Skocz do zawartości

Co robi C+ by pozyskać abonentów


Mis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi tylko jakim prawem możesz w takim razie podpisać z nimi umowę?

C+ chyba nie rozdaje dekoderów od tak bez podpisania umowy :!:

:lol::wink:

 

Najprawdopodobniej działa to tak, że faceci, którzy chodzili byłi pracownikami firmy X. Firma ta ma salon RTV w twoim mieście i jest dystrybutorem Cyfry+. W związku z tym mają druki umów z Cyfrą+ do wypełniania przy okazji zakupu (wynajmu) sprzętu.

Biorą więc kilka ze sobą (zestawy+druki umów) i chodzą po domach.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że są pracownikami firmy X, a nie Cyfry+. Chcąc jednak zrobić lepsze wrażenie pukają do drzwi i mówią "jesteśmy z Cyfry+..... ." To tyle. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej działa to tak, że faceci, którzy chodzili byłi pracownikami firmy X. Firma ta ma salon RTV w twoim mieście i jest dystrybutorem Cyfry+. W związku z tym mają druki umów z Cyfrą+ do wypełniania przy okazji zakupu (wynajmu) sprzętu.

Biorą więc kilka ze sobą (zestawy+druki umów) i chodzą po domach.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że są pracownikami firmy X, a nie Cyfry+. Chcąc jednak zrobić lepsze wrażenie pukają do drzwi i mówią "jesteśmy z Cyfry+..... ." To tyle. Pa.

Czyli w jakiś sposób są powiązani z C+

To jednak nie zmienia faktu że ktoś im za to płaci.

Kto? Odpowiedzcie sobie sami... :roll:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich firm w polsce jest chyba nie wiecej niż 10! są to indywidualne firmy które mają podpisane umowy z CYFRA+ - moja ulubiona platforma!+ na ich rozprowadzanie!

 

aha, jesli ktos by był zainteresowany zakupem CYFRY+ - mojej ulubionej platformy!+ to polecam taką firmę bo najcześciej oni mają lepsze ofery niż ci co sprzedaja w sklepach! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś zrozum Cyfra+ im za to nie płaci. Cyfra+ płaci firmie X za dytrybucję na normalnych zasadach dystrybucyjnych, tak samo jak firmie Y, V, czy H.

To, że goście sami "wychodzą" do klientów, a nie czakają aż oni przyjdą do ich salonu, to tylko ich własna inicjatywa.

 

Drugą stroną medalu jest fakt, iż Cyfra+ wiedząc o takim procederze powinna coś z tym zrobić. Ale tak na chłopski rozum - Miś po co???

Przecież dzięki temu mają sprzedaż. Ot, tak zwane cichutkie przyzwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono z n do Cyfry, bo z n to nie ma związku. Jak ktoś będzie chciał to zajrzy i się dowie, że to nie Cyfra łazi po domach, a zwykli dystrybutorzy, tyle, że [beep]i na kasę. Z n-ką za kilka miesięcy też będą łazić i nie zdziw się jak zapukają do Ciebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci powiem A&G. To nie żaden sklep RTV.

Raz że w moim malutkim mieście nie ma sklepu RTV a do pobliskiego dużego miasta jest koło 6-7 km.

Po drugie oni dobrze o tym wiedzą to fakt, ale co więcej wcale się z tym nie ukrywają. Mianowicie byli ubrani w firmowe ubranie i mieli służbowy samochód. Więc?...

8):wink:

Podsumowując taki naród Polski :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy (większy) dystrybutor dostaje jakieś gadżety (długopisy, polary itp.).

Sam jestem Przedstawicielem Handlowym i też miałem na przykład kurtkę z Milki czy z Vox'a i co? Czy to oznacza, że jestem pracownikiem tych firm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łącznie osób pracujących w tych firmach może być ok 150 (moze i wiecej albo mniej)

 

średnio każda osoba miesiecznie podpisuje ok 35 umów

 

35 * 150 = 5250 nowych użytkowników CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! + na miesiąc

 

"n-ka" podobno miała 20 000 wiec sądze że CYFRA+ - moja ulubiona platforma! bedzie mieć ok 8 000 nowych użytkowników na miesiąc

 

wiec te firmy napewno pozyskują duża wiekszośc abonentów CYFRY+ - mojej ulubionej platformy!+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był taki gość w ubiegłym roku w sierpniu. Był przedstawicielem jakiegoś dystrybutora Cyfry z Wawy. Pracował 1 dzień i jeszcze żadnego klijenta nie zdobył. Był bardzo zrezygnowany i rozmowny. Miał dostawać 50 zł od pozyskanego klijenta. Za Cyfrę z montażem chcieli 350 zł + 1 zł aktywacji. Dekoder na wynajem. No i jeszcze gadkę mieli przygotowaną że przeprowadzali badania i telewizja kablowa mogłaby u nas być za 3000zł. Jeżeli kogoś nie stać to C+ za 350 zł itd... Od reki trzeba mu było dać 50 zł i następnego dnia montowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cyfrze jest tzw sprzedaz nie tradycyjna door to door - aktywacja 0zl biora za montaz 249-399 zalezy od dystrybutora. promocje maja nastepujaca pakiet komfortowy za 58 zl+11 miesiecy multipremium gratis , umowa 18 miesiecy. zgodnie z nia - placi sie ostatnie 7 miesiecy 126 zl. pozdro

ps: dekodery do wyboru wszystkie modele w dzierzawe i na wlasnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tylko ze to nie zadna banda idiotow co tylko wciskaja kit bo Cyfra broni swojej marki i przed takimi nacigaczami. Jesli taki klient oszukany zadzwoni na infolinie i opowie o tym ze zostal oklamany z miejsca jest anulacja kontraktu jesli tego bedzie chcial klient. Prosto i na temat jesli ktos cos takiego robil to daleko i duzo ludzi nie naciagnol bo z pewnosci a takiej firmy zostal usuniety (bo dzialal na jej szkode) a cala sprzedaz D2D to ponad 30 placowek w calej polsce. I wszystki maja autoryzacje a takze sa kontrolowane (pod wzgledem jakosciowym) przez Cyfre+ jak kazdy inny dystrybutor a nawet bym powiedzial bardziej. Do tego ostanio zostaly wprowadzone specjalne druki zamowienia na ktorym musi byc wszystko wypisane tak zeby klient mial wszystko przed podpisaniem umowy na pismie! Wiec o naciaganiu nie ma mowy, a jesli nawet ktos jest naiwny to moze roziwazac kontrakt jesli go faktycznie oklamali. Do tego prawo konsumenta od odstopieniu od umowy do 10 dni bez konsekwencji to juz wogole gwojdz do trumny naciagaczy wiec naprawde nie ma tego tak jak piszecie. Jesli nawet tak bylo to byl to po prostu jakis koles co myslal ze sobie zarobi klamiac ale to wychodzi od razu i tak jak wyzej zostaje wywalony. A jesli chodzi o promocje to D2D zawsze ma DUZO lepsze promocje co rekompensuje wyzsza cene montazu.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...