Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

No i proszę państwa, krok milowy w polskich kanałach sportowych! Dziś nSport 57, 58 i 59 oferują dwie ścieżki:

1. komentarz + dźwięk ze stadionu

2. dźwięk ze stadionu

 

Kocham nSport 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Naprawdę, naprawdę. Jedyny wyjątek to nSport HD - tam drugiej ścieżki nie ma. Ale zapewne winny jest temu DD5.1, który trochę pasma żre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, naprawdę. Jedyny wyjątek to nSport HD - tam drugiej ścieżki nie ma. Ale zapewne winny jest temu DD5.1, który trochę pasma żre.

No cóż na najważniejszym kanale czyli nSport HD tej możliwości nie dali. A szkoda, bo wczoraj Ryczela, a dzisiaj Kalinowskiego chętnie bym wyłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To rzeczywiście fajny pomysł. Niekiedy komentatora nie da się słuchać albo po prostu mamy ochotę poczuć się jak na 90 tysięcznym stadionie. W DD to dopiero byłoby coś. 8) Tylko że niestety zajmie to troszkę miejsca... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Weekend z nSportem (tylko transmisje live)

Piątek, 20.03.

11:45 Piłka nożna: Losowanie par 1/4 finały Ligi Mistrzów

 

Sobota, 21.03.

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL, mecz San Jose Sharks - Dallas Stars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieśtemat Pakiet N do kablówek na tym forum? bo podobno ma wejsc jest news taki na satkurierze

a co do weekendu z nsportem live to naprawdę powala,na c+ od piątku do niedzieli 11 meczy(3 mecze OE,3 mecze w Anglii,2 mecze w Hiszpani,2 mecze we włoszech,1 mecz we francji) i jeszcze nba 2 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po [beep]ę im ta liga mistrzów która zabrali dostęp kibicom. Niech informują cały dzień o tym samym jak to jest w sporcie TVN 24 gdzie co sport to gada to samo jak nakręcony. Nie mówiąc już o tym że na sporcie to oni się totalnie nie znają nie mówiąc już o komentowaniu meczy. Druga sprawa na co komu informacyjno - sportowy kanał w HD. Poza tym nie informacyjno sportowy tylko sportowy kanał informacyjno - publicystyczny. No sorry ale jak się tworzy kanał sportowy to chociaż trzeba mieć pojęcie jaki mecz wybrać a te pały dali mecz Legia - Stal Sanok normalnie hit kolejki a w tym samym czasie był mecz Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin który był bez publiczności. Nawet 5 latek byłby wstanie powiedzieć który mecz ciekawszy ale nie "fachowcy nSport Tak więc ja dziękuje za kanał który nie dość że nadaje dla garstki ludzi to jeszcze wybiera mecz który zainteresuje garstkę ludzi. Nie mówiąc już o super programach typu Legia stawka większa niż mecz i za co tu płacić? Albo sa kanałem informacyjnym i dają informacje albo są kanałem sportowym i kanał idzie do kibiców a nie do garstki ludzi z których połowa to pracownicy ITI, TVN, N i innych kanałów tematycznych. Wiec jak się coś nadaje to chyba najpierw powinno się mieć dla kogo to nadawać a nie najpierw kupić prawa do LM a później tworzyć kanałem TV. Fachowość fachowców nSportu można było oglądać w magazynie Orange Ekstraklasa gdzie to było zero obiektywizmu nie mówiąc już o tym że nawet herby przekręcali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak za canal + sport za 29 zl miesiecznie masz 2 kanaly sportowe pomijam ze na tym drugim wiekszosc rzeczy to powtórki ale przypominam Ci ze w cenie 29 zl masz 2 kanaly filmowe canal + film i canal +.

Sa tam filmy nowe, w dobrej jakosci, bez przerywania reklamami.

Wiec 29 zl nie za jeden sport ale za 4 kanaly ktore jak dla mnie sa wiecej warte niz wszystkie kanaly platformy n razem wziete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego filmy interesują. Ja płaciłem 3 dychy za samą Premiership i Primera Division. Powiedziałem dość, bo i tak częściej mecze oglądałem na Sopcast bo w C+ albo w[beep]zielali transmisje z polskiej skopanej ligi, albo transmitowali mecz, który mnie nie interesował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam c+ ze względu na sport, a film to dla mnie miły dodatek i czasem coś se oglądne,

mnie ciekawi jak wejdzie pakiet n do kablówek ile se zażyczą!

bo ma tam być n-sport(czyli kanałsportowy absolutnie nie premium gdzie premium jest tylko LM, + kilka mniejszych rzeczy ale ogólnie mało jest co tam oglądać) , plus 2 kanały n-ki filmowe premium plus zupełnie mi tu nie pasujący n-talk czyli też nic ciekawego,

nie ma co tego porównywać do c+ i 29 złotych,

ogólnie według mnie n-sport powinni dać np. SD do wszystkich kablówek za np. dodatkowe5 złoty,a za 8-10 złoty np. n-sport hd,

a tak za taki pakiet wezma pewnie 15-20 złotych,a wiekszosc ludzi chce po prostu tylko LM co n-ka im zabiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 2 zł za kanał :D Za HD płacicie 5 zł za pozostałe 6 zł czyli Eurosport i Eurosport 2, Sport klub i Sport klub +. Wystarczy spojrzec na HBO za 3 kanały jest 20 zł za wszystkie z HD płacicie w N 25 zł czyli na tej zasadzie jest z pozostałymi pakietami/kanałami. Ja nie porównuje nSportu do Canal + Sport tylko do Polsatu Sport gdzie masz transmisji na żywo dwa razy tyle co na nSporcie sobota NSport jedna transmisja na żywo Polsat Sport 3 transmisje na żywo, Poslat Sport Extra 3 transmisje na żywo, niedziela nSport żadnej transmisji na żywo Polsat Sport 2 transmisje na żywo, Polsat Sport Extra 3 transmisje na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądaj Polsat Sport, a nie nSport. Przejmuj się tym kanałem a nikt Ci ani nie każe go oglądać ani tym bardziej za niego płacić. Zresztą, kanałów sportowych mamy pełny wybór. Mało który kraj w tym regionie ma tak dużo tego typu programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol miałby go gdzieś gdyby nie to że maja LM i pokazują ja dla 500 tys abo. naprawdę logiczne myślenie. Nie mieć jeszcze kanału nie mieć zasięgu ale już kupować "najlepsza ligę świata". Nasz kraj to niestety biedny a kanałów sportowych mamy w brud tylko co z tego skoro każdy na wyłączność na innej platformie ale kupić prawa do LM nie mając jeszcze kanału to tylko chyba w Polsce możliwe. Ale tak to jest gdy osoby które nie znają się na piłce nie są kibicami chcą pokazywać sport ba inwestują w klub z największego polskiego miasta. Co więcej swój klubik promują na kanale sportowym co to jest nSport czy nLegia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

czyli idac Twoim tokiem rozumowania to wszystko powinno byc w Polsacie i wszyscy musza miec Polsat,bardzo ciekawe podejscie,ale chyba tylko Twoje...najlepszym rozwiazaniem jezeli juz to LM w TVP przynajmniej kazdy by mial dostep za darmo,a nie jakis tam "swiat najlepszych telewizji" z jakoscia i sprzetem godnym Albanii

przepraszam,ale Albania ma lepszy sprzet i jakosc :),wiec chyba niema porownania do Polsatu w Europie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy w których wszystko wszystkim się należało już dawno minęły, Cyfrowy Polsat w czasie kiedy Polsat Sport posiadał prawa do LM też miał ok 500 tys abonentów. Porównaj ilość transmisji w nSport HD i Polsat Sport HD, dla transmisji w SD, w N są inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol miałby go gdzieś gdyby nie to że maja LM i pokazują ja dla 500 tys abo. naprawdę logiczne myślenie.

To mają sobie dokupić abonentów na Allegro? Właśnie pokazując LM zyskują sobie nowych widzów, przecież na tym to wszystko polega. Nowi abonenci nie przyjdą do N jeśli ta nie będzie się niczym wyróżniać pośród konkurencji, ale widocznie nie masz na ten temat większego pojęcia. Canal+ tez potrafił pokazywać Ekstraklasę dla mając tylko kilkaset tysięcy abonentów - przecież właśnie tak buduje się pozycję na rynku.

 

Ale tak to jest gdy osoby które nie znają się na piłce nie są kibicami chcą pokazywać sport ba inwestują w klub z największego polskiego miasta. Co więcej swój klubik promują na kanale sportowym co to jest nSport czy nLegia

To chyba normalne. Jeśli kupili drużynę to ją promują, to się nazywa marketing. Gdyby Polsat kupił sobie jakąś drużynę piłkarską, to też pewnie by ją promował... Myślę, że to logiczne, ale chyba nie dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadawał LM na otwartym kanale Polsatu albo odsprzedał je TVP. ITI kupowało LM jak nie miało wcale kanału. Druga sprawa nie potrafią wybrać meczu w kółko tylko Legia i Legia. Legia - Stal Sanok rozumiem że to był hit Pucharu Polski? Czy się [beep] im nie chciało ruszyć by pojechać na śląsk i dać mecz Ruch - Zagłębie Lubin. No tak najprościej tak że to SD a to HD dlatego lepiej zrobić kanał informacyjno - sportowy iść na łatwiznę co nie? Nie trzeba ruszac [beep] by zrobić transmisje w HD LM przecież jest gotowa. Solorz kupił druzyne w Cafe Futbol nawet słowa o tym nie powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...