Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem w sprawie HD 5000 do Cyfrowego Polsatu.Otrzymałem taką odpowiedz:

 

Szanowny Panie

 

W nawiązaniu do maila wysłanego na adres ozomer@cyfrowypolsat.pl , bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące dekodera, który Pan użytkuje. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na obsługę techniczną.

Dodatkowo wyjaśniam, że problem dotyczący zanikania listy kanałów jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Jednocześnie prosimy o przesyłanie kolejnych zgłoszeń na adres icok@cyfrowypolsat.pl, kontakt@cyfrowypolsat.pl bądź z formularza kontaktowego po zalogowaniu się w serwisie Internetowego Centrum Obsługi Klienta. Pozwoli to przyspieszyć termin realizacji zgłoszeń.

 

_________________________________

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji Cyfrowy Polsat S.A.

 

 

 

 

 

Tak więc jeśli macie czas i ochotę to piszcie do CP.Może wezmą sobie do serca nasze uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z tym dekoderem. Często zwłaszcza przy TVP1 i TVP2 ale i innych kanałach obraz skacze. Czasami mi to nie przeszkadza, ale jak podczas oglądania meczów jest nie do wytrzymania. Miał ktos z was podobny problem? Czy wymieniac dekoder czy można jeszcze cos zrobić? Sygnał z anteny jest na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CSA - miałeś kiedyś w ręku tego pilota? Trzeba idealnie na wprost siedzieć, żeby normalnie działał. Przy niewielkim kącie już często nie łapie a przy większym kącie - kompletny brak reakcji. Oczywiście, dobrze, że chociaż na wprost działa ale to nie powód, żeby nie nazwać tego pilota porażką. Pilot jest niespotykanie niskiej jakości i to jest fakt.

 

Co do samego dekodera, to ja wybrałem jakiś szczęśliwy egzemplarz i nie ma z nim żadnych problemów (odpukać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy to ma nastąpić? Bo tak to na świętego dygdy...

 

Załatwiałem go swoim "dziadkom" i trochę mi głupio, że męczą się z pilotem. To już starsi ludzie i nie potrafią idealnie wcelować w dekoder tylko siłują się z tym pilotem :D Zastanawiałem się, czy nie zakupić im na mikołajki albo pod choinkę uniwersalnego pilota (jakiegoś porządnego vivanco albo najtańszego logitecha harmony). W sumie to aż tak bardzo się nie pali. Miesiąc jeszcze jakoś wytrzymają. Głupio by jednak było, jeśli zdecydowałbym się na zakup uniwersalnego pilota a tydzień potem cp ogłosiłby wszem i wobec, że użytkownikom HD5000 wymieni pilociki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , chciałem podpisać umowę z tym dekoderem ( dla rodziców) i zacząłem w salonie Polsatu bawić się pilotem i od razu lipa .

Aby przełączyć na inny program strzałkami , trzeba klawisz kierunkowy wcisnąć, wybrać program i następnie zatwierdzić OK 2x , aby wskoczył wybrany program , to jakaś porażka , a po chwili zabawy dekoder zamarł i nie można było już nic przełączyć , Pani się przeraziła , zaproponowałem żeby odłączyła go z prądu i to ożywiło te cudeńko

Też tak macie ?

Czy można to jakoś przestawić w dekoderze żeby było normalnie ? ( cyk i program świeci , cyk i następny , cyk i następny , )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znerwowałem się na to cudo!!, pojechałem wymienić na nowy zobaczymy. Nawet już przy zwykłym przełączaniu z kanału na kanał wyskakiwała mi informacja - sprawdź sygnał szok !!

 

Powitać,

Po wymianie kabla antenowego problem z błędem "brak sygnału z anteny" u mnie już nie występuje. Wcześniej zarobiłem od nowa końcówki, wymieniłem konwerter (na twina, bo dokupiłem drugi dekoder:), ale problem dalej występował. Być może kabel był za słabej jakości. A miał niecały rok od zamontowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...