Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również po podłączeniu modemu pod dekoder i wejściu w aplikację w telewizorze pojawia się komunikat "Błąd 4171. Nie można wyznaczyć adresu hosta". Dodam, że modem to axesstell. Czy wie ktoś co się dzieje? i ewentualnie jak ten problem można rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie chce zaktualizować - aktualizację softu wykrywa, ale jak potwierdze, że chce ją zrobić to pokazuje się okno z postępem, minimalny zielony pasek i tak stoi o czasu aż się zrestartuje dekoder.... Próbowałem przywracać ustawienia fabryczne, ale nic to nie dało... Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy konfiguracji "Automatyczna" w ustawieniach sieci dekodera w opcji "Szczegóły" nie ma adresów sieciowych, natomiast po ręcznej konfiguracji adresy są widoczne i pakiety są odbierane ale buforuje, nie łączy i kończy się błędem 4171. Co by tu jeszcze sprawdzić skoro materiały w wersji ipla przeznaczonej na komputery PC odtwarzają się poprawnie i bez buforowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po problemie z błędem 4171 który naprawiłem sam, to teraz problem z odtwarzaniem na pc jak oglądam filmy to normalnie film ani raz sie nie zatnie i po chwili cały juz załadowany a jak podłącze po dekoder to porostu laguje tnie sie itd wie ktos jaki to jest problem? Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to wszystko i powiem ze trochę lepiej te przerwy są krótsze ale ciągle to nie to samo. Też myślałem o jakimś programie bo juz widziałem taki tylko do gier które cała "siłę" rutera przekładały tylko na gry może jest taki który właśnie przekłada na odtwarzanie filmów. Ten program nazywa sie cFosSpeed 7 ale on działa tylko na pc kiedy jest włączony ;( i nw czy pomaga cos przy filmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nie da... masz po prostu przez "cos" tam zapchane pasmo w routerze.. za mala predkosc pobierania.. niestety.. nie zdziwilbym sie jak korzystarz z jakis programow p2p i niestety ona nawet po wylaczeniu sprzetu.. hmm.. troche dzialaja .. no ale nie wiem i nie widzialem.. kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem bo instrukcji nawet nie dostałem kiedy mój dostawca internetu podłączył wszystko i pudelka z instrukcja nie dal po prostu poskarżę sie mu za to wszystko to nic BARDZO DZIĘKUJĘ CI ZA POMOC W TYM WSZYSTKIM PS.P2P AKURAT NIE MAM ;P poza ty mam internet radiowy więc teraz drzewa obrosły i słabszy sygnał jest liczę ze w zimie pójdzie lepiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę testowałem nowy soft i na szczęście nie wyskakuje już komunikat o nieobsługiwanym urządzeniu HDCP jak włączam PIP i obraz idzie przez euro złącze.

Szkoda, że zostaje niewykorzystany wyświetlacz podczas oglądania Ipli. Można by na nim wyświetlać czas oglądanego materiału, który minął/pozostał albo po prostu wyświetlić: 20qj4bc.jpg. Zawiodłem się trochę, że nie ma wszystkich materiałów z Ipli, a są tylko te polsatowskie. Mogli by dodać jeszcze włączanie Ipli poprzez wciśnięcie na pilocie zielonego przycisku.

W dekoderze brakuje jeszcze jednej bardzo ważnej funkcji: NAPISÓW. Ktoś coś wie na ten temat? Ktoś dzwonił albo pisał do Polsatu w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...