Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o kanał NSPORT to moim zdaniem jest beznadziejny+ ma bardzo słabym komentatorów :D piłki nożnej.Miejmy nadzieje że następny sezon LM bedzie na TVP i Canal+ach :D tam przynajmniej są fajni komentatorzy :D A jeżeli chodzi o komentarz do NFL na NSport to myślę że jest ok :D tak samo jak komentatorzy NHL :D tylko czym tu się chwalić?jak NSport ma bardzo mało transmisji NHL i NFL :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kasa, kasa :)

 

A jak jesteśmy przy transmisjach:

Warszawa, 8.04.2009 - Widzowie nSport jeszcze dobrze nie odpoczną po wtorkowo-środowych emocjach piłkarskich, a już w czwartek czeka na nich kolejna porcja futbolowych atrakcji. W ten dzień będzie można zobaczyć wszystkie cztery mecze ćwierćfinałowe Pucharu UEFA, najpierw spotkanie Szachtara Donieck z Olympique Marsylia, później pozostałe trzy mecze nadawane symultanicznie w nSport i dwóch innych kanałach telewizji nowej generacji n.

 

Puchar UEFA pozostaje w cieniu Ligi Mistrzów, jednak nie do końca sprawiedliwie, ponieważ są to zmagania niezwykle emocjonujące i stojące na wysokim poziomie. Puchar UEFA w tym roku jest tym bardziej ciekawy, że rozgrywki odchodzą do historii i od nowego sezonu zostaną zastąpione Ligą Europejską UEFA.

 

Z powodu różnicy czasu na wschodzie Europy, mecze pucharowe tam rozgrywane z reguły zaczynają się dwie godziny wcześniej, niż w zachodniej części kontynentu. Z tego też powodu polscy kibice będą mogli zobaczyć Mariusza Lewandowskiego i jego kolegów z Szachtara Donieck już o 18.30. Lewandowski jest ostatnim z polskich piłkarzy, który pozostał w europejskich pucharach, dlatego nasi rodacy będą szczególnie uważnie śledzić potyczkę ukraińskiego zespołu z Olympique Marsylia.

 

W kolejnym meczu ponownie dojdzie do pojedynku ukraińsko – francuskiego. W Paryżu miejscowy Paris Saint-Germain podejmie Dynamo Kijów. W kijowskiej drużynie nie zagra kontuzjowany Taras Michalik. Ukraiński pomocnik spełnia ważną rolę w zespole, jego brak w meczu z PSG, to duże osłabienie dla Dynama. Z kolei paryżanie wciąż walczą o mistrzostwo Francji, ale na pewno będą chcieli zaprezentować wysoką formę także na arenie europejskiej.

 

Mecz, który z zainteresowaniem obejrzą polscy fani, nie tylko z Poznania, to spotkanie Udinese z Werderem Brema. Kibice oglądając ten pojedynek będą mogli się zastanowić, jak na miejscu Włochów poradziłby sobie Lech Poznań wyeliminowany z Pucharu UEFA właśnie przez Udinese. Włosi znacznie lepiej radzą sobie w rozgrywkach europejskich, niż we własnej lidze, gdzie częściej przegrywają, niż wygrywają i zajmują miejsce w dolnych rejonach tabeli. Tymczasem po klęsce włoskich klubów w Lidze Mistrzów zespół z Udine w pojedynkę broni w Europie honoru futbolu z Italii.

 

W czwartym ćwierćfinale Hamburger SV podejmie Manchester City. To spotkanie z pewnością ma wielkie znaczenie dla Anglików, którzy nie spisują się na miarę oczekiwań i zainwestowanych w klub pieniędzy. Manchester, mający w swoich szeregach taka gwiazdę, jak Brazylijczyk Robinho, zajmuje w lidze miejsce w połowie stawki i póki co znajduje się daleko od awansu do wymarzonej Ligi Mistrzów, ale ewentualne wywalczenie Pucharu UEFA może poprawić humory kibiców. Aby ten cel osiągnąć, w dwumeczu trzeba pokonać świetnie spisujący się w tym sezonie HSV.

 

nSport to pierwszy polski kanał sportowy nadający w standardzie HD. Kanał dysponuje między innymi pierwszym w Polsce newsroomem, przygotowanym do transmisji w systemie wysokiej rozdzielczości high definition i dźwięku przestrzennego. Oprócz transmisji sportowych z takich wydarzeń jak Liga Mistrzów UEFA, Puchar UEFA, Puchar Polski, Puchar Ligi Angielskiej, NHL, NFL czy Davis Cup) kanał nadaje własne serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne i rozrywkowe o tematyce sportowej i pokrewnej.

 

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe Pucharu UEFA

Czwartek, 9 kwietnia 2009

 

Szachtar Donieck – Olympique Marsylia, godz. 18.30, SD 4:3 (nSport)

Komentują: Krzysztof Zabijak i Stefan Białas

 

Paris Saint Germain – Dynamo Kijów, godz. 20.45, HD+DD 5.1 (nSport)

Komentują: Sergiusz Ryczel i Marcin Kalita

 

Werder Brema – Udinese Calcio, godz. 20.45, SD 16:9 (kanał 59)

Komentują: Robert Sitnicki i Wojciech Jagoda

 

Hamburger SV – Manchester City, godz. 20.45, SD 16:9 (kanał 58)

Komentują: Adam Marchliński i Maciej Barszczak

Ktoś narzekał, że transmisji mało. Szczerze powiedziawszy wolę 4 ćwierćfinały PUEFA, niż 2 mecze ligi rosyjskiej i 2 szkockiej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy mecze na kanałach n57-59 leca w formacie 16/9 ?

nie mam tych kanałow a jestem ciekawy, bo własnie ogladałem skrót informacji po wczorajszych meczach ligi mistrzów, i bramki z meczu transmitowanego w nSport byly pokazane w 16/9 a bramki z drugiego meczu były w formcie 4/3 , ktoś mi odpowie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy mecze na kanałach n57-59 leca w formacie 16/9 ?

nie mam tych kanałow a jestem ciekawy, bo własnie ogladałem skrót informacji po wczorajszych meczach ligi mistrzów, i bramki z meczu transmitowanego w nSport byly pokazane w 16/9 a bramki z drugiego meczu były w formcie 4/3 , ktoś mi odpowie ??

Zależy od meczu. Wczorajszy mecz Villareal - Arsenal był w 4:3, dzisiaj Liverpool - Chelsea będzie w 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Właśnie padła transmisja z Pucharu Polski Lech - Wisła. Coś się popsuło i tylko planszę "REMES Puchar Polski" oglądać można :lol2:

 

Edycja minutę później:

Transmisja wznowiona ;]

 

Edycja 14 minut później:

Znów to samo. To po co oni się biorą za transmisję? Mam planszę oglądać? :evil:

 

Edycja 15 minut później:

NO PIĘKNIE! Lech strzelił gola, a ja co - planszę oglądałem :evil:

 

Edycja 26 minut później:

Nawet komentatorzy nie przeproszą za usterki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

W przerwie meczu też mieli małą awarię, a gdy sygnał został wznowiony, Piotr Karpiński przeprosił i wyjaśnił, że to wina zasilania - a więc nie nSportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Poznania szalaly wtedy burze moze to przez to sie tak im podzialo.

Ale mimo wszystko takie sytuacje nie powinny sie zdarzac, jakoś canal plus juz 10 lat pokazuje polska lige i nie pamietam zeby taka sytuacja miala miejsce kiedykolwiek.

Dosc n-ka ma malo transmisji to jak jeszce cos pokaza to robia to zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Poznania szalaly wtedy burze moze to przez to sie tak im podzialo.

Ale mimo wszystko takie sytuacje nie powinny sie zdarzac, jakoś canal plus juz 10 lat pokazuje polska lige i nie pamietam zeby taka sytuacja miala miejsce kiedykolwiek.

Dosc n-ka ma malo transmisji to jak jeszce cos pokaza to robia to zle.

Jeśli idzie o C+ to też jak jeszcze miałem C+ było kilka meczy gdzie były przerwy w transmisji z powodu burz nad Warszawą na przykład.

 

Nie wiem czy jest sens pisania o weekendach z nSportem bo na tym kanale ciekawsze są środki tygodnia, zwłaszcza jak gra LM a do tego np. Puchar UEFA albo Puchar Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś żałosny. Należy Ci się ostrzeżenie za pisanie nie na temat. Pewnie jakby to leciało w Polsacie Sport, to korupcji by nie było :lol2:

 

A czy Polsat Sport jest właścicielem Legii? Od dawna są kręcone wałki w Pucharze Polski żeby wybiły się trudni rywale. Jak Legia zagra w finale PP z Lechem bądź Polonia a w lidze zajmie dopiero 4 miejsce ma Puchar UEFA. Jak wytłumaczysz ze na 8 drużyn w ostatnim losowaniu Legia trafia na tą najsłabszą a dwaj najgroźniejsi rywale trafiają na siebie? Słyszałem że osoba losująca nie mieszała kulek a wiec wiedziała które kulki wyjąć.

 

Finał będzie Ruch - Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii znalazłem że nSport ma prawa do:

W jej ofercie znajdują się m.in. transmisje piłkarskie (z Ligi Mistrzów UEFA, Pucharu UEFA, Pucharu Polski, Pucharu Ligi Angielskiej, Ligi Niemieckiej) oraz inne transmisje sportowe (m.in. NHL, NFL, Davis Cup) oraz Superpuchar Łotwy w tenisie stołowym rangi BVB Internacional Latvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Musiałby się najpierw z UEFA dogadać, bo nie można sobie ot tak odkodować meczu. No a poza tym nie wiadomo, czy te 5 spotkań nie będzie ostatnimi w nSport :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...