Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień z nSport: (tylko transmisje live)

 

Czwartek 06.08:

19:30 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europejskiej - mecz: Legia Warszawa - Broendby Kopenhaga, live

 

Piątek 07.08:

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów - losowanie, live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu ostatniego finału Pucharu Polski Tuzimek mówił, że już chce negocjować datę przyszłorocznego meczu finałowego, więc byłem pewien, że te rozgrywki zostaną, a tu taki psikus :(? Mogli by mecz o Tarczę Współnoty transmitować w niedziele, bo jakoś nikt się do tego nie garnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu ostatniego finału Pucharu Polski Tuzimek mówił, że już chce negocjować datę przyszłorocznego meczu finałowego, więc byłem pewien, że te rozgrywki zostaną, a tu taki psikus :(?

Od przyszlego roku final bedzie zawsze 3 maja, wiec zastanawiam sie po co te negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 22 września na nSport to za dużo piłki nie będzie. PP jaki był, taki był, ale czasem można było zawiesić na nim oko. A teraz to tylko LM i to tylko we wtorek i w środę, a na pozostałe dni zostają powtórki i magazyny sportowe. Powiedzmy sobie szczerze - ramówka nSport nie powala na kolana i jak dla mnie ten kanał to takie OSI + Champions League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nSport miał być kanałem sportowym informacyjno-publicystycznym z małym dodatkiem sportu, czyli taki TVN 24, ale na sportowo. I słowa szefów tej stacji się sprawdzają, stacja jest publicystyczno-informacyjna, i jest mała domieszka sportu (LM, czy jakieś inne zawody). Nie dziwcie się więc, że jest mało transmisji, bo szefowie już na samym starcie nSportu to mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tłumaczą, że to miałbyć kanał informacyjno-sportowy. Ale uwierzcie, że gdyby tylko nsport dopadł jakieś prawa, to jego profil zdecydowanie by się zmienił. To jest takie tłumaczenie szefostwa, wiedząc, że nie mają jakichś ciekawszych transmisji do pokazywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK jest ESPN HD bo pozyskali prawa m.in. do Bundesligi, Premiership czy ligi portugalskiej.

 

U nas mówiło się o ESPN America HD, ale chyba ESPN nie planuje uruchomienia jednak takiej stacji.

 

A zgadzam się że NFL nie da się obecnie oglądać na ESPN America. Jakość fatalna. Nie ma to jak HD. Ale oglądam, bo cóż mi pozostało. nPasek zrobil ludzi w ciula z NFL i NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielska wersja espn hd ma lige angielska ale za to nie ma NFL. Plotki z rynku niemieckiego mowia o tym ze sky na przelomie roku dolaczy ESPN HD. Zastanawia mnie jedynie czy to espn nie chcial odsprzedac dalej praw bo ma jakies plany z nimi (odpalenie wlasnego kanalu) czy po prostu N nie stac juz na takie wydatki. A co do opcji to zawsze sie jakies znajda https://gamepass.nfl.com/nflgp/secure/registerform. Ale ceny a) sa koszmarne B) nie zawieraja w sobie play-offs za ktore sie dodatkowo placi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chodzi o to, że N teraz nie stać na takie wydatki, bo TVN dysponuje dość dużym budżetem na realizację różnego rodzaju projektów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że platformę, jak również całą Grupę TVN czeka teraz mała reorganizacja - nie bez powodu teraz ktoś inny nią kieruje. Myślę, że możemy spodziewać się nie tylko zmian w całej Grupie TVN, ale także w ofertach kanałów telewizyjnych N, w tym także kontentu sportowego nSport, który LM wziął tylko po to, żeby mieć co pokazywać w najbliższym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do tych długów - sam poszperałem, bo nie wierzyłem do końca serwisom informacyjnym ani Onetu, a tym bardziej TVP Info. Przyjaciel z GPW (jeden z ludzi pana Sołowowa) wybadał sytuację i z tego co powiedział może być naprawdę źle :? ITI to jedna z większych ofiar drastycznego pogorszenia koniunktury poprzedniej jesieni, a kilka nietrafionych inwestycji zaczyna się mocno odbijać dla właścicieli, a jeden z nich ma w planach wyprzedaż swoich udziałów. :shock: Sprawa jest na tyle poważna, iż cała spółka w jakimś większym tąpnięciu na rynkach może stracić płynność finansową, a kluczowe będą 2 pierwsze kwartały 2010. Ja się nie znam na giełdzie, ale za różowo to nie wygląda - oby iTI wyszło z kłopotów - w końcu to oni wymusili działania rozwojowe u konkurencji, które poprawiają jakość dostarczanych nam - ich klientów - usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci n chcielibyby Premier Liguae. Skoro jest źle z finansami, to mogą o niej zapomnieć. Co prawda i tak szansa jest mała (C+ jej nie puści), ale jeśli nie ma kasy, to nie da się walczyć. Trzeba stwierdzić, że nSport to niewypał. Dopóki mieli te kilka praw, to aż tak cienko nie było. Obecnie jednak kanał po prostu leży. Jeśli z taką łatwością rezygnuje się z NHL i NFL, to znaczy, że nie jest wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Abonenci n chcielibyby Premier Liguae.

Premier League, Premiership, liga angielska.

 

nSport po stracie praktycznie wszystkich praw upodabnia się coraz bardziej do "wyjściowej" stacji - TVN24. Tak jak czasem w TVN24 zobaczyć można jakiś dokument, tak w nSport - jakiś sport na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...