Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli z taką łatwością rezygnuje się z NHL i NFL, to znaczy, że nie jest wesoło.

Albo rezygnuje albo ESPN przymierza się do wprowadzenia do Polski kanału ESPN HD. Ale do tego musieliby zdobyć Premiership, chociaż dla nich to pewnie nic trudnego.

 

A co do samego nSport to trzeba jednak pamiętać że jest to kanał wchodzący w skład normalnego pakietu. Nie jest to żaden kanał premium więc i oferty nigdy takiej nie będzie miał. Jednak to jak wygląda on obecnie to i tak kpina z widzów i marnowanie miejsca na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał według mnie będzie coraz gorszy... Widocznie mają problemy finansowe. Możliwe, że nSport zostanie zlikwidowany, bo wszystko coś kosztuje, nawet minimum transmisji live i same informacje. Kto wie, może za jakiś czas będzie to tylko stacja informacyjna... W takiej sytuacji, jakiej podobno jest ITI, wszystko jest możliwe. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkurze troche temat.

Jak wiadomo Liga mistrzów zapada w sen zimowy w wraz z nią i transmisje telewizyjne.

Może pomorzemy temu kanałowi.

Może jakieś propozycje co ma emitować ten kanał? Jak wykorzystać brak czegokolwiek (oprócz Pucharu Davisa) na antenie?

Na przykład na czas przerwy w rozgrywkach LM przeobrazi się w kanał muzyczny albo przenieśc obrady Sejmy z TVN24.pl włśnie na antene NSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia mój operatyor kablowo-cyfrowy zaoferuje abonentom n SPORT. Na co mogę liczyć z transmisji sportowych w okresie zimowym. Jakiś hokej, siatkówka posiadają w ofercie ? Wiem tylko tyle, ze mogę liczyć na powtórki z ostatnich miesięcy LM :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Może jakieś propozycje co ma emitować ten kanał? Jak wykorzystać brak czegokolwiek (oprócz Pucharu Davisa) na antenie?

Na przykład na czas przerwy w rozgrywkach LM przeobrazi się w kanał muzyczny albo przenieśc obrady Sejmy z TVN24.pl włśnie na antene NSport.

Proponuje zlikwidować nSport, a Ligę Mistrzów przenieść do TVN Turbo(nie wiem czy na to pozwalałyby umowy?). nSport ni to kanał sportowy, ni sportowo - informacyjny. Uważam, że trzymanie kanału na siłę jest bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu się dziwicie? 48 mln euro wydanych przez stację nSport na Ligę Mistrzów w porównaniu z funduszami wydanymi na zakup na poprzednie trzy lata transmisji (13,5 mln) to wielki wydatek, który bardzo mocno obciążył stację finansowo tak, że obecnie najwyraźniej nie jest ich stać na zakup żadnych innych praw do transmisji. Miejmy nadzieję, że "wejście" kanału nSport do "kabla" zaowocuje w większe dochody i tym samym rozwój kanału. Póki co i tak nie zgodzę się ze zdaniem co niektórych odnośnie likwidacji tego kanału. To naprawdę dobry kanał sportowy ze sportem z prawdziwego zdarzenia na wysokim poziomie. Widać, że mimo przeciwności (głównie finansowych) cały czas się rozwija i np. tydzień temu mieliśmy okazję obejrzeć finał Pucharu Davisa w jakości HD, bez dodatkowych opłat, a nie jak to jest w przypadku Polsat Sport HD - za dodatkową opłatą w wysokości 5zł lub po wykupieniu całego pakietu HD za 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Proponuje zlikwidować nSport, a Ligę Mistrzów przenieść do TVN Turbo(nie wiem czy na to pozwalałyby umowy?).

Prawa są na ITI, na telewizję kodowaną, więc teoretycznie LM mogłaby pójść do TVN Turbo. Ale czym by wtedy n-ka przyciągała... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale czym by wtedy n-ka przyciągała... :lol2:

O tym nie pomyślałem. :oops: Ale jest parę kanałów spod ITI co są dostępne tylko w n'ce, np.: TVN HD, Wojna i Pokój, nFilmy HD. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie bój się oni dadzą sobie radę i nie widzę sensu aby w ramówkę kanału sportowego pakować muzykę czy co gorsze obrady sejmu (oh my god).

To tak jakby zaproponować Polsatowi Sport aby latem pokazywał : Graczyków czy Kiepskich bo skończyły się ligi.

Tyle że Polsat Sport jak kończą się ligi, to pokazuje od groma meczy towarzyskich z udziałem najlepszych drużyn na świecie. ;)

 

Kanał jest cienki jak barszcz. Jeśli kablówka zastępuje nim Polsat Sport powód jest prosty - chce dać kanał tańszy w zamian za droższy. Byle abonent płacił tyle samo, a zyski były większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale żeś dowalił. ;) Naprawdę lepiej sobie pooglądać F1, Plusligę czy ligę włoską niż powtórki LM lub co gorsza "mądre" wypowiedzi Jagody. ;)

 

@nin Wyobrażasz sobie SK w HD? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżają się święta pełne radosnych chwili i nadziei. Prezenty , facet z brodą latający saniami i renifer z czerwonym nosem.

To czemu nie SK w HD.

A czy mozna wyobrazić sobie kanał sportowy w HD który ma rocznie może 100 godzin transmisji live a reszta to gadające głowy? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skąd wziąłeś sto godzin? Przecież serwisy są w SD.

 

Kiedyś nawet myślałem o zakupie TnK (jeszcze jak nie było TVP Sport w CP). Miało to nawet sens. Trochę piłki tam jednak było. Do tego NHL, którą bym z chęcią obejrzał i NFL. A teraz? Teraz to jest kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłe serwisów. Brałem tylko główną antene. Jest 66 dni z LM co daje ponad sto godzin nie wliczając serwisów plus tenisowy Puchar Davisa.

Mój błąd. Bez serwisów prawie i tylko 200 godzin na żywo.

Servisy to kolejne jakieś 250 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...