Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam , mam pytanko ktoś napisał że ten finał Pucharu Ligi Angielskiej odbędzie się w lutym , a tutaj już prawie końcówka miesiąca i ani widuani słychu , więc mam pytanie czy Nsport będzie transmitował ten finał , z tego co wiem to tak , tylko kiedy to będzie ? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Reklamują - idzie spot reklamujący cały piłkarski tydzień w nSport - Liga Mistrzów, Puchar UEFA (Tottenham Hotspur - Slavia Praga w czwartek o 20:30) i właśnie finał Curling Cup Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur. W sumie w tym tygodniu dobrej piłki w nSport jest trochę :wink:

PS. W tle tego spotu idzie muzyka PUEFA, taka jak w tym filmiku:

[flash=425,355]http://www.youtube.com/watch?v=sOYAebyOoLY&rel=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale [beep]stwo wymyślili z tym kanałem 56 na Ligę Mistrzów. Zupełnie bez sensu takie przełączanie z meczu na mecz. Jak już chcą na jednym kanale wszystkie mecze to lepiej by było zrobić coś takiego że ekran jest podzielony na 4 i w wypadku gdy w jednym z meczy dzieje się coś szczególnie ciekawego to dać go na cały ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Mi tam się to bardzo podoba. Nie muszę skakać po wszystkich kanałach, aby oglądać najciekawsze sytuacje. Przykładowo - oglądam mecz na 57. kanale, a na 59. gol. I co? Nic o tym nie wiem. A na Multilidze przenoszą się od razu na stadion, gdzie padła bramka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kanał kanałem, ale zapomniałem wspomnieć o najciekawszym :lol: Warto oglądać od 20:00 kanały 57. i 58. Przykładowo: wczoraj dowiedziałem się, że na stadionie w Gelsenkirchen, "stolik jest opłakany" i że "zaraz to pewnie gąbki będą z mikrofonów spadać" :D Pewnie zapomnieli wyłączyć dźwięk na kanale, ale co usłyszałem, to moje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też różne rzeczy słyszałem. Nie wiem czy oni tego nie wiedzą czy co ?? Prawie zawsze tak jest na Lidze Mistrzów. Raz było słychać jak Ryczel sobie żartował z Jóźwiakiem i obstawiali wynik, albo przed innym meczem jakiś komentator robił sobie jakiś przedmeczowy test na dykcje "raz dwa raz dwa raz, trrrrrrrrrrrrr, witam państwa, raz, raz," i wydawał dziwne glosy a potem ćwiczył wymowe poszczególnych nazwisk zawodników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to takie "cudeńko" myślałem ,że wygląda to tak jak na BBC Interactive np.ekran jest podzielony na 4 części i na każdym leci mecz.

W takim wypadku bym dostał oczopląsu ;) Oglądałem wczoraj Multiligę Mistrzów i mi się bardzo podobało :) Chociaż szkoda, że nie było na tym kanale komentarza z prawdziwego zdarzenia tylko teksty w stylu "A tu co? bramka!! - jednak nieuznana chyba (...) to jednak nie była nawet sytuacja bramkowa tylko faul" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Zanosi się na to, że dziś mozaika będzie cały czas, tylko przy nagłych wypadkach będą się przenosić na dany stadion (bramka, kartka, kontuzja itd). W sumie dobre rozwiązanie, ale nie ten urok :roll:

 

Edit:

Pol w studiu: "ta kartka nie była za faul, ta kartka była za machanie łapami" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Znów przeklinają :lol:

 

Kanał 57:

Kur**. Pewnie wrzucili to na antenę! Słyszycie nas ludzie? Słuchajcie nas ludzie! Raz dwa, raz, dwa, trzy, cztery. Siebie nie słyszę. Teraz słyszę Marchewę zaje**ście. Fenerbacze Stambuł, Sewija. Halo, halo, halo, halo. Witamos państwos. Fenerbaczos Stambos, Sewijos.

Ciężkie jest życie komentatora... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapyziała i komercyjna ta LM, ale meczyki spoko wczoraj były

 

Ale sport prawdziwy jeszcze trochę pożyje. Dobrze że rozpadła się ta G-14. No i mam nadzieje że reformy rozgrywek przyspieszą wyrównanie poziomu w Europie, bo serio nudzi mnie oglądanie w LM tych samych gigantów z 5,6 najlepszych lig. Dobrze że Fenerbahce trochę to urozmaicił.

 

Co do opinii z pewnego "sportowego forum" że Man Utd jest z[beep]any. Ja tam ich lubie, ale nie bede sie za nich wstawiał ani bronił bo śmieszy mnie to takie "poważne" kibicowanie zagranicznym klubom. To jest chore. I jeszcze ta głupawa zawziętość. Teksty typu np "kocham liverpool" czy "barca forever",albo że Mu to [beep]y a arsenal już nie, że inter jest spoko, a milan z[beep]any itp. Jak można się tak pienić za jakieś tam zagraniczne kluby. Mamy swoje polskie. Jak się czasem czyta jakieś polskie fora fanów "europejskich klubów" to normalnie żal mieszany ze śmiechem. Ktoś np idzie za Interem bo "mają fajne barwy" i wypisuje "forza inter" i jeździ po włosku (oczywiście nie wiedząc co to znaczy) po innych juventusach, milanach i napoli.

 

A co do wyników wczorajszych:

z dwojga złego dobrze że Arsenal opykał Milan, bardzo prawdopodobny jest angielski komplet w 1/4, MU fajnie że przeszedł, barca-celtic do przewidzenia, no i niespodziewanie (a może i spodziewanie) najlepszy mecz wczoraj - Sevilla-Fenerbahce, nie byłem za nikim ale fajnie że Turki zrobili suprise'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...