Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten dekoder ponad 8 miechów i jak dotychczas "chodził" jak przysłowiowy szwajcarski zegarek,ale od kilkunastu dni co jakiś czas po włączeniu wskazuje numer programu,ale nie ma przekazu na odbiornik tv i dopiero wyłączenie go z prądu na 10-15 sek.i ponowne włączenie powoduje,że zaskakuje.Nowego oprogramowania nie ma,więc istnieje prawdopodobieństwo,że HD 5000 robi te numery ze "starości",bo jak wytłumaczyć te niespodzianki?A może ktoś zna odpowiedż?Bo w ICOK ni hu..steczka,nic w tym temacie nie wiedzą,co zresztą staje się powoli normą CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie pilota. Znalazłem na aukcji pilota od dekodera MINI bardzo podobnego do pilota do HD5000 ale mającego lepiej rozmieszczone przyciski do podgłasznia i przełączania kanałów. W opisie jest napisane że obługuje również tuner HD5000. Czy ktoś to może potwierdzić? Muszę kupić drugiego pilota i gdyby działał z HD5000 bardzo by mi odpowiadał. Wiem że nie ma wszystkich przycisków co oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oryginalnym i tak nie działają przyciski ale niestety układ pilota mini nie pokrywa się opisami jeśli używany jest z HD5000, sugeruję raczej kupić pilota od ESI-88, jest wygodniejszy a jeszcze lepiej uniwersalny pilot np. Vivanco UR-2400 lub UR-2600 lub Silvercrest 10in1 (z lidla za 30zł) z funkcja uczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie dekodera HD5000. Czy jeśli podłącze go do tradycyjnego, kineskopowego telewizora poprzez złącze euro to będzie normalnie działał. Wiem, że obrazu HD nie uzyskam, ale wyjeżdżam, a na miejscu mam tylko nieopłaconą tnk, więc pomyślałem, że wykorzystam dekoder cp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie działało tak samo jak w oryginalnym pilocie HD5000 czyli klawisz go góry lista kanałów, w dół szybkie EPG, to jest to co pisałem, wszystkie klawisze działają ale mają inne funkcje niż opisują to ikonki na pilocie, głośność jest na przykład na MENU i EPG na pilocie z mini

 

wszystkie piloty od CP (ale nie od Echostarów czy Samsungów tylko od dekoderów CP) działają z każdym dekoderem (nawet Echostarami i Samsungami) tylko niektóre mają różne układy, akurat pilota od HD5000 można zastąpić tylko pilotem od HD5000 lub pilotem od Sagemcoma ESI-88, inne działają tak jak opisałem to powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...