HD, więc jak wymienię samsunga s305g na hd 5000 to czy na telewizorze daewoo 4:3 będzie obraz z kanałów hd, czy tylko dźwięk, czy nic nie będzIe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAVERIC naucz sie czytac ze zrozumieniem.

 

Kurde, dalej mam problem z astra - ustawilem zeza, wlaczylem szukanie reczne i tp 11954 H - sygnal jest na zielono oba paski, ale przy wyszukiwaniu nic nie zjaduje.

Znaleziono 0 kanlow przy wyszukiwaniu automatycznym, przy recznym mam - Blad podczas instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasy u góry i na dole lub uciete boki to nie sa niewłasciwe proporcje. Niewłaściwe proporcje sa wtedy gdy obraz 16X9 oglądasz na telewizorze 4X3 ścisniety z obu boków (ludzie wygladają jakby mieli 3m. wysokości) lub gdy obraz 4X3 oglądasz na telewizorze 16X9 rozciagniety w poziomie (ludzie wyglądają jakby mieli 1m wysokości i byli bardzo grubi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś dostałem propozycje od CP podmianę dekodera mój EchoStar717 na Dekoder HD 5000.

Man pakiet mini za który płacę 14,90zł.Jak na dzień dzisiejszy nie mam problemu z moim dekoderem EchoStar717 ,posiadam go już ponad 4 lata.Mogę tworzyć swoją listę kanałów ,wyszukiwać inne kanały i dodawać do własnej listy kanałów ulubionych.

B. proszę o opinie na temat Dekodera HD 5000, ... co posiada 717 można też osiągnąć na HD5000.

Nie zależy Mi na kanałach HD lecz na nowym dekoderze. Co o tym sądzicie.Czy HD5000 spełni moje oczekiwania tak jak do tej pory EchoStar717 .

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to jest wymiana SD na SD lud HD na HD.

Tak po prostu chcą Ci wymienić Dekoder SD na HD, bez przedłużania umowy lub zmiany pakietu na wyższy?

Jak jeszcze napiszesz że tego EchoStara 717 masz na własność to będzie to z pewnością odosobniony przypadek.

Nie muszę chyba pisać już nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wymienial tego EchoStara 717 na HD 5000 jak wymienisz to sie dowiesz ze zrobiles blad .Mialem Hd 5000 i sie go pozbylem w 3 dni .Tez mni namawili jak ciebie .Wiec sie zgodzilem jak przyslali do domu przetestowalem.Zwrucilem na 3 dzien i zerwalem umowe ( 10 dni na zastanowienie sie)Mam teraz cyfre+i dekoder Strong 6880 ma on 4 listy wlasnych programow.Zrobisz jak bedziesz chcial .Ja cie tylko ostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...