Skocz do zawartości

Co robi C+ by pozyskać abonentów


Mis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uwierzycie ale w piątek chodzili po domach przedstawiciele CYFRY+ - mojej ulubionej platformy!+ i mówili że wykupią Polsat i Tvn :lol::lol::lol:

Pierwsza sprawa jest taka że oni nawet nie mają w swej liście Polsatu a chcą go wykupić. Koń by się uśmiał.

Po drugie mówili że oferują 250 kanałów po Polsku. To kolejna abstrakcja :lol::lol::lol: Oferują max koło 80 kanałów a może nawet mniej. Nie chce mi się tego liczyć.

Po trzecie pociskają stary sprzęt który nie obsługuje MPEG4 i co za tym idzie nie posiadający technologii DVB-S2.

Po czwarte naciągają jak tylko mogą. Że wszystkie kanały są super i w ogóle. :idea:

Najlepsze to to że wiele osób dało się nabrać na "cyfrową technologicznie" SYFRE+

Wiecie co myśle, że C+ chcąć załatać dziury tym że wiele osób przechodzi do konkurencji szuka naiwnych którzy podekscytowani ich historiami jakie to cudowne podpiszą umowę.

Co wy o tym sądzicie? Dla mnie jest to co najmniej śmieszne :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj żeby Ciebie nie nawiedzili i skusili na Syfrową beznadziejną ofertę za 145 zł +10 zł (koszt wynajmu dekodera) = 155zł

Jeśli uważasz że C+ tak nie robi to się mylisz.

Chodzą po domach bo z każdej podpisanej umowy mają niemałą kasę.

Życzę Ci by i Ciebie nawiedzili a wtedy się przekonasz sam na własne oczy :!::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A&G jak chcesz to sam idź spać. Ja bynajmniej nie idę!!!

A bzdur nie wygaduje!!!!

Uważaj by nie zapukali do ciebie przedstawiciele C+ :lol::lol::lol:

No jedynie że już masz C+ :P:lol:

Ty a może i u Ciebie już byli więc też się skusiłeś?

:wink:

U mnie byli ale nie dałem się naciąć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba misiek ma racje 8)

 

Są właśnie takie firmy w polsce które zamują sie tzw."grupowym monażem" czyli krótko mowiąc chodzą po chatach i szukają naiwnych na podpisanie umowy :?

no i z każdej umowy oczywiście mają kase!

 

a co do ściemniania to prawda jest taka że oni nie mogą kłamać na temat sprzedawanego produktu( ile kosztuje, co w nim jest, itd) a co do reszty to już zalezy kto jaką ma fantazje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ściemniania to prawda jest taka że oni nie mogą kłamać na temat sprzedawanego produktu( ile kosztuje, co w nim jest, itd) a co do reszty to już zalezy kto jaką ma fantazje

 

Ja nie mówię że kłamali tylko że zachwalali stary sprzęt i to jakie to ich kanały są wspaniałe :!:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jeśli by nie było ludzi którzy dali by sie nabierać to takie firmy by nie istanialy! :D:D

a z tego co wiem to duża wiekszośc abonentów CYFRA+ - moja ulubiona platforma!+ pozyskuje właśnie przez takie firmy!

 

MIS : a nie mowili ci może że już kilku sąsiadów u nich kupiło??:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie: firma, która nawiedziła @Mis nie miała żadnego związku z C+ - są po prostu ludzie, którzy naciągają innych na abo Cyfry (Polsatu też) - wykupują po normalnych cenach, a później żerując na niewiedzy ludzi podbijają cenę nawet 2x tyle - zysk na czysto dla nich. Cyfra to by ich raczej za jaja powiesiła, bo zbijają lewy zysk. Trzeba uważać na takich.

 

Nie wiem jaki to ma związek z n-ką (no najwyżej taki, że wkrótce i na n-kę będą naciągać). Przenoszę do działu C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli są takie firmy, to człowiek, który ma za grosz inteligencji nie da nabić sie w butelkę.

 

P.S. Mis możesz podać przykład platformy cyfrowej w PL, która nie zachwalałaby swojego produktu.

 

Wiesz jeśli przyjdą do Twoich rodziców a oni kompletnie nie siedzą w temacie to Twoi rodzice dadzą się na coś takiego naciągnąć.

Moi rodzice pewnie też by się naciągnęli. Niestety a może stety pech chciał że i ja wtedy przy tej rozmowie byłem obecny.

 

PS Jeśli chodzi o zachwalanie produktu to powiem tak że jeśli produkowałbyś np. kiszone ogórki to też byś je zachwalał, ale napewno nie chodziłbyś po domach i oferował je ludziom :lol::lol::lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra po domach nie chodzi, a cwaniaki, które chcą na niej zarobić - dodatkowej kasy C+ nigdy nie zobaczy - tak to działa

 

Powiedz mi tylko jakim prawem możesz w takim razie podpisać z nimi umowę?

C+ chyba nie rozdaje dekoderów od tak bez podpisania umowy :!:

:lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś moja mama dała się naciągnąć na czujnik do wykrywania ulatniającego się gazy, dymu za 150 zł

facet który chodził po chatach i to sprzedawał to mówił że mają to uzgodnione z pobliską gazownią że mogą sprzedawać. Jak się poźniej okazało ci z gazowni o niczym takim nie wiedzieli! :?

 

na temat produktu nie kłamal bo czujnik działał a działa no a co do reszty to sami już wiecie! :D

 

tak robią wszyscy którzy sprzedają cokolwiek chodząc od domu do domu

 

 

 

Mr Orbita : takie firmy istnieją i sprzedają w 100% legalną cyfre 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...