Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba też pamiętać że kanał sportowy to nie tylko transmisje ale też serwisy, publicystka a ta w nsporcie jest zdecydowanie lepsza niż w pozstałych kanałach. Jeżeli chodzi o transimsje to najlepsza oferte ma zdecydowanie c+ zaś PS wypelnia swoja ramowke slabszymi ligami i innym mniej popolularnym dyscyplinami. Nsport ma mniej praw ale sa one zaraz po najważniejszych ligach piłakrskich najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też pamiętać że kanał sportowy to nie tylko transmisje ale też serwisy, publicystka a ta w nsporcie jest zdecydowanie lepsza niż w pozstałych kanałach. Jeżeli chodzi o transimsje to najlepsza oferte ma zdecydowanie c+ zaś PS wypelnia swoja ramowke slabszymi ligami i innym mniej popolularnym dyscyplinami. Nsport ma mniej praw ale sa one zaraz po najważniejszych ligach piłakrskich najważniejsze.

 

Rzeczowa wypowiedź :D Z jednym się tylko nie zgodzę. Klasowy kanał sportowy to głównie transmisje. Transmisje na żywo to sól pokazywania sportu. Dobra publicystyka też jest w cenie, ale nigdy nie zastąpi transmisji. Tak nawiasem to Canal + ma też dość dużo publicystyki na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat Nsportu jest takie, że stanowczo powinni postarać się o Ligę Polską w przyszłym przetargu. To może dać niewątpliwego kopa nsportowi i tak na prawdę na tym jego oferta piłkarska mogłaby się zakończyć. Bardziej szedłbym w stronę dokupienia kilku wydarzeń z innych dziedzin sportu i też nie za dużo. Wtedy sportowy pakiet N byłby najlepszym wyjściem pod względem cena/jakość, jeśli w ogóle tak już nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar angli by sie przydal nsport-u,

N-Sport tak naprawdę powinien kupić wcześniej Bundesligę,NHL wtedy może nie doprowadziłby do pwostania NASN czy SportKlub,ale tak jak BL straci sportklub to oferta sportowa n znacznie zrobi sie ubozsza,a tak by bylo wiecej hd i dobra oferta,

OE?byloby fajnie,jak polsat by ją kupil to praktycznie pewnie mozna byloby ja ogladac w polsacie glownym(mozna go miec w latwy sposob mimo ze nie ma go np. z n),oby tylko OE znów nie trafiła do C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, Bundesligi Sportklub nie straci. Jakby ja Polsat chcial to by ja mial nadal. Nie wierze w to ze Sportklub dal taka oferte, ktorej Polsat nie mogl przebic. Nie maja jej bo nie chcieli. Polsat zmienil strategie co do praw i tyle. A tak poza tym to Bundesliga to taki towar niechciany. C+ jej nie chcialo a teraz Polsat jej nie chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Bundesliga jest tak niechciana. Owszem C+ jej nie chce, bo już ramówki im brakuje. Ale Polsat sam oddać jej na pewno nie oddał.

 

OE w Nsport ? Raczej w to nie wierzę. Skoro nie umieli kupić hiszpańskiej czy włoskiej (o angielskiej nie wspominając) to i OE zostanie poza ich zasięgiem.

 

Tak szczerze mówiąc to nie widzę żadnej znaczącej transmisji w najbliższym czasie, którą mógłby zakupić Nsport w tym roku. Czyli przez najbliższy rok na Nsport nic ciekawego kibice nie ujrzą poza LM, która jest również na TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puchar angli bylby fajny,czesto w weeknd gra plus dobra liga(OE albo dalej bundesliga) i dobra piłka w nsport

z poslatu sport widzialbym wimbledon w nsport,z c+ niemal wszystko ale realnie moze cos stac ich na wyciagniecie,

a co z tym żużle gdzie w końcu ma byc??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W czwartek 26 kwietnia na żywo na dwóch kanałach nSport HD (60) i nSport SD (59) pokazane zostaną półfinałowe mecze Pucharu UEFA: Espanyol Barcelona – Werder Brema i Osasuna Pampeluna – FC Sevilla. Spotkania rozpoczną się o godz. 20.45.

Studio przedmeczowe rozpocznie się o godz. 20.00, a poprowadzi je Paweł Sikora. Jego gościem będzie były piłkarz i trener Dariusz Kubicki. Komentować będą dziennikarze nSport Robert Sitnicki (Espanyol – Werder) i Sergiusz Ryczel (Osasuna – Sevilla).

 

26 kwietnia

 

nSport (kanał 60), godz. 20.45: Espanyol Barcelona – Werder Brema

 

nSport (kanał 59), godz. 20.45: Osasuna Pampeluna – FC Sevilla

 

żródło:satkurier.pl

 

szkoda ze nie mama go w upc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle tak że...

 

Na początku Nsport to jest malutka pestka... Ale później powstanie z tej pestki wielki arbuz...

 

Każdy sie rozwija... I nikt nie ma łatwych początków... ITI ma pieniądze więc trzeba poczekać troszke lat by ta stacja sportowa urosla w siłe... I myśle ze bedzie w stanie konkurowac nawet z C+.A być może uda sie jej przechwycić transmisje OE... Nic nie wiadomo...

 

tak jak pierwszy tvn 10 lat temu zaczynał skromnie... od zwykłego biurowca pod Warszawa ;) A teraz maja ogromną siedziba i po stworzyli nastepne stacje... A w tego rocznych telekamerch przebił wszystkich zdobywajac nagrody za seriale, programy itd itp. Wszysktkie jakie nagrody to odebrał tvn - zwiazane z nim osoby dziennikarze czy kto jeszcze poleci.

 

Oni wiedzą jak zrobić COŚ z niczego.

 

Podobnie bedzie z Nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiemy sie :) Euro2 i SportItalia to mozna miec nie majac N bo przeciez SI jest FTA a Euro2 jest na C+ i CP mi chodzi o sport na kanalach ktore N ma tak jakby "na wylacznosc" zeby przyciagnac ewentualnego klienta

 

Jak dla mnie jakas dobra koszykowka w HD na NSporcie bylaby napewno sporym argumentem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...